White Widow 1. pokušaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Nakon nekoliko dana i noći--- čitanja i čitanja po Vutri ...i nakon nekoliko dobrih savjeta danas krećem !
Imam 8 sjemenki White Widow, ( :) Spužva bob :) ) koje sam prije 3 minute stavila u čašu sa vodom koja je odstajala 5 sati da poprimi sobnu temperaturu da mi se sjeme ne šokira sa vodom iz slavine :)
Nakon 24 sata stavljam u pripremljenu zemlju u manje posude koje još nisam kupila...sutra je to prvo (zemlja) na redu.
Od sada pa nadalje, svaki savjet je dobro došao.
White Widow, niža sorta ?? Samo toliko znam o sjemenu. Izbor nije bio moj nego ... ili uzmi ili ostavi !... nadam se da nisam pogriješila što sam uzela WW ?
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
kaže patuljasta, meni ne znači nešto ali vama sigurno da !
Kaže da je jednako dobra za medicinske svrhe što je i moj razlog i motiv sadnje i za dim što me baš i ne zanima.
Skoro zaboravila napisati, porijeklo je iz Belgije.
 
11.05.2014
30
10
8
Ma porijeklo nekad ne mora znaciti toliko toga, sve ovisi od tvog zalaganja za nju, naravno nisam expert ali govorim iz vlastitog iskustva, sve u svemu sretno ! :signs046:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
ne znam , sve što znam sam napisala.
Sjeme iz Belgije, original..(nije ni jeftino) ww patuljastog rasta. To je to
Tipa znam i ne mislim da me je prevario.
 

Gagiba

Aktivan Član
Originalne semenke uglavnom idu u pakovanjima koje ne bi mogla da ne uočiš, mada kada ih distributer kupuje u refuzi (na džakove) kasnije ih pakuje u sve i svašta. To sad nije ni bitno, važno bi ti bilo da znaš da li su semenke feminizirane ili ne. To bi bio dobar početak ali i ako ne saznaš nije veći problem.

Bela udovičica je jedna od najcenjenijih sorti i prilično je popularna, ali takođe spada u red zahtevniijh biljki za uzgajanje, naročito u unutrašnjem uzgajanju.

Bilo bi korisno da navedeš šta imaš od opreme, zemlje, odnosno kakve uslove možeš da priuštiš biljkama pa bi na osnovu toga nekakva korekcija ili savet imali puno više smisla. Ovako bi svaka sugestija bila napamet... :)

U svakom slučaju srećno i :signs046: u familiju! :rasta1:
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Hvala PowerSeed, bio si u pravu ... respekt :)
jedna je potonula odmah jel kreču problemi ?


Od opreme još ništa , sutra po zemlju i idem obići grow shop u Os. Sve ima gotovo i nema puno filozofiranja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Sretno sa malima,i ako ces sta kupovat iz onog Snail shopa kod kandita to je skupo ko sam vrag,bolje naruci sve sto ti treba nego da izvisis par stotina kuna dzabe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: martinica

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
"1-2-3-4 izgubljeni!
Ima nas još!

Godinama pričaju nema nas puno, a sve nas je više, sve nas je više!
Godinama pričaju ima nas malo, a sve nas je više!"


(http://www.youtube.com/watch?v=stZT7w6DpS0)


Vidim da nam se svakim novim danom povećava broj, pa se sjetih Leta 3...

I sretno, Martinica, držim fige za ovaj grow!
 

martinica

Aktivan Član
05.06.2014
111
180
43
Ivana_zg je napisao(la):
"1-2-3-4 izgubljeni!
Ima nas još!

Godinama pričaju nema nas puno, a sve nas je više, sve nas je više!
Godinama pričaju ima nas malo, a sve nas je više!"


(http://www.youtube.com/watch?v=stZT7w6DpS0)


Vidim da nam se svakim novim danom povećava broj, pa se sjetih Leta 3...

I sretno, Martinica, držim fige za ovaj grow!
Hvala Ivana :) trebat će mi sreće
Ima nas žena ovdje podosta, "Sve nas je više" kako kaže Let 3 ;)