Uzgajanje marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
Pozdrav.

Novi sam na ovom forumu i u uzgajanju marihuane.
Imam dvije biljke stare 5 mjeseci, visoke su oko metar.

Primjetio sam da je jedna razgranatija, tj. ima više listova i većeg je obujma od druge.
Druga je dosta manjeg obujma i na njoj se počelo pojavljivati nešto kao sjemenje.

Koja je od tih muška a koja ženska biljka?
Kada ih treba razdvojiti i zašto?

I još jedno blesavo pitanje.
Prvi put to radim pa pitanje glasi: sto se od stabljive suši za pušenje? Listovi, cvjetovi?

Isprivačam se ako postoji tema i ako je u krivom podforumu molim da se premjesti.
Hvala.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
ovo poberes osusis cvet i ajmo ljuljaj malo citaj kako si mogao poceti gajiti a takve osnovne stvari neznas da su automatici oprasili bi se do jaja i onda bi pusio lisce



citaj i sretno sto kaze power slikaj
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
a ovo isto ubereš i baciš,ili čekaš da opraši tu tvoju drugu,najvjerovatnije žensku biljku..ako nije još pokazala da je mudant
 

Vesperian

Aktivan Član
15.08.2012
108
101
28
35
ovo radim prvi put pa ne znam bas puno o tome..

sutra cu staviti slike obje biljke..

#1 muška biljka služi samo za oprašivanje? što s njom nakon toga?
#2 kada se suši, da li se vadi biljka s korijenom ili se korijen ostavlja? jer trenutno imam male izdanke koji rastu s dna biljke?
#3 može li mi netko od iskusnijih ukratko napisati što i kako se radi s biljkom od početka cvatnje do sušenja? sa muškom i ženskom?
#4 i malo objašnjenje o oprašivanju..da li se mora, smije, ne smije ili kako već to funkcionira?
#5 novi sam, bare with me..
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
A zašto ne pročitaš sam odgovore na postavljena pitanja? Sve je tu, ponovljeno "milion" puta.Pa gdje bi stigli kad bi svakom novom sve iznova pisali...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
@1 bacas odmah ako neces da oprasusjes (mozes i osusiti pa praviti nesto u kuhinji, recepte imas na forumu)
@2 apsolutno ti ne treba koren
@3 od pocetka cvetanja do susenja biljku ostavis da cveta, mozes pognojiti povremeno nekim tecnim gnojivom za cvet
@4 ako hoces seme onda oprasujes, ako neces sklanjas muskog cim ga prepoznas
@5 kreni sa citanjem foruma inace ce da padne neka trajnija infrakcija za ovakva pitanja, svako od nas je jednom bio "nov ovde"
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ja nikad nisam bio nov ovdje, šta prićaš ti Power :icon_lol:

2157415-homer_facepalm.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i nemoj da te obeshrabre odgovori tipa :chitaj,potrazhi na forumu i slichno..iako bi zaista trebao to uchiniti.
dodushe,,ja se nekako pitam-hmmm-koliko tebe to sve skupa interesira (???) kompa..5 mjeseci imash biljke a ti do sada nisi nashao za shodno informirati se o osnovama osnova?!?!????
opravdao bi te samo sluchaj u kojem si nasljedio biljke od nedavno preminulog chlana uzhe obitelji...a ovako..wtf !?!?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.