White Haze Auto by Kali

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
fina voznja bez problema brao kali
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala vam svima na reputationima... I sto ste me pratili.
Da zli.azra, bilo je ovo bez problema :D
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Sumnjam da moj rep+ nesto vredi, al ipak je skroz zasluzeno, pa sam kliknuo, bravo, i ceka se smoke report sada, znas vec ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
kad vredi evo i od mene, sve lako izgleda kad ga rade majstori :D
cekajuci smouk riport :D
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Ajmo Kali nekakav smoke report.Da vidimo hoce li ili nece WH na listu prioriteta;)
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Druze, bit ce, ali ne zurimo jer nema dobrog smoke reporta ako nema dobro kjurane vutre... :ludak
Krajem tjedna okacim smoke report, do onda ce to vec fino kjurano biti...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
tako je:thumb:to rade pravi groweri a ne ko ja.Susim peglo,fenom,mikrovalnom,na radijatoru...svakako;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
pored toga OPa sto je nabrojao ja i kad duva jaci vetar iznesem van da iskoristim snagu prirode :D
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Smoke report:

Miris kod jedne od WHA je cvjetni, vuce na kamilicu. Dok je kod druge WHA izrazeniji miris mente. Nacin na koji se ispocetka susilo je bilo presudno jer je ispocetka ventilator koji je vukao zrak van radio prejako pa su se hedovi blize njemu na povrsini dosta posusili dok su unutra bili vlazni. Ali kako kjuranje ide dalje, miris se izjednacava....

MIRIS = 8/10

Okus je strasan... Usred kjuranja, dim je bio tezak i grebao je za grlo. Sad kako vrijeme prolazi, okus je sve sladji i laganiji. Jucer sam bas zapalio jednu cistu. Nisam imao problema s kasljanjem, a ostavio mi je jak okus mente sa udio vocnog dijela prema kraju pljuge.

OKUS = 8/10

Rad, hmmmm. Udara odmah nakon 2-3 dima. Rijetko se desi da cijelu pljugicu popusim do kraja iz prve. Osjeca se u trbuhu, dosta tesko pada, ali samo na pocetku. Nakon pola sata kece voznja po stanicama u mozgu. Vurucina, teski kapci i volja za hranom (bilo kojom). Ne daje osjecaj umora. Taj osjecaj se javlja nakon 2 sata kad mi se pocelo jako spavati. Ali i to prodje nakon 1h ako se nedas! :) Druga pljuga te posprema u fotelju i ne mices se, ali nisi umoran.

RAD = 10/10

Izgled = nema specijalnih boja i oblika. Vutra ko vutra.

Sveukupno bih dao 9/10 za ovu bijelu sortu.

Da je bilo vise lumena, druge rasvjete i malo vise postora (pogotovo za vecu teglu) te da nisam zeznu u pocetnom dijelu susenja bila bi jos bolja i sladja, ali i nakon nekoliko propusta je bomba. :D
White Haze Automatic zasluzuje respect zbog brzine sazrijevanja (koja zna biti varljiva jer biljka brzo dodje do stadija debljanja vrhova i ne vide se vise toliko pomaci u odnosu na druge dane) i zbog kolicine koju daje s obzirom da je automatic.

Ostala mi je jos jedna sjemenka koja ce uskoro ugledati svjetlo dana u novom boksu pod novom rasvjetom pa cu onda moci reci i konkretnu razliku izmedju CFL i HPS na istoj sorti.

Do onda budite pozdravljeni.
Ako moze da dnevnik ostane jos par dana ovdje pa ga prebacite u zavrsene.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Svidja mi se aroma i miris...sve te sto imaju taj ment.okus su mi favoriti.Ali samo sljakanje WH mi djeluje kao da si opisao WW.Manje vise sve su iste..mislim na auto sorte..WH i zakucavanje u fotelju,borba sa teskim kapcima..malo mi to rusi ugled WH.pozdrav Kali i dao bi rep+ali kako?Ako nema vise rep+nekako mi je i to..u banani:(
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Neznam sta je s reputation i kako ce se mjeriti i davati i ako opce hoce..... Da, ja sam mislio da ce WHA biti vise dizalica, ali rekao bih da je 50/50.
Ja ni lajkati ne mogu... Nista...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
koga briga za rep, ionako se rep davalo svakome tko je uspio uzgojiti 2 dobre biljke, a ne za stvarne zasluge i nešto korisno za cijeli forum...
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
metalmaniac je napisao(la):
koga briga za rep, ionako se rep davalo svakome tko je uspio uzgojiti 2 dobre biljke, a ne za stvarne zasluge i nešto korisno za cijeli forum...
Pa to i je bila svrha reputacije..nagraditi dobro odradjen grow,smoke-report..i iz svakog zavrsenog dnevnika se moze ponesto nauciti i svaki zavrsen dnevnik je doprinos forumu,zar ne? Iskreno meni je bilo gust zaljepiti nekome rep+a bilo mi ga je gust i dobiti :) Kali sorry na oftopicarenju;) necu vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.