Vrata za DIY boks

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Stigla "magnetna" traka iz Conrada -- obična limena lajsna s komadom malo deblje ljepljive trake na poleđini. Wtf?
 
  • Haha
Reactions: Grona

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Konačno gotova vrata, uspio sam pronaći jedine tri ravne letve u Bosni i Hercegovini. Odustao sam od magnetne trake, umjesto nje sam stavio gumeni keder za prozore, trebalo bi radit posao. Ostalo je još da polijepim malo folije unutra, oblijepim čitav boks tapetama spolja da ne propušta svjetlo, montiram opremu, i idemo orati drumove, saditi topove.
vrata.jpg
boks.jpg
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
1603652463577.png

FIRE IN THE HOLE!!!

Ima još da se radi, curi svjetlo na podu i vratima, ali može se srediti i sredit će se. Sjetva se odgađa za još koji dan, ali mi je porastao moral, bit će nešto na kraju od sve ove zajebancije.
 
23.10.2011
13
6
3
36
svaka cast, odlicna kreativnost i sve kako treba !
Inspiracija mi je pa me interesuje nesto u vezi vrata koja si napravio...
Pitanje br 1 :) da li ona sad samo nalijezu sa gumenim kederima na drvene letvice koje su kao štok od vrata ?
dakle bez lijepljenja i bilo kakvog spajanja ?
pitanje br 2 :) znaci kad otvaraš boks, cijela vrata skloniš, nema sad one jedne vertikalne strane priljubljene, koja je kao na klasicnim vratima ?
pitanje 3 :ajnstajn: :) U kakvom tipu radnje mogu da nadjem takav gumeni keder ?
Hvala ! ::listomahanje::
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
1) na šarkama su s jedne strane, a na sredini su rajberi koji ih pritišću uz središnju letvu
2) otvaraju se kao svaka vrata ormara/plakara
3) u svakoj radnji koja prodaje građevinski materijal i/ili stolariju (OBI, Penny, Adazal...)

Bit će detaljan tutorial uskoro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GalebRastaman

pannonian

Bogu mil, a ni Vragu nije mrzak
16.07.2018
224
1.495
143
@Slavol Žižek
Molim te reci mi jel bi ta traka mogla držati ovo
polikarbonatna-lexan-ploca-10-mm-povoljno-slika-85998045.jpg

Ploča je 200x105, 2.5kg
Ideja je obložit ju mylarom iznutra. Fino cijelom površinom zalijepiti. Izvana ju autolakom preći. Na rubove zalijepit traku(cijelim dužinama gore, lijevo, desno). Metalni lim staviti na odgovarajuće mjesto. Zalijepit dvije ručke na vanjskoj površini za uhvatit je.
U principu bi vrata bila oslonjena na pod. Nikakve šarke. Cijela vrata se skidaju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Narcotic