Tutankhamon @250W HPS by *ZdravaTrava*

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
Sve pet,nego kako si mislio riješit to,što poduzeti,jer ti nametnici mejbi grickaju korjenje i rade štetu,glupo mi se nametati sa svojim mejbi pa eto sory,sigurno sam zabrio!!
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Isse, prvi grow uzgojio larvu jelenka koja se koristi za lovit somove, pa gnatove i sad ovo. Pa šta je kud ovo vodi. DWC-u bit će.

Ma nemojte se ustručavati, vi ste doznali za ovo 5 min nakon mene.
Šta da radim, jel se riješavam tog il nisu štetni? Se tko susreo s tim gadovima?
 
Poslednja izmena:

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
467
63
To je svežder prema tome banovat ga treba,potraži pod bolesti iki nametnici ,mora biti neka caka da se to ispere,recimo 2ili 3%hidrogen ili duhan,kopriva,nego bez obzira na tvoje nedaće to kod tebe jako dobro izgleda i dobro pići vidi se da si daješ truda nevjerujem da će te ovo obeshrabiti,sretno!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZdravaTrava

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Vele da u pravilu i nisu opasni ali ako budu u velikom broju onda mogu nastetit korijenju. Ja nebi nista drasticno poduzimao. Prati biljku kak se ponasa i to je to.
Mozda nisam u pravu al vidim da se ekipa ne brine.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ja bi ipak preventivno napravila kupku od duhana,mislim da nemože škoditi,stavi da se namače pa zlu netrebalo.
Ja sam je u outu koristila svako malo i naštetila mi nije,samo je pomogla.
Stavi ti pa nek si naoružan :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.809
2.698
Weed California USA
Stavi shaku duhana, cilija, cesnjaka i cimeta(ak nemas sve nema veze). Ostavi preko noci ili ako ti se neda cekat onda prokuhaj. Cesnjak ako stavljas nemoj ga kuhat. Procijedi sve i to je to. Sve je odokatvino. Neki razdrjedjuju ali ja nisam. E da....sve ovo sam ja u 1L vode nagurao
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.