Vadjenje zuba pod dejstvom kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ja nemogu vjerovat da netko uopće može pitati ovak neku pizdariju. Da odmah i argumentiram.
Ako su kanabinoidi prirodno prisutni u tvom tijelu rođenjem, dobijaš ih i majčinim mlijekom, bez njih se nemože izgraditi imuni sustav čovjeka, tjelo ti je protkano mrežom receptora nazvanom endokanabinoidni sustav... i onda pitanje tog tipa :fuck:. Isto kao da si pitao hoće li ti smetati zubarski anestetik ili analgetik jer imaš crvena krvna zrnca u sebi, wtf. Neznam šta očekuješ, neki sukob interesa anestetika i kanabinoida? Realno to bi očekivao samo netko tko smatra konzumiranje kanabisa u bilo kojem obliku lošim i nezdravim i to radi zato što mora. A od svega što je tu nezdravo je samo takav način razmišljanja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
Ja sam vadio zub nadimljen i nema neke posebne razlike osim sto rana vise krvari poslije, vjerovatno zbog povisenog pritiska. Isto mogu reci da sam par puta pokusao da vutrom ublazim zubobolju ali sam se bas prevario, bolovi postanu nepodnosljivi.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.997
34.379
2.598
Nemam pojma gdje sam kljuc ostavio :D
Nisam ni trazio,mislio sam nema potrebe,ali evo vidim ..morat cu potraziti fucking kljuc.
 
Poslednja izmena:

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.015
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Isto mogu reci da sam par puta pokusao da vutrom ublazim zubobolju ali sam se bas prevario, bolovi postanu nepodnosljivi.
NL od RQS je pravi pain killer,ja to kad god sam zapalio mogo mi je neko i neki dio tijela odrezati i vjerovatno to nebi ni osjetio koliko je bio jak :)

Edit
Tek sad vidim da je opa stavio kljuc :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Corleonev
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.