Upotreba bonga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.05.2014
5
1
0
Redovno pušim travu, a bong sam tek kupio. Još uvijek ga nisam probao jer ne znam tačno kako ga upotrijebiti, gledao sam videe, ali nisam u potpunosti shvatio. Koliko sam skontao trebam gandžu staviti na mrežicu i zapaliti je dok vučem. Ako sam upravu koliko trebam to puta uraditi da bih bio u elementu ? :ridinghorse: aa
 
19.05.2014
5
1
0
A šta ako je mali bong?
btw. ja ako sam shvatio kad zapalim onu travu koliko povucem tu nema vise jer ona izgori i onda moram stavljati novu, tj. malo po malo stavljati vutre na mrezicu i vuci
Uopste ne znam koliko trebam staviti na mrezicu vuve i koliko puta povuci (ako je mali bong) da se napusim. Inace mi treba 1g da srolam i da ispusim da se bas razvalim
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Nemoj stavljati gram u bong,osim ako je neka uličarka bezveze :D
Imaš rupu u bongu poviš vode,nju začepiš kada uvlačiš zapalitu smjesu kroz vodu.Povlačiš polagano dok ne izvučeš sve,tj dok ne izgori sve ...ili pak možeš i na nekoliko puta.
Onda makneš prst sa rupice i povučeš gusti dim.E u ovoj fazi testiraš pluća :D
Moja preporuka ti je da ne vučeš više od 2 hita ....za prvi puta,jer znade biti zaheban trip :D
Obzirom da sam ovisnik o nikotinu,ja miješam sa duhanom gandžu,isto kao i joint :(

https://vutra.org/topic/1180-kako-napraviti-svoj-bong/?p=259676 ,klik na video klip,hehe

P.S. ovo je moj home made bong,napravljen od petrolejke stare.
2 hita vlastitog uzgoja jer ako je 3,onda već ovaj zmaj naš počima da me napada :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ev kako ja radim.. pretpostavljam nemas bong napravljen od stakla sa staklenim bowlom gore, sto ga palis pa podignes pa tako izvucis "masni" dim...
pretpostavljam imas onaj sto se kod nas nerjetko moze naci sto ima rupicu u cjevi iznas vode i metalnu cjev sto ide u vodu... i kao mrezice one(ne bacaj pare na to i ne truj se!)
uzmi alu foliju, stavi oko prsta, ja stavim oko kaziprsta, zatim ubacim prst u ono prosireno za mrezicu.. fino ubacim foliju stisnem je sa strana da lijepo izgleda, cackalicom puno sitnih rupa.. napuni odprilike pola topa(nemo duvan stavljat, meni je to odvranto, ono zna se za sta je bong)..

mali off
ja sam svom drugaru veceras posudiju svoju Lusi jer je dobio posao, sutra krece raditi, a navucen je na lol i mora nekako da se uspava, da ustane u 6 hahahaa :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cvele11

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
bong je majka. stainless mrežice su bolje nego alu-folija, kad smo već kod trovanja... fora je u tome da što sporije vučeš. spoji usta kao da piješ na slamku i snažno ali polako vuci dok se bong ne napuni dimom bijelim kao mlijeko. dalje znaš. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: El_Vato

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Bong je ljubav
ma ja sam divljak sto se tice, ono meni bong stoji pored monitora i kad mi padne na pamet napunim ga, tipa koliko mi se cefne da stavim
iscimam jedan hit iz pluca sve razgorim, ispustim to, onda onaj masni dim :3
 
19.05.2014
5
1
0
kad hocu da se regam na ovu stranicu ******* pise da primim poruku na mail, a zapravo nije nista doslo. Dva puta sam pokusao, ne da mi se da ga porucim
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
pa sta tu imas shvatit, moras bit rodjen s tim hehehehehe salim se...vodu unutra stavi prvo ako nisi, ako jesi, onda prst na rupicu ganju u cep, usta na zolju...palis i vuces...kad se napuni malu rupicu pustis i maznes dimcinu i jebenica stari ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Ko jos radi šateve? To sam samo kod klinaca u parku vidio :D
Uglavnom nema veze. Kasljanje ovisi o vutri, a dim je hladniji i cisci nego kod šata. Ako je to uopce moguce za usporedjivat.
High je visok jedno 2m :) Probaj. 2-3 punjenja i ima da te nema
 
17.04.2015
80
20
8
27
Radi se kad se nema :) nadam se da cu uspit izgurat grow do kraja pa cu se i ja moc bacit malo na bong :))

I da... imam nargilu, koliko je to losije ili drukcije od bonga ?