Vanjski uzgoj Domacica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
207
1.898
183
33
all around the globe
Pozdrav ekipa, evo ima tjedan dana da sam zasadio nekoliko bilja sjemenke su bile iz obicne ulicne vutre tako da nemam pre velika ocekivanja.Nakon 3 dana sto sam ih posadio prvi put sam ih obisao bile su jako malene tek su nikle jos smo jednom dobrro zalili i pustili da priroda obavi svoje sutra idem ponovo pogledati pa cu update slike sa sajta (zasadene su u sumi) tako da se nadam da ima pomaka od zadnji puta.
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
sumnjam da će to preživit.
pročitaj pravila, nemoj pisati u množini, nikakav frend, samo ti.
 
Poslednja izmena:

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Jučer padao snijeg i temperature u minusu, a vi navalili sadit. Sretno, trebat će ti sreće.
 

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
207
1.898
183
33
all around the globe
Evo slika ipak ima nesto objavljivat cu slike svaku sedmicu.Jos je to malo znam al sljedeci tjedan pocinjem presadivat i gnojit.A sto se tice vremena kod nas je danas bilo prilicno suncano, ako bi netko mogo rec koji je sljedeci korak da ih spasim??
 

Prilozi

  • IMAG0218.jpg
    IMAG0218.jpg
    372,8 KB · Pregleda: 246
  • IMAG0214.jpg
    IMAG0214.jpg
    504,1 KB · Pregleda: 238

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
207
1.898
183
33
all around the globe
Zdravo evo mene opet, znaci bio sam na sajtu prije 10minuta ali nazalost nisu nesto porasle :(. Dobile su druge listove ali su jako mali ako mi tko moze dati savjet za brzi rast imam neko gnojivo u stapicima sto se razgraduje u zemlji bili to pomoglo?
 

Prilozi

  • IMAG0232.jpg
    IMAG0232.jpg
    289 KB · Pregleda: 173

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
207
1.898
183
33
all around the globe
Evo novih slika: biljke su dosta napredovale za to je zasluzno lijepo vrijeme ja mislim, sad me zanima koliko puta tjedno bi trebao zaljevati, kada da pocnem gnojit i neke savijete da se rijesim nametnika.Hvala
 

Prilozi

  • I4ytZHU.jpg
    I4ytZHU.jpg
    222,9 KB · Pregleda: 136
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
@lauba mozda je kod mene vidio, ja sam sadio u sumi :)

zalijevas otp. jednom tjedno, ako kisa padne ne moras.. gnojiti nemoj jos, sa nekih mj. dana starosti mozes poceti, nametnika koliko vidim jos nema ali mozes preventivno djelovat, organski insekticid (cesnjak cili) pa lagano naprskaj, pogledaj u vodic za vanjski uzgoj pa ce ti biti lakse (nadam se)

jednu ces morati maknuti pre pre blizu su posadene ne sadi se tako, slike uploadaj preko foruma (dodaj datoteku)
 

MikriMausInThaHouse

Skroman momak
05.04.2015
207
1.898
183
33
all around the globe
Zadravo, evo prije par minuta sam se vratio sa sajta biljoze izgledaju ok nisu bas previse porasle al je ok samo ima jedan problem. Znaci jednu biljku je nesto grickalo pa me zanima kako da napravim onu mjesavinu od bijelog luka da zastitim biljke od gamadi i da to naprscem po listovima ili stabiljci? I kao sto vidite da su pre blizu jedna drugoj pa me zanima dal je kasno da ih presadim jer sam planiro ionako sajt promjenit radi sigurnosti jel ako su se korijeni spojili bit ce jebada. i za kraj evo slika: m.imgur.com/Ja725vK,1BV8TP7,e4An7Zt ps:sory sta slie nisu na stranici al nesto ih odbija :(
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Nije ti odumirala,već se izstresirala,a kada se to desi biljka se sva sneveseli,oklembesi i djeluje kao da odumire. Ja sam prošle godine svoje biljke presadio po najjačem suncu,a nisam ni vodio računa o tome da biljku presadim sa busenom zemlje,već sam je čupao iz zemlje i pobadao u novu rupu. Za rezultat ovih akcija sam imao potpuno spaljene doljne listove,ali sam i pored svih ovih grešaka uspješno doveo priču do kraja! Treba dakle presadjivati ili ranije ujutro,ili predveče sa što većim busenom,koji se potom integriše u željeno mjesto na sajtu. Iskusni groweri preporučuju i blagu infuziju Slavolom,kao potporu biljki da bi što lakše podnijela tranziciju. Biće sve ok,biljke su ti dobre....samo proprati šta ih ovo gricka! Posebno na novom sajtu, tamo ih moraš malo bolje zaštititi! Srećno u daljem radu ;)