Vegetacija - Cvjetanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.04.2008
15
5
3
37
slike budu drugi put posto nemam na sajtu fotic morat cu ponijet sa sobom-a box je 120-120-200 200 je visina imam cool tube i sve potrebno male su sad u teglama od 1 litru cekaju ih kante od 20 danas sam napravio mrezu za scrog a lsd mi se oduzio skroz a nemam di s malima pa sam mislio na stolic pod lampu s ovima sto cvijetaju i ostatak na prozor-s vanjske su strane prozora i skroz lijepo napreduju pa sam ih mislio malo obradovat s lampom a lsd moram cekat jos nekih mj dana da bude gotov sta da radim neznam ni sam a nebi zelio krzljave biljcice jer imam sve potrebno od gnojiva do ph metra i svih mogucih potrebstina za uzgoj cijenjene nam biljke
 
19.08.2010
26
2
0
40
cisto informativno pitanjce u vezi on/off rasvijete....

mozda ce zvucati malo cudno, ali cisto me zanima dali je neko ikad probao smanjit biljkama 1 dan za 2 sata?
znaci dan ima 22 sata pa bi bilo 18on 2off i cvijetanje 11/11...

znam da je to priroda ali sijemenka koja nezna da postoji pravo sunce mozda bi rasla brze nego u stvarnom vremenu??
correct me if i'm wrong :b
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Koji režim god da staviš dan i dalje traje 24 sata:)Pod svjetlom raste,po mraku odmara.Manje svjetla manje rasta.Znam šta misliš otprilike ali provaj staviti sve na papir i dođe te na isto.Ne spominju se bezveze provjerene metode.
ali sijemenka koja nezna da postoji pravo sunce mozda bi rasla brze nego u stvarnom vremenu
Nebi rekao baš.Mislim da sjemenka jedino nezna da postoji HPS:)Ali priroda osjeti sve,i paralelno s tim i da rezultate.
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Ako imas biljku viska, probaj, pa napisi izvjestaj za forum, u svakom slucaju bi bilo zanimljivo vidjeti rezultate :pat:

ali slazem se s greenpower-om
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Ma ljudi to je r3wr1t3d na netu našo onaj japanski grow kompjuter koji dnevno krade sat vremena i navodno tako ubrza proces gruwa.Ali to je opet po meni samo marketinski trik.Nema objevljenih rezultata da je to tako.
 
06.02.2015
5
0
1
31
bojim se stavit ju na cvj.27 dan joj 29cm.a bio je presadivao pa joj korenje zajj,ipak se ewo za 2 dana izdigla.tj.oporavila,sto da radim..........
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa ako je bilo šokova kao šta opisuješ slobodno još 10 dana. Pitanje je koliko interoda ima i ostalo informacije o biljci su ti šture(nedovoljne).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bilcevic

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
nema potrebe da s tim spricas biljku ne budi lud :D malo je tuzna, cini mi se da bi mogao pocet lagano s gnojenjem za pocetak najbolje plantela list za vege- i poslije plantelu cvijet kad pocne cvjetanje..

i nemoras citirat stalno, mos napisat post i dolje sam klikni u prazan prozorcic, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bilcevic
04.04.2015
11
30
13
Ako moze neko da mi da bilo kakav komentar?

33 dan starosti.jpg Otkrivanje.jpg Otkrivanje1.jpg Pozicija.jpg
Marinna (djevojcica) je danas stara 32,33 dana. Inace odrasla je potpuno zdravo odrasla sa nesto djubriva i naravno u kupovnoj zemlji za cvijece (opsirnije u dnevniku kad pocenem vec jednom) i pocela je da cvijeta inace je jedna obicna PROZORUSA (dobro ulicno sjeme :))
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Yolli88

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
daleko je to od daleko, a curi treba sunca, prozor nije adekvatna opcija, nosi je negde il napravi ko covek neki box, ako si sam ili nikom ne smeta tu gde je onda ni box nece smetati, ovako ce biti nategnuto, i za par sedmica preupadljivo, a dani su tek pred njom
 
04.04.2015
11
30
13
MA to je samo jedna djevojcica :puuuh:: 5 sati direktnog sunca od izlaska (na visini sam) do 10,11 a ovi prekoputa se kuvaju poslepodne i svi jebeno drze zatvorene roletne pa zato ne brinem :D

Suncanje.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: serif65