Uvijanje listova prema gore (jako)!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2013
11
4
0
Ok, jucer su AK (tegle 7l) dobile po 1l a 2 haze-a (tegle 12l) po 2l obicne vode iz slavine i u toj varijanti mi voda curi 10-tak min iz tegle i to dosta ipa se pitam dali se na taj nacin zemlji previse ispiru nutrijenti?

Ph toga sto iscuri je bio oko 6 - 6,5.

Cini mi se kao dosta bacanja nutrijenata (nakon jos jednog sa vodom zalijevanja krecem sa blagom dozom) kad tako puno iscuri a s druge strane kad sam bio zalio sa 0,5l npr. nakon 3 dana zemlja je suha na povrsini skroz...

Savjet...?
 

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Ispod tegli postavi tanjurić. Prilikom zalijevanja, vodu koja prođe kroz teglu ostavi u tanjuriću cca pola sata. Zemlja će popit koliko joj treba a višak onda možeš prolit. pozzz :)
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
Visoka temperatura, podigni svjetlo pa kroz par dana vidi. Moguce da se isprave ako nisu mnogo uvrnuti, a ako jesu, ostace tako ali ce drugi normalno rasti.

A naravno ni slika nije na odmet.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
sorry kompa.ali da si na pochetku napisao sve shto si napravio do sada ( a ne samo kako si rekao powerzyme i root + voda sa ph 7 )...puuuno bi ti brzhe moglui pomochi...a ti tek nakon priche i priche priznao tnt i kishnicu i to od 1. dana biljke..cccccc

mislim da bi sve trebalo biti ok ako ne budesh vishe eksperimentirao nepotrebno..voda na ph 6,5 ,zaljevati po potrebi tj. kada je zemlja suha ( gurni prst cca 5-10cm u zemlju ) i ne ludirati se sa gnojivima.hesi ima prekrasno jednostavnu tabelu sa rasporedom gnojenja koja je na oom forumu objavljena cca 20puta..+ imash ju i na njihovom sajtu..drzhi se toga..nemoj da ti temperature divljaju previshe..shto visha vlaga u vegetaciji i shto nizha u cvjetanju..i to je..vishe manje.. dovoljno za 1.grow...

a kasnije..kada budesh vech znao shto radish i kada upoznash biljku...eee onda eksperimentiraj ako zhelish...dapache..

sretno do kraja...
btw. mogao bi ovo u dnevnik pretvoriti...sada kad vech znamo genezu tvog growa i dosadashnjih problema...
:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bluges24
25.03.2013
11
4
0
BoRaiCho je napisao(la):
Visoka temperatura, podigni svjetlo pa kroz par dana vidi. Moguce da se isprave ako nisu mnogo uvrnuti, a ako jesu, ostace tako ali ce drugi normalno rasti.

A naravno ni slika nije na odmet.
Podizanje svjetla nije rijesilo nista nego se jos i mala pocela uvijat, pa temp im varira od 24 - 27 (kad je vani promjenjivo stalno) ali to mi se ne cini previse nekako...

Slike sam maknuo kad sam istrazio exif informacije malo, pa sam sad nasao siguran (valjda) put do uploada..
Evo nova:

http://img835.imageshack.us/img835/6195/83534049.jpg



zlavjestica je napisao(la):
sorry kompa.ali da si na pochetku napisao sve shto si napravio do sada ( a ne samo kako si rekao powerzyme i root + voda sa ph 7 )...puuuno bi ti brzhe moglui pomochi...a ti tek nakon priche i priche priznao tnt i kishnicu i to od 1. dana biljke..cccccc

mislim da bi sve trebalo biti ok ako ne budesh vishe eksperimentirao nepotrebno..voda na ph 6,5 ,zaljevati po potrebi tj. kada je zemlja suha ( gurni prst cca 5-10cm u zemlju ) i ne ludirati se sa gnojivima.hesi ima prekrasno jednostavnu tabelu sa rasporedom gnojenja koja je na oom forumu objavljena cca 20puta..+ imash ju i na njihovom sajtu..drzhi se toga..nemoj da ti temperature divljaju previshe..shto visha vlaga u vegetaciji i shto nizha u cvjetanju..i to je..vishe manje.. dovoljno za 1.grow...

a kasnije..kada budesh vech znao shto radish i kada upoznash biljku...eee onda eksperimentiraj ako zhelish...dapache..

sretno do kraja...
btw. mogao bi ovo u dnevnik pretvoriti...sada kad vech znamo genezu tvog growa i dosadashnjih problema...
:)
Zahvaljujem na savjetima, puno se sigurnije osjecam nakon cijele ove rasprave i sad cemo vidjeti po curama da li sam dobro shvatio sta im treba :)

Pa dobra ideja je za dnevnik, ali sta ga pocnem iz pocetka na forumu za dnevnike bez da je povezan sa ovom temom ili?
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
zamoli moderatora da ti ou temu prebaci u dnevnike uzgoja + rei kakav naziv zhelish da nosi tvoj dnevnik uzgoja..
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
74
cuj bez problema nema ni one slatke brige koja daje neku car growu barem je kod mene tako zato sto sam navikao na probleme i u zivotu tako da ako nebi imao problema i kod biljoza nebi bi to bilo to onak bar u mom slucaju a sad kod tebe vidim da ti zadaje velike muke al polako svakim danom u svakom pogledu sve vise napredujemo........haaahaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bluges24 and roower
25.03.2013
11
4
0
Zahvaljujem svima na savjetima, situacija izgleda da se poboljšava, od kad sam zalio/isprao zadnji put krenule su rast ko lude i ne uvijaju nove listove /za sad).

Ova pocetna podrska je bila fantasticna, prava ekipa je na ovom forumu.

Necu ipak prebacit u dnevnik ovo, iskreno brine me sigurnost, pogotovo oko uploada slika tako da moram prvo za to vidjet neke solucije....

Zahvaljujem jos jednom svima na podrsci, zahvaljuju vam se i moji AK i Haze automatici...peace :maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation