unutrasnje uzgajanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
02.02.2009
9
0
1
34
ovako zanima me sto se tice unutrasnjeg uzgoja jeli mi bas treba box ili to moze biti i u zamracenoj sobi di je uvjek mrak nesto bi ja vec improvizirao nekakvi stalak za rasvjetu oko biljke ili tako nesto koliko mi je to pametno hoce li mi uspjeti biljka ili bas mora biti box , i jeli mi potrebna tolika rasvjeta ako je temperatura sobe preko 20% i vise znaci grijana prostorija radijator. znaci sa sto manje ulaganja jer nisam prii parama. a da to sve zajedno sljaka a i ovo mi je prvi put pa ako tko moze izdvojiti malo slobodnog vremena pa mi pomoci , pojasniti , neam trenutno komp crkao mi je a necu tako skoro uzimati drugi tako da mi je problem citati po temama.. , hvala
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Pa trebao si staviti naslov teme nesto tipa "Indoor uzgajanje izvan boxa, u zamracenoj sobi", ovak ti je tema presiroka. Al dobro...


Naravno da mozes, samo racunaj da joj tijekom cvijetanja treba 12h konstantnog nediranog mraka, ili bar tvrdog polumraka.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
To ce te na kraju izaci skuplje nego da sklepas box....uvek je bolje sve pojuriti odma u kompletu,posle kad ti krenu problemi(temperatura/vlaga/luminaza...itd) teze ces ih iskontrolisati..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
IVANHO je napisao(la):
... jeli mi potrebna tolika rasvjeta ako je temperatura sobe preko 20% i vise znaci grijana prostorija radijator ...

svetlo ne sluzi primarno da bi grejalo, znaci potrebna ti je adekvatna rasveta da bi biljka mogla da raste, a ne kontam to za temp. u sobi, preko 20% cega?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Box ujedno i služi da nebi svijetlo nekud pobijeglo na neki bezvezni zid umjesto da se odbije od boxa i nazad po biljci. Biljka treba i zraka a lakše/jeftinije je ventilirati box nego cijelu prostoriju. Čitaj malo forum, za 2 dana nečeš puno shvatiti, za 2 tjedna več hočeš, za 2 mjeseca češ biti doktor za uzgoj. Ovo ključam jer postoje teme za tvoja pitanja.

Registrovan Feb 2009
IVANHO, ovo qvotano je strašno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.