Vegetacija i cvetanje - Outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.12.2010
7
0
0
48
outdor je.....kazes bit ce nesto od nje.......to mi je drago cuti jer mi je jedina i prva u zivotu
 

Closet freak

Aktivan Član
03.04.2013
188
177
43
Možda je čovjek mislio 5-11 pera na jednom listu, onda ništa ćudno što kasni jer je sativa u pitanju..
 
09.12.2010
7
0
0
48
ode da slikam :smoke18:


zeznio sam se ...5-9 pera na listu...i jel to i dalje sativa ili....? i ne mogu da stavim sliku kaže da je datoteka prevelika a samo jedna slika


Closet freak je napisao(la):
Možda je čovjek mislio 5-11 pera na jednom listu, onda ništa ćudno što kasni jer je sativa u pitanju..
do kada ce da kasni?

Gandalf je napisao(la):
Daj sliku da vidimo to i po mogućnosti da bude bistra slika.Ovo je vrijeme cvjetanja sad bi trebale počet cvjetat. 5 do 11 listova?
zeznio sam se....5-9 pera
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
Registriraj se na http://postimage.org/ učitaj tamo slike na svoj profil i onda samo postaviš poveznicu di želiš da je svi vide. Dobro je to što nije ograničeno veličinom datoteke.Ona mora da počne cvjetat to joj je u prirodi e sad sve ovisi o kojoj je vrsti riječ,neke prije a neke poslije počinju.Ne brini se mora ubrzo počet...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
nista joj ne fali, imaj strpljenja da procveta i nemoj pisati post za postom nego editiraj postojeci post ako niko nije odgovarao posle tebe
 
09.12.2010
7
0
0
48
Gandalf je napisao(la):
Jako lijepa i zdrava. Sad je samo pusti nek priroda uradi svoje a ti je samo redovito zalijevaj i gnjoji. Procvast će ona ne brini...
dali da stavim malo stajskog gnojiva ili šta preporučuješ?

drlef1 je napisao(la):
dali da stavim malo stajskog gnojiva ili šta preporučuješ?
brine me to što se nalazi u kukuruzu a kukuruz ce se skidat za mjesec dana
 
31.03.2013
26
23
0
59
Mordor
drlef1 je napisao(la):
brine me to što se nalazi u kukuruzu a kukuruz ce se skidat za mjesec dana

Ne brini se procvetaće i obraćeš je kad i kukuruz.

Šta mislite o skidanju listova u periodu cvetanja, pošto imam ogromne listove koji zaklanjaju donje grane koje ne dobijaju uopšte sunca.
Ne znam da li ću oštetiti biljku ako do budem sekao...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Nemoj dirati lišće kod biljke u cvatu, pogotovo kad je riječ o outdoru. Ne želiš priuštiti stres biljci pa da dobiješ hermija. A i list koliko je god zaklonjen on ima svoju funkciju vjerovao ti to ili ne. Skidanjem lišća ćeš je samo usporiti tako da nebi ti to savjetovao.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
drlef1 je napisao(la):
dali da stavim malo stajskog gnojiva ili šta preporučuješ?

brine me to što se nalazi u kukuruzu a kukuruz ce se skidat za mjesec dana
kupi neko tecno djubrivo za cvetanje, a biljka ne moze biti gotova kad i kukuruz...
napomenuo sam da ne pises post za postom, pogotovo ne citirajuci samog sebe, uzmi pa edituj svoj postojeci post
 

giovanni007

Aktivan Član
04.04.2013
134
200
43
91
Rio de Janeiro
drlef1 je napisao(la):
dali da stavim malo stajskog gnojiva ili šta preporučuješ?

brine me to što se nalazi u kukuruzu a kukuruz ce se skidat za mjesec dana

Pogledaj u poljoprivrenim apotekama neko tečno gnjojivo za biljke koje cvetaju. Neka su se bolje pokazala a neka slabije al ti uzmi šta već možeš jer će i to biti bolje nego ništa. Vidjeti ćeš u uputstvu kako često i u kojem omjeru da gnjojiš jer ako staviš prejaku dozu postoji mogućnost da spržiš biljku, uglavnom je 15ml/2l a može biti i drugačije.Biljke bi trebao gledati da skineš prije kukuruza a biti će prije i gotove.
 
28.08.2013
0
0
0
ja imam pitanje za sve postovane clanove.. upitanju je vanjska,pocela je cvetat ali ispod heda sam naso i prasnjake kao na muzijacima sto budu??sta se desava,sta da radim?? hvala unapred
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ako imas i zenske i muske cvetove onda si dobio hermica, tj biljku sa oba pola,
ako nemas svoje zenske biljke u blizini ostavi ga a ako imas skidaj da ti ne oprasi ako vec nije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gazdaganja
23.02.2008
1.048
1.455
188
naravno da ne valja kad imas hermica, umesto dase razvija zenski cveta on trosi energiju na muski,
mada ce lupati to kad se zavrsi, ja ne bi cupao posto ce novi izrasti, samo ces stresirati biljku,
pusti tako kako je, pa za mesec dana skini...
 
29.05.2012
1
0
0
35
ja imam sličan problem, imam isto hermića koji već cvijeta nekih 25 dana. budovi su dosta veliki pa mi je žao čupati biljku a nemogu je premjestiti. Oko biljke ima 8 ženki. Danas sam pronašao ispod nekoliko budova po par sjemenki. ima li tko kakav savjet?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pa ako oko hermića imaš 8 ženki čemu onda riskiranje. Ne želiš valjda osjemeniti sve biljoze :signs053: