White Haze Auto by Kali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala dobri ljudi :D
Napokon se neko pojavio u dnevniku :D

Izgleda da samo slike vise nisu dosta za privuci drustvo :DD
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Kali slike nisu dovoljne:( moras imati problem.
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Super, nego jel imas problema sa temp. kad ne rade lampe, malo su listovi ljubicasti... ili je nesto drugo.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ajde pls poslikaj cijelu biljku, stabljiku i opcenito kompletnu strukturu ako nije problem. Volio bi usporediti sa svojima jer sa datumom smo jako blizu jedan drugom ovo ono :) Btw slike su odlicne :)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Super, nego jel imas problema sa temp. kad ne rade lampe, malo su listovi ljubicasti... ili je nesto drugo.

Razlika u temp je moza malo prevelika, ali izgurat ce i tako :D

Ajde pls poslikaj cijelu biljku, stabljiku i opcenito kompletnu strukturu ako nije problem. Volio bi usporediti sa svojima jer sa datumom smo jako blizu jedan drugom ovo ono :) Btw slike su odlicne :)

Poslikat cu ih na dan kad idu na cap-cap jer ako ih sad izvadim iz boksa, vise ih nikad necu namjesiti.... Taman su po cijelome, a i kao sto sam rekao boks se otvara s gornje strane... :)
Hvala.

cijeli boks slikaj :D

Budem :D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ljudi, u nedoumici sam. Biljka mi izgleda spremna za branje, vidim da su mi i gornji listovi poceli dobivati svijetlu boju...
Nedoumica je ta, dali da danas dam zadnju dozu gnojiva pa da zavrsim oko 9.2. sa 75 dana zivota ili da sad nastavim s obicnom vodom i zavrsim 10-ak dana prije...?
Skinuo sam manje vrhice da pogledam trihome i probam kako radi. Trihomi su vecinom mlijecni, nadje se tu i tamo smedji (na najdonjim vrhicima koji nisu nesto razvijeni)....
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Stvarno Kali, jesi je testirao? Mogla bi i neka fotkica, proslo skoro 7 dana od photo update-a.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Kako radi, napisem kasnije jer neznam kako radi pa da me ne slomi sad usred dana. :))
Imam jos neke obaveze....

Ovako iz pticje perspektive se nista bitno nece na slikama vidjeti pa nema smisla da sad slikam....
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Eto, probao. Ostavit cu ju jos 2 tjedna kako je bilo po planu. Udara, ali mora jos rasti malo...
Dobila je full dozu Urtice i full dozu Slavola - zadnji put.
Dalje ide samo voda, tocnije 3 puta jer ne mogu izvesti flush. I jednom voda s medom.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Ipak je posjecena 7 dana prije :bananica
Primjetio sam da se vise ne razvija. Skoro svi trihomi mlijecni.
Iznenadilo me sto je WHA2 (koja je kasnije izasla i kasnije procvjetala) rodila tvrdje, punije hedove... Ali, tu su negdje obje... :cvetak

Stavljene su na susenje. Kristale se na sve strane, tezak (ali sladak) harvest uz full lijepljene skara i prstiju. Cijela soba mi je zamirisala po vocu, svjeze ubranim hedovima :eek:vca

Ostaje samo da napisem report i dojmove grow-anja i dnevnik je finito! Sljedeci ide s novom opremom, a box je u stanju projektiranja, dosta opreme je doslo, nesto jos treba po lokalnim ducanima kupiti...

Odokativno, oko 100g mokrog je ispalo.
Dobri bili :vb_wave:



OPREZ: Full rezolucija slika

P.S. isprike sto nisam slikao cijelu biljku, nisam ju mogao namjestiti za foto sesion jer se od tezine hedova sva presavijala.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Bravo Kali:thumb:Tako ušećereno izgledaju:baby:...ukras za tortu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.