Ulje kanabisa kao preventiva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zom

22.04.2015
3
0
1
43
Koliko je dobro koristiti ulje kanabisa iako osoba nije bolesna? Posto djeluje kao lijek razmisljam da bi male kolicine djelovale kao zastita od tih istih bolesti.
Ako sam u pravu zanima me koje doziranje bi bilo dovoljno?
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Logicki gledano trebalo bi da bude tako :) ako hoces preventivno trebao bi uzimat recimo 1/4 zrna ili i manje ujutro i uvecer tako da neosijetis omamljenost vec da budes potpuno normalan..tako sam ja uzimao jedno vrijeme i sve mi se cini da bi opet mogao poceti :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
U normalnim granicama, upotreba vutre diže kvalitet života i jača
obrambeni mehanizam tijela.

Gledaj kvalitetno vino, refosk, teran, 1dl na dan jača zdravlje, veća konzumacija
upropastava tijelo. Ovisnost, alkoholičar, psihiatricni problemi itd.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara and Pantagan

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ideja je dobra,i sama sam tako nešto planirala.
Mislim da pravilnim doziranjem može biti samo od koristi.
Trebalo bi po meni napraviti jedan detaljan lječnički pregled i nakon toga početi sa uzimanjem ulja.
Nakon određenog vremena ponoviti pretrage pa vidjeti rezultate.
Bar sam ja tako planirala napraviti,i naravno podijeliti iskustvo i rezultate na forumu u jednoj kvalitetnoj temi :)
 
26.04.2015
9
2
3
44
meni je potrebna vutra iz zdravstvenih razloga ,i deluje mi kao najbolji lek za smirenje,
najveci j problem sto u Srbiji nije legalna i dobija se po 3 godine zatvora za par grama,ako neko ima neki savet ideju moze da mi odgovori ili posalje pm pise na mejl,relativno sam nov na forumu ,stvarno nezanm ko j gde i sta:bocni::
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Ako ti je potrebna vutra kao sto kazes, baci se na citanje foruma kako bi si sam mogao uzgojiti za svoje potrebe, mislim da ti je to i najsigurnija opcija.
 

BobiMan

Cvrcpnin
03.05.2015
129
801
93
I ja sam planirao kad napravim ulje da koristim preventivno, ali I kao lek za bolove u ledjima. E sad po iskustvima ljudi koji su koristili ne postoji neka precizna preporucena doza. Sve je to individualno, ja cu probati sa nekom kolicinom poput one koju ti je mario preporucio