Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Morat ćemo odvojiti out i in dnevnike :icon_lol:
 
18.04.2012
35
7
8
??? Ma kako mene ne zbunjuje :D sve u svemu 6 biljaka 3 se bacile u cvijetanje evo sad iso gledat i 4 ta mora da je tokom dana jer sam gledo danas nigdje nista nije bilo i dve su jos neznam u cemu ni sta su ... Stos je u tome da ako su muske doce poslje zenki to sam htjeo pitat rec ... Sve u svemu vidjet cmo samo sam nabacio neko misljenje ...Power hvala na smirenom odg ;)

Neznam koje su vrste sjeme dobio od kolege .... Ma gledo po dnevnicima sve u indor u boxovima Gdje koji Outdor ... no frks ljudi moja vjera mi kaze da ce bit zenke :D :D :D
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Imam 4 biljke od te 4 3 su mi zenske vide se jasno hedovi i sve to i sretan sam zbog toga ali ova 4. nisam siguran al kao da nnije ni jednog spola ali opet kad ju pomirišem osjeti se onaj poznati miris ( mislim da znate na koji mislim ) i sad ne znam dali da ju iščupam da ne trosim na nju vodu gnojivo i da ove tri dobiju vise ili da sacekam jos malo nekih tjedan dva jer se možda nešta promijeni. vanjsko uzgajanje inače nisam siguran dali je važno spomenuti ali eto jesam
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
naravno da je bitno spomenuti...poslusaj powera i strpi se...nepocinju sve vrste isto cvjetati..u svakom slucaju mislim da ti mora pokazati nesto...a do onda ni kap vode,gnojiva nije uzaludna...:vb_wave:
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Oke poslusacu i mislio sam tako ali htjeo sam cuti malo strucnije misljenje o svemu tome. Hvala !
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Zanima me jos dali mogu otopit gnojivo u vodi i onda špricat po biljci s time jer znam da kad pošpricam vodu da biljka bas izgleda snažno sad me zanima dali to mogu s gnojivom jer se bojim da mi ne strune biljka ?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
vecina tecnih gnojiva moze da se primenjuje folijarno, ceto to pise i na uputstvu (koja kolicina i koliko cesto), za cvrsta gnojiva/granule ne znam, nisam koristio
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.465
3.198
Bekaa Valley
daj joj mira i vode uz sunce naredna dva meseca i bude sve ok, koliko god da bude, fina biljoza
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Za nekih dva tjedna cu opet uslikati i pokusat cu da slika bude kvalitetnija i uslikat cu sve 4 do tada bi cetvrta trebala pokazati spol nadam se :) Hvala na podršci i savjetima :)
 
02.03.2012
0
0
0
37
Drugari jel mi neko moze reci/pomoci ja sam svoje biljcice zasadio outdoor al cini mi se da sam zakasnio malo(kalendarski) zasadjene su sredinom jula i moram da priznam da su evo za mesec dana poprilicno lepo napredovala neki 7/8 cm ali su zbunaste haos...sad mene zanima tj moje pitanje je dal da nastavim sa outdoor uzgojem,dal ce uspeti da procvetaju i kada bih to mogao da ocekujem,ili da napravim indoor box i da ih ubacim untra(naravno to je AKO ne mogu da se izvuku/procvetaju napolju pre nego sto "zahladi").
Unapred zahvalan.
 
02.03.2012
0
0
0
37
samo lisce imaju biljke,dve su oko 10 cm a ona treca je mala nekih 6/7 dodushe kasnije sam je i zasadio od prve dve...dakle sta mi je ciniti?Pustiti ih jos uvek da growaju napolje pa kada "zahladi" da ih prebacim indoor il sta,savet misljenje shoot guys...
 
02.03.2012
0
0
0
37
al si mi odgovorio buraz...sve si objasnio.molim ljude koji ce da se proseravaju da ne odgovaraju i bzvz spamuju.ako neko zapravo moze nesto korisno da kaze bilo bi lepo a ne
u outdooru neceš imati ništa od njih...
kakav car kraljeva.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
kakav car kraljeva.[/QUOTE]

To ti stoji frend :samoja a ovo za preseravanje i spam cu ti prešutim.....ovaj put

Dobrodošao na forum good luck!