U mojoj sobi raste ona

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
05.12.2012
0
0
0
30
Pozdrav forumaši. Evo i ja da pokrenem neku temu sa razlogom naravno. Već dugo Vas pratim i čitam razne zanimljive i korisne stvari. Razlog pokretanje teme jeste naravno rast moje ljubavi u mojoj sobi. Izgleda da ce zameniti moju devojku na neko vreme, jer joj sa sigurnošču od početka dajem najviše što mogu. Ovo je neki moj eksperiment po drugi put, nisam se odlučio da pravim neke boksove niti da je krijem, jer stvarno niko mi ni ne ulazi u sobi. Zasađena je pre tačno 7 dana a pre 10 je pustila seme. Evo nekih slikica, nadam se da će ovako moći da naraste u gromadu i pod ovakvim uslovima. :sun2: Samo mi dodajte nešto ovde ukoliko je moguće, ima svetlo ima cirukulaciju vazduha, i vodu sa gnojivom. :bale Vrsta i seme mi nije poznato, da vam pravo kažem skupio sam ga po sobi, a do sada nisam pušio neku brlju od vutre uvek skank ili hibrid dobar, tako da mislim da neće biti loša :)

05122012109.jpg
 

Prilozi

  • 05122012106.jpg
    05122012106.jpg
    189 KB · Pregleda: 32
  • 05122012107.jpg
    05122012107.jpg
    197,6 KB · Pregleda: 32
  • 05122012108.jpg
    05122012108.jpg
    196,8 KB · Pregleda: 30

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Pozdrav i :signs046:

nemam iskustva sa indoorom, pretpostavljam da ce ti se javiti netko kompetentniji od mene...
ali sto ti mogu sa sigurnoscu reci da se je ova veca izduzila zbog previse vode...
oko lampe ne zelim davati savjete, iz razloga koji sam naveo gore...
zasadjena sjemenka je mogla pustiti samo klicu u zemlju koliko se ja kuzim u botaniku..
sretno dalje!
 
05.12.2012
0
0
0
30
Hvala, oko savjeta za vodu jer se stvarno izdužila previše... A to za klicu, pa brate stavi semenku u vodu ili u nakvaseni toaletni papir i drzi tako 3 - 5 dana i dobices klicu iz semenke... :sun2:
 

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
nema na cemu...ma znam ja to sve, nego me zbunilo na koji nacin si to napisao...
ok, uglavnom skuzili smo se
:ludak
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
nije se izdužila zbog previše vode nego zbog manjka svjetla, pazi, moraš napraviti neki box, a i kad napraviš ova neonka sama ti vjerojatno neće dati potrebnu lumenažu da bi sve šljakalo. Ovako ju slobodno možeš otpisati, mučiš biljku, ne daješ joj potrebne uvjete da bi odradila proces od početka do kraja, ovako kako je će ti i rasti neko vrijeme, ali na kraju će ti propasti, sklepaj nešto, potrudi se, ona će ti to znati vratiti, druga stvar je da na gnojenje ni ne pomišljaš prvih 20-ak dana, biljka je premala, gnojivo prejako i spalit ćeš biljku prije nego i krene, radije kupi dobru zemlju koja je puna hranjivih elemenata, to će joj biti dovoljno za početak, nemoj stavljati više biljaka u jednu posudu, posebno ako se radi o regular sjemenkama i nikad ne znaš koja bi mogla biti muško, tj. eliminirana a ako im se korjen ispreplete vađenje biljke neće biti moguće bez da ozbiljno ozljediš/ubiješ biljku. Ne sumnjam ja da ti je ona draga, kako si i napisao, ali onda se potrudi, daj joj potrebne uvjete da ti ona tu ljubav može i uzvratiti.
 
05.12.2012
0
0
0
30
Da da znao sam vec je pocela da zuti ne znam da li je to u redu nisam dodavao puno gnojiva mozda samo 1 dan sam zaljevao sa gnojivom nadam se da nisam preterao u tome, nista sutra cu pokusati napraviti neki box na brzinu, naravno potrudicu se oko njega i poslacu vam slike da vidite da li je to sve kako treba hvala na savjetima. Cujemo se poz
:wave: :snooze:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
kakvo crno gnoivo pre 20 ili 25 dana.druze box se prvo napravi pa se onda krece sa growanjem. rokni joj jace svetlo ako nemas bolje stavi 2 cfl jace al nabi skoro 1cm do nje puknuce od izduzivanja .

pozz
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jaca rasveta, manje vode, bez gnojiva u startu... pa mozda nesto ispadne, a ako malo vremena posvetis citanju foruma, verovatnoca je veca... u svakom slucaju zaboravi grow pod jednom neonkom, to ne ide
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
Zetas je napisao(la):
Pozdrav forumaši. Evo i ja da pokrenem neku temu sa razlogom naravno. Već dugo Vas pratim i čitam razne zanimljive i korisne stvari.



EDIT:
:icon_redface:
icon_redface.gif
icon_redface.gif
icon_redface.gif


Otkud onda ovakav setup?
 
05.12.2012
0
0
0
30
Dobro ste mi rekli inace primetio sam vec da se ova veca pocela savijati nesto, sigurno od tog gnojiva... a ova mala se jos drzi. Sto se tice boksa jos tu treba dosta toga za pocetak sam ga pronasao a za 2 dana ja mislim da cu da ga zavrsim do kraja treba mi mnogo stvari a i para... Evo slikica... kakva je situacija .

06122012115.jpg

Nemam pojma brzina brate... xD
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Zetas je napisao(la):
Dobro ste mi rekli inace primetio sam vec da se ova veca pocela savijati nesto, sigurno od tog gnojiva... a ova mala se jos drzi. Sto se tice boksa jos tu treba dosta toga za pocetak sam ga pronasao a za 2 dana ja mislim da cu da ga zavrsim do kraja treba mi mnogo stvari a i para... Evo slikica... kakva je situacija .

Pogledajte prilog 3324

:watchplant::flamed::flamed::flamed::flamed::flamed::flamed::flamed::flamed::flamed:
 
05.12.2012
0
0
0
30
Da li ce pomoci sta ako ih presadim u drugu zemlju? Jer sam to vec uradio... :sadbanana:
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Zetas je napisao(la):
Da li ce pomoci sta ako ih presadim u drugu zemlju? Jer sam to vec uradio... :sadbanana:

pa sta sad presadivaces je svaka 3 dana.ako ti je stalno tako mokra zemlja nece daleko dogurati pusti par dana da se isusi ne zalivaj puno neces joj pomoci tako.

idi citaj zavrsene dnevnike i vidi kako ljudi rade ima puno toga nevredi ovako nemoze se to opisati u par reci ima tona caka!!!!!!!

pozz
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
najbolje prvo napravi box iprocitajkoji pc/micro dnevnik i vidi kak to izgleda i funkcionira ond ako ove i prezive presadi ih i stavi u box ,li najbolje je da napravis box i ispocetka ljepo novo sjeme ...
 
05.12.2012
0
0
0
30
Nista propalo je kao rasdaaaa, znaci sou... Nema veze ima vremena uskoro se vidimo... Kada to sve lepo slozim... POZ
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.