vutra.org Film.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
44
snimao sam tih par minuta cijeli dan i na kraju da spremim (rendujem) Camtasia mi traži serijal :fuck:
Biće videa, nek nađem neku dobru verziju full Camtasije, ovo mi je drugi filmić.
Svaki sljedeći će biti valjda bolji, e sad o ukusima, nekima se ovo sviđa, nekima ne.
Snimiću i jedan gdje svi zagrljeni prolazimo ispod duge i idemo u sunset :p
Nije lako ni naći original ideju, kako vidite pred kraj mi ponestaje, postaje sve više kolaž.
Dobro je rekao jedan lik, da treba prvo na papiru složiti, početak, sredinu i kraj.
Pa onda krenuti raditi, ja sam ovo radio iz glave. Ima grešaka puno, ćoškovi,rubovi. isječak iz pjesme "Doktore" je skroz drugi nego što sam htio staviti, helihopter je previše obojan..... ali ovo je čisto zezancija.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.743
358
Dobar, dobar... ono, jes' da nije pusaka i ganova, al' dobro ipak.

Uzgred, 'fala sto me ne upuca hehehe... smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
44
dobro ste i prošli, ja sam odrastao uz tom i jerriya, koji su se sikirama naganjali. :)
Usput @Pantagan -u nije ništa, samo je glumio da je upucan, zdrav je oženjen ima troje djece, dva kredita i prekjuče uradio veliki servis na golfu dvici.
@VenloNL je razorčaran u domaću kinematografiju i neće viće više da se bavi glumom
@PowerSeed se vratio starom poslu i nastavio sa modanjem foruma.
 

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
44
Neznam zašto se neki ljudi nalaze uvrjeđeni, ja sam se samo igrao efektima i green screnovima.
uostalom upuco sam prvo sebe, i"oružje" je iz video igrica. i radio sam doslovno cijeli dan.
"Glumci" koji se pojavljuju u filmiću su ljudi koje sam upoznao na forumu neke i uživo,neki su mi pomogli a neke sam eto jednostavno zapamtio.
Ženske kolegice sa foruma sam stavio da film ne bude isključivo sa muškim likovima.
Čudi me da se niko ne buni zbog gole guzice :) nesmeta nikom. (Inače je iz galerije sa foruma).
Napraviću ja i ozbiljan film o forumu, kad to savladam malo bolje.
@VirtualH
probaću druže i taj. ovaj zna zezat mada sam ga blokirao u firewalu i isključio update opet mi nekad nakon sati i sati rada traži serijal ili će mi staviti watermark. :fuck:
Ako još neko ima ideja i prijedloga nek piše. Zima je ima se vremena.
 

VirtualH

Aktivan Član
05.09.2017
163
435
63
Amsterdam
Neznam zašto se neki ljudi nalaze uvrjeđeni, ja sam se samo igrao efektima i green screnovima.
uostalom upuco sam prvo sebe, i"oružje" je iz video igrica. i radio sam doslovno cijeli dan.
"Glumci" koji se pojavljuju u filmiću su ljudi koje sam upoznao na forumu neke i uživo,neki su mi pomogli a neke sam eto jednostavno zapamtio.
Ženske kolegice sa foruma sam stavio da film ne bude isključivo sa muškim likovima.
Čudi me da se niko ne buni zbog gole guzice :) nesmeta nikom. (Inače je iz galerije sa foruma).
Napraviću ja i ozbiljan film o forumu, kad to savladam malo bolje.
@VirtualH
probaću druže i taj. ovaj zna zezat mada sam ga blokirao u firewalu i isključio update opet mi nekad nakon sati i sati rada traži serijal ili će mi staviti watermark. :fuck:
Ako još neko ima ideja i prijedloga nek piše. Zima je ima se vremena.

Ugasi net ukucaj kljuc koji si dobio u folderu, odradi video, exportaj bez watermarka i onda upali net i stavljaj video :) Radim za youtube puno pa vise imam to u malom prstu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Ja nisam stekao dojam da je neko uvrijeđen, dapače cijenimo trud i ideju:respect:
Ja sam samo spomenuo jedan dio pravilnika, ali bez obzira na to tema je i dalje tu i željno iščekujemo nastavak:thumb::popcorn::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.