Velicina biljki napolju? Vasa iskustva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2015
22
3
3
33
Mene interesuje u vezi brendiranih feminiziranih sjemena jedno pitanje, velicina koliko biljka raste u visinu? Da li je tacna visina koja pise na sajtovima sjemena odakle ih kupujemo jer po 4um-u vidim mnogo visocije da neke rastu nego sto pise na njihovim sajtovima? Iz nekog vaseg iskustva trazim odgovor jer vidim dosta iskusnih growera a da ne smaram po PP.. [sa tim da ce ta ista biljka biti na suncu kad god ga ima i da bi se bas dobro vodilo racuna o njoj, obilazeci je i savjetovati se sa najvecima ovjde. :p]

P.S. Oprastajte svi ako sam pogrijesio temu ili ako vec ima odgovora na ovo moje pitanje..



AKTIVNO citam 4um.. :) poz
 
27.03.2015
22
3
3
33
Planiram u rupe, zemlje [50%potgrond h + 50%teramagma], sunca dok ima bije na sajtu stalno, kod mene su obicno ljeti temperature 35+, dosta je toplo, moci cu da obilazim svaki dan sajt pa i samim tim da hranim, zalivam i trening i sve sve sto je potrebno moci cu da radim.. Savjetovacu se naravno sa vama, otvoriti dnevnik i slikati stalno pa se nadam uspjesno za prvi grow.. Hvala na brzom odg. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
sadim napolju ali necu staviti u rupu jer se bojim da ce narasti prevelika, hocu da kontrolisem biljku da bude oko 1 metar - metar i po od saksije do vrha maximum, planiram da je topiram ali ne znam koliko veliku saksiju sebi smem da dozvilim, s tim da sad vadim biljku iz growboxa koja je stara oko 20 dana.. sta vi mislite o tome?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja mislim da je mozes topirati i raditi lst sve i da nije u saksiji, sto je svakako bolje od tog sto te sad zanima. ako hoces kantu onda bar 25l
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
ako budem kopao rupu, kontam da je dosta rupa od 15l, tj toliko Substral univerzal zemlje imam tako da kontam da je to oke? malo sam zakasnio s sadjenjem, ali kontam da ona jos moze narasti, sad je oko 10 cm velika.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ako ti je bas tolko jako bitna visina, tipa da je u ogradjenom dvoristu pa nesmije plot prec onda zabij par grana u zemlju oko biljke i cim krene rast ti ju spustaj spagama i topiraj uskoro. U krajnjem slucaju ces cropat grane i opet spustit. Presadi a visinu ces po putu rjesavat.