U'vatile me neke emocije :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
90
11
0
ma svaki dan se nagledam takvih sranja... ponekad cak i u ekipi s kojom zapalim, ima nekoliko ekipa al samo 2 su u kojima sam potpuno opusten... ovo je jedna od tih ekipa, ovo nije forum koji okuplja ljubitelje mare, on okuplja dobre ljude, tak mi je neopisivo zadovoljstvo biti clanom ove zajednice da neznam kak bih to izrazio.
Dabog da vas sve jednom vidio uzivo da svi skupa zapalimo jedan Millenium Bong ili onakav bong of liberty :D
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ja sad nesmijem i necu pusit bar do bozicnih praznika :( , ali dobro ce mi doc pauza nakon ovih zadnjih mjeseci :joint: :banana_mrtva: gadnog napusavanja... tako da mi fale one zajebancije sa ekipom, pa tu sa vama nadoknadim nekako....
 
07.02.2007
24
0
0
42
GreenMan je napisao(la):
Ljudi ovih dana sam imao priliku da sto u zivotu sto na nekim forumima (na jednom posebno) po ko zna koji put uvidim koja su ljudi stoka.Ne mogu da verujem koliko zarazenih umova ima. Mrznja,netolerancija,shovinizam...Mislim uzas!

U stvari to uopste nije toliko vazno.Meni je jako vazno sto se ovde medju vama osecam tako prijatno da nemam reci da to opisem.Imam utisak kao da vas vecinu licno poznajem.Ovo je jedan od retkih foruma gde su ljudi ovoliko razumni,tolerantni,civilizovani...

Ma obozavam vas sve!Ostanite mi takvi.

:talas:

p.s.Morao sam ovo sa vama da podelim :wink:

Fala ti sto djelis s nama brate, sigurno si high kao ja sada :smoke18: