"Triple Jack",Big Devil XL Auto & Durban Poison>1.Indoor 400HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
zanima me ta Durban travka, davno sam imao priliku dimit lisce neke orididi afrikanke, to je totalno drugaciji efekt od ovih s nasih prostora. nadam se da si dobar u opisu dozivljaja a bome imas i s cime usporedivati. cekamo :makaze:
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
ista stvar nas zanima :)
ja kao veliki sativa lover sam trazio sortu sto ima sto vise navedenoga u sebi,u ovom slucaju Durban i kad sam vidio da je 100% sativa,i kakva ljudi imaju iskustva s njom na netu odma sam rekao da to moram imati :D
jos me posebno zanima taj africki stil marihuane :D
na mojim prostorima su najcesce lose stvari,a u zadnje vrijeme nikad bolje,a imam iskustva sa podosta strainova tako da bi trebao imati dobar smoke report na taj cuveni Durban :D
drago mi je da je skupa iscekujemo s velikim optimizmom ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ekipa update i novosti! :D
Danas je DAY 74 od seeda..
Vlaga,tempetarura,zaljevanje,gnjojenje sve kako treba :)
U subotu u DAY 71 pao je HARVEST :D
U pitanju su "Daddy" Jack Herer i Big Devil XL Auto,trihomi su tada bili dominantno mlijecni sto sam i htio :D
Sada gledam nisu jos hedovi suhi,ni tvrdi..jos su ljepljivi i meksi pa cu pricekati :p
Ostala 2 Herera se takoder blize kraju,trihomi dokazuju..
A Durban...hvata ga starost,listovi pocinju polako zutiti,danas je dobio mozda zadnju dozu pl.cvijet,a miris je neopisiv i unikatan,SPICE papren tako bi ga opisao, :D bacio oko prvi put na trihome,i koliko vidim i na njemu su dominantno mlijecni :D vidjet cemo kako ce biti dalje kroz par dana..ekipa,to je to evo i slike..PEACE! :gled:

Big Devil XL Auto (bud)
bdbud.jpg

"Daddy" Jack Herer Auto (bud)
jhbud.jpg

"Daddy" Jack Herer Auto & Big Devil XL Auto HARVEST :D
rps20160202_202518.jpg

Durban Poison
DP.jpg
DP.jpg
DP.jpg

Jack Herer (mrsavi)
jhmrs.jpg

Jack Herer Br.2
jh2.jpg
jh2.jpg

Ostatak ekipa u boxu!
crew.jpg

Pozdrav! :D
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Kolki je taj Daddy u pedljima? Ljubi ga majka:drull:
Trio Hany u najboljim danima :gled:
Glede trihoma kod Durbanicke, hoces li testirati omjere ili sve odjednom mislis ubrati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kappkillero187

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Cuveni "Daddy" kako ga ja od milja zovem je ispao tatica za sve ostale Herere,jer je prvih 20ak dana vege proveo u outdooru,nisam imao strpljenja dok krenem sa boxom pa sam uranio s njim,i kada sam ga ubacio u topli box poludio je ko da sam mu doping dao :D
Nikada veci hed nisam imao,rekao bi da je od fotoperiodne a to je samo šokirani autos :D
kada budem pred curingom budem ti slikao u usporedbi sa upaljacem ;)
Sa Durbanom nebi nista eksperimentirao,kada mislim da bude vrijeme skinuti cu sve,naravno sa dominant mlijecnim trihomima da dobijem 100% sativu kao sto i kaze ;)
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Ekipa update! :D:D
Danas je DAY 83 od seeda..
Sve je kao po loju :D,prije 3,4 dana je pao FLUSH.
Dva Herera su i dalje dominant-mlijecni,sto mi odgovara (DaddyJack je odusevio :p),cuveni Durban krase takodjer jaki dominant mlijecni trihomi,uz manji % ambera i prozirnih,sto mi isto odgovara :D
Durbanka ima krace cvjetanje za indoor u odnosu na out,dakle za vikend idu pod noz! :D
Iscekujem ovaj Durban ko Sibir sunce :)
To je to ekipa,evo i par slika brzinski..

Durban Poison
DP.jpg

Jack Herer (mrsaviji)
JHM.jpg

Jack Herer Br.2
JH2.jpg

3u1!
3u1.jpg

pozdrav :D
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Jack kojeg sam prvog skinuo bio je oko 65cm ako se ne varam,ali je bio pun HED od vrha do dna :)
Ova ostala dva Jacka su skroz razliciti..jedan je oko 105cm drugi je 135cm :D svi su Autofloweri,nisam trenirao nista,da sam makar topirao nastala bi guzva u boxu smiley9934
Kako hoces,ako imas visak mjesta i ako zelis duze se druziti s biljkama,slobodno treniraj..ja vise preferiram bez treniranja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
hehe :D:D
i ja je cekam ko ozeblo Sunce,a i s tim da mi je ovo prva fotoperiodna biljka koju sam uzgojio,tako da ocekujem nesto "drugacije" u odnosu na autoflowere smiley9934
za svaku sortu koju probam napisem smoke report,tako da ako ljude zanima nadju nesto o njoj u trazilici :)
Jos Malo...:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Final Update! :D:D
I eto,kappkillero187 ih je presjekao u DAY-u 87 :D
Kupao sam se u znoju dok sam sve istrimao,jedino sto nevolim u ovome sto radim je HARVEST toliko me iscrpi ali na kraju sve sladje bude :drull:

Durban Poison prica za sebe,cini mi se visok yield,miris unikatan,sve 5 samo cekam da se osusi pa da testiramo to vise :D

Braca Hereri su mi vise "dosadili" koliko sam ih imao :) i s njima sve 5,cini mi se solidan prinos,smrde do bola ali kasnije dobiju svoju pravu char :D

Durban u ormaru,Hereri u boxu..u obe prostorije je mali vent u dnu da pusika na najmanjoj brzini..


Jack Herer Auto (GHS)

jh.jpg


Durban Poison (Dutch Passion)
DP.jpg


Neznam da tagam :D,uglavnom..
Veliko HVALA mom bratu L0oD-om koji me dovukao sa svojim iskustvom do kraja 2.growa u mojoj karijeri :),HVALA mentoru Stipi koji je uvik bio spreman pomoci,i naravno svima koji su se samnom druzili u ovom dnevniku :respect: ,HVALA na pohvalama,savjetima a najvise na kritikama jer ste me s njima ucinili jos boljim :D

Kada se sve osusi,i malo iskjura,bratu "1310" takozvanom Japancu od milja,duzan sam smoke report na Durban Poison koji toliko iscekuje(mo) :D:D Smoke report ide u temu: "iskustva sa sortama".

Jos jednom za kraj HVALA VUTRA ekipi sto postoji i svima koji se nalaze u njoj:),budemo se opet druzili u novim avanturama :D

Dnevnik sto se mene tice moze u zavrsene :)
PEACE :joint2:
:vutra:
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Odlican dnevnik, cestitam na uzgojenom, svasta smo vidjeli ovdje, najvise mi se svidio pozitivni ucinak neplaniranog soka na DadJacku, to mu dojde ko neki bonus uz ionako bogat prinos. Sve cure su zdrave i lijepe, Afrika je ipak naj!
Zanimao bi me prinos te evolucijski vazne biljke po homo sapiens, sapiensa, barem u piksama izrazen. :thumb:
I brzo rolaj taj joks :murija:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kappkillero187

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
hehe :D
drago mi je sve to cuti
vec sada izgleda Durbanka nevjerovatno puna je skroz tamno smedjih skoro pa crnih pistila :D
polako se susi,malo nek se iskjura i budes sve znao :D :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310