vuTra i Alkohol

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.12.2012
39
9
8
31
Ovako, posto sam cuo da alkohol i travu ne idu bas pa da pitam, jer za ng. planiram piti STROGO SAMO PIVO i pusiti, a takodje sam cuo da sa pivo nece mi biti loso :)
Dali mogu da padnem u OVER ako pijem samo pivo, pa da ne se glupiram samo da pusim ? :)
hvala, poz
 
11.12.2013
37
13
0
Sve sto se koristi u normalnim kolicinama ne smeta pa tako i to..osobno ja nemam taj problem jer mogu i jedno i drugo zajedno i pase mi....samo treba imat mjeru i to je to..
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
posto si rekao da ćeš to za novu, pretpostavljam da ćeš bit dugo s društvom pa to znači da ćeš i puno pit tako da ti bolje nešto bezalkoholno pit...vjeruj mi znam iz vlastitog iskustva nažalost
 
14.12.2012
39
9
8
31
Da, bicu naravno sa drustvom, i planirao sam da se razvalim od pijenje i pusenje :D
ali onda samo cu da pusim :D jbg
 
14.12.2012
39
9
8
31
okej, hvala vam na savet :)
samo mi recite, ukoliko npr ja ili neki ortak padne u over, sem bolnica neki drugi spas ima? :D cisto onako da znam jer nisam previse edukovan :)
 

Gagiba

Aktivan Član
hehehe

Jel postoji još ono čuveno Skopsko pivo?? :D

I nemoj previše detaljno planirati dešavanja. Uglavnom nema svrhe! ;)
Jedino ti je bitno da se prvo navariš. Dakle nikako nemoj da se napiješ ko letva pa da pukneš džoint od 15cm!!! :D
Tad može da sleduje vasiona... :abducted:



A da...

Ako neki od ortaka padne u nesvest samo ga iznesite na sneg (ukoliko ga bude) i dobro ga uvaljajte u njega sve dok ne počne da daje znake života!!

Ako slučajno ne bude bilo snega, onda tog overenog samo spakujte na neku stolicu da odspava par sati, ali gledajte da bude neki ćošak, da ne smeta!! :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: STRELA019
14.12.2012
39
9
8
31
Gagiba je napisao(la):
hehehe

Jel postoji još ono čuveno Skopsko pivo?? :D

I nemoj previše detaljno planirati dešavanja. Uglavnom nema svrhe! ;)
Jedino ti je bitno da se prvo navariš. Dakle nikako nemoj da se napiješ ko letva pa da pukneš džoint od 15cm!!! :D
Tad može da sleduje vasiona... :abducted:



A da...

Ako neki od ortaka padne u nesvest samo ga iznesite na sneg (ukoliko ga bude) i dobro ga uvaljajte u njega sve dok ne počne da daje znake života!!

Ako slučajno ne bude bilo snega, onda tog overenog samo spakujte na neku stolicu da odspava par sati, ali gledajte da bude neki ćošak, da ne smeta!! :dada
naravno da jos postoji SKOPSKO :D
jeste, ovde nema sneg, ukoliko neko padne mozda ga stavim u kadu pa se zajebavam malo ga prskam? :D hahaha cisto iz dosade :D
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ako s početnik, a očito je da jesi i imaš veliku želju iskombinirat ovo dvoje, moj savjet je prvo vutra pa alkohol, jer si neiskusan. Ako budeš pijan išao pušit, opalit će te centrifuga u glavi. Kasnije kad se malo ispraksiraš, budeš mogao kombinirat kako oćeš, meni je ludnica pijan ić pušit jer me to nekako uspori i ne mogu više pit a to mi paše :D
 
30.11.2013
48
12
8
32
Rijeka,Hrvatska
ma ako neko padne u over samo ga postite da odspava,nikakva bolnica haha ja sam jedanput pao pa sam odspavao 2-3 sata i ko nov :b_woot:
a najbolje ti je ovo šta ti je bakalula rekao,prvo :rasta1: pa onda pij dok možeš hahahah
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
41
Alkohol i vutrica se nevole nikako...ali naravno kako je vech receno gore bitan je omjer... ja osobno nemam naviku konzumiranja alkohola u svrhu omamljenosti...ponekad pokoje pivo (iako mi zna loše sjesti-uspava), pljugica nakon piva ili 2 sigurno nece zasmetati...
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Skoro sam hteo da otvorim sličnu temu, i dobro je što nisam . Ali pošto je već tu, da napišem nešto pametno. Neću da pišem ništa o kombinaciji piva i vutre pošto obično nemam mere kad je vutra u pitanju a pogotovo moj omiljeni napitak, pivo. Nisam pouzdan.

Nego sam hteo ovo da kažem. . Ako je nekom loše ili kako se moderno kaže padne u OVER, najbolji lek je šećer. Neka pojede nešto slatko, neki kolač, čokoladu, šećer u kocke ili popije par kašika šećera razmućenih u vodi, džem, coca cola, ma bilo šta, samo da je slatko. Pomaže sigurno, govorim iz iskustva.

Slatko je mama u takvim situacijama. Eto toliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bakalula
14.12.2012
39
9
8
31
Ona je ovo najbolja kombinacija jel? :D ili gresim, umesto JUICE da bude mozda VODA? :D

lMQbKZz.png


Edit:
P.S. ima ovde neko iz Makedonije, a tacnije iz Skopje? :)
 
14.12.2012
39
9
8
31
PuRgEr&BoYs je napisao(la):
E od ovog sad sto si stavia ne moze da ti bude lose,a ni tvojoj curi...moze samo da joj pase...
Vidi sad, posto nemam cura, a najbolja drugarica nece doci samnom a i nece nigde da slavi ng (retardirana je :/) zato cu da se navarim jer bice mi dosadno :D haha

Bogeyman je napisao(la):
ako vutra nije smece, juice ce ti dobro doci ;)
Valjda necu da naletim na smece :)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.