Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Naravno da smo protiv ukidanja ja bi radije ukinio sve one teme koje se ne vezu za growing, ali dobro to je samo moje razmisljanje. Ustvari to me najvise i jebe na ovom forumu dolaze svakakvi diklici i pisu svasta. Ovako odmah kod registracije kad se pojave na chatu dobiju ili razuman odgovor ili budu ispaljeni da se neki ni ne vrate vise. Jos samo da znate vi koji niste redovni na chatu koliku on ima umjetnicku vrijednost ne bi ni pomislili da ga ukidate. Sto se mene tice bolje ukinite one gluposti o gljivama, kaktusima i zabama jer nas jedino to u ocima drugih diskreditira i licimo na gomilu maloumnih narkomana.
 

Bloodspiller

Aktivan Član
14.12.2005
473
13
0
35
Ja sam glasao da se ne ukine. Zašto? E pa sad ću vam reć.. Npr. desilo se nešto s vašom biljkom i to je toliko hitno da nemožete pričekati ni sekunde jer vam ovisi o životu.. I onda lijepo bam na chat pitaš nekog nešto i amen...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Hepi_žirafons je napisao(la):
Glasao sam za ukidanje shouta jer na forumu stvarno vlada kriza postanja i otvaranja kvalitetnih tema. Ako ukidanje shouta to ne promijeni, onda se stvarno trebamo zapitati - u čemu je problem? :) A ovako i onako - shoutbox se lako ponovno prikači na forum...

S druge strane, shoutbox je i korisna stvar npr. kad netko dođe pa na njemu postavi pitanje, pa netko od prisutnih odgovori te se na taj način izbjegava otvaranje tema na krivom mjestu. Ljudi se zezaju, vlada pozitivna atmosfera...itd...

Hm...možda sam krivo glasovao... pheh...


previse se gazimo pa nemremo ni normalni post napisat :)))

nisam neki shouter..brijem da iam samo jedan shout od kad ima shouta...meni tak svejedno...ja sam vise za to da ostane...ko oce da se dere nek se dere :)
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
mr.skunk je napisao(la):
Jos samo da znate vi koji niste redovni na chatu koliku on ima umjetnicku vrijednost ne bi ni pomislili da ga ukidate.

umjetnicka vrijednost??? hahaha ma daj...:icon_lol:

mr.skunk je napisao(la):
Sto se mene tice bolje ukinite one gluposti o gljivama, kaktusima i zabama jer nas jedino to u ocima drugih diskreditira i licimo na gomilu maloumnih narkomana.

i da se razgovara samo o uzgoju trave i travi opcenito, nekom outsajderu bi i dalje svi mi/vi izgledali ko narkomani koji toliko briju o nekoj travi...cemu biti ogranicen na samo jedno i smatrat sve ostalo qovnom?
kad je bilo pitanje dal da se ukinu gljive i biljke svatko je dao svoje misljenje bez vrijedanja drugog, ja ne shvacam zasto netko uopce ima potrebu pljuvat po necemu na takav nacin- maloumni narkomani- radi gljiva i bilja??? stvarno si smijesan. Forum je postojao bez shouta jos davnih dana, funkcionirao savrseno, ne razumijem cemu takva panika. Slazem se svakako, da ima nesto i u njemu ali eto ja se nisam vezala toliko uz njega pa me zaboli cisto jel tu ili nije. nije ga niti prije bilo...

svatko ima pravo na svoje misljenje, ali ajd da ne pljujemo po tudem ili ce biti:vb_whip:
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
možda kad bi se samo prestalo odgovarati ljudima na pitanja preko shout-a i uputiti ih u pravu sekciju gdje da postave svoje pitanje samo to . Vutragenjo ima pravo shout je dvosjekli mač no mislim da bi ovo donekle rješilo proble :postcrisis:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
Vutragenjo je napisao(la):
hehe ja mislim da mr. skunk nikada nije probao neke dobre pecurkice :eek:hno:

bas! :icon_lol:

meni ti je sve to zvucilo ko kad cujem moju majku dragu kada prica o travi pa kad kaze
" on se nafixa pa brije" :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: sad bi netko pomislio da je zadrta penzionerka ali nije...divi se mojim biljkama na prozoru no ipak...koristi "nafixao" za bilo koju konzumaciju i sve joj je to bauk strasni...slatka je- kad je vidjela kako mi rastu biljke dvije kaze ona Uuuuu daj i meni sredi neke sjemenke pa da zasadim u vrtu:costumed-smiley-027
uz mene se lagano opustila, ako moze Ona mogu svi...:vb_whip:
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
Ucitelje ne napadaju ucenici nego neznalice!

Ah ionako je sve ovo bjezanje iz krajnosti u krajnost, ima vremena za chat pa se vu medjuvremenu arijacije uvijek mogu isprobat jel.. sta bude bude toe najbolje valjda hehe

pozz
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma shout je zakon na njemu su mnoge korisne stvari nastale npr. nova vjera bideizam koja je nastala nakon višesatne rasprave o svrsi bidea i tako bude još veselih stvari
 

grucho

Aktivan Član
29.04.2005
77
20
0
Vutragenjo je napisao(la):
hehe ja mislim da mr. skunk nikada nije probao neke dobre pecurkice :eek:hno:

Ali su neki mozda probali i previse !!!

Inache mi je malo glupo to _ne koristim ga pa sam glasao-la protiv..._
Zatislje je vladalo na forumu i prije pa se more opet uzburkalo....razlog je mozda sto su ljudi shvatili da odgovori vec postoje pa ne pisu postove sa glupim i vec odgovorenim pitanjima....
Shout je dobar za zezanje i ima neki smek ali se ozbiljni razgovori vode u forumima i mislim da nikako ne utichu jedan na drugog ...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
35
Da mi je samo znati razlog brisanja posta lakse bi mi bilo, pa ti sam kazes da svako ima pravo na svoje misljenje ali ocito kad se iznese misljenje koje tebi ne ide u prilog to te pecne i onda po kratkom postupku( delete) nit sam kog uvredio niti se ogrijesio o pravila foruma a vi mi obrisete post, nije u redu jebiga.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ja sam obrisao post zbog nekulturnog vrijedjanja. polemika je jedno a vrijedjanje te osobe licno je drugo. Srecom nadam se da redish nije ni procitala. Upozorenje nisam dao jer radim sto stvari trenutno i nisam htio zapocinjat debatu preku pm-a. Mada ja mislim da neko shvati kad je nesto obrisano od strane gestapoa da nesto nije bilo u redu. Sloboda misljenja je apsolutna ako nije direktna uvreda na osobu nego na nacin njenog razmisljanja.


Napadanje na necije misljenje je ok ako doseze neku zadovoljavajucu kulturnost u razgovoru.
 

JaSamZa

Aktivan Član
29.12.2006
202
7
0
40
psihonaut.org
Vutragenjo je napisao(la):
Mislim bice kako admini i moderatori odluce i naravno kako ljudi izglasaju odje. Donjecemo neki pravedan zakljucak. Mozemo otvarati chat svakih pet sest dana po jedan dan da se ljudi mogu ispricat :sun2:

možda bi bilo dobro da napravite neki cron da shout radi samo između 22 sata do 02 ujutro? ako ćete ga već maknuti...

možda fali treća opcija, da shout radi samo neko vrijeme... mislim da je od 22-02 najzanimljivije jer se stvarno zna skupit ekipa.
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
grucho je napisao(la):
Ali su neki mozda probali i previse !!!

Ma neee ljudi...nitko tu nije 24 h na gljivama niti brije po njima sumanuto. mi samo volimo i druge stvari osim trave...a to su gljive i bilje.veci dio je o travi a nekolicina nas se nasla u toj maloj sekciji u kojoj djelimo misljenja i iskustav kao i vi sa travom. ne shvacam cemu odjednom takve price?:eek:hno:

bo...tuzna sam...sad vidim da je i tu neki post obrisan, ni kriva ni duzna ne shvacam sta se desava. nisam nikog pljuvala niti mislila nesto lose mojim postom, pa to bar ljudi koji me znaju shvacaju...:eek:hno:

Skunk- stvarno mi je zao ako sam te ikako uvrijedila ili naljutila, ali morala sam regairati na tvoj komentar...samo to. Sorry...

ovo je definitivno sve od mene o ovoj temi..jednostavno ne vodi nikud kad ne postoji obostrano razumjevanje
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K