Winter grow (sjeme) 4 x 150w Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Geo

26.03.2014
37
69
18
Ma nije još sve gotovo, polako privodim to kraju al trebat če mi još mjesec do mjesec i po do kraja.

Za sad sam završio 2 od 3 far outa, svaki vikend uhvatim malo vremena da očistim jednoga tako da s far out om imam namjeru završit drugi vikend.

Jučer sam baš ovog skinuo:

DSC_1168.jpg


I evo slike od sjmenki, nisam za sad još odvojio nezrelo sjeme od ovog jućerašnjeg (ljeva strana) tako da je ukupni zbroj nešto manji nego što piše.

DSC_0010.jpg



Što se tiće ostalih, medical mi je ostao ne oprašen tako da sad čekam da pošteno sazrije tako da ga još nisam skinuo. On je trebao od davno biti gotov al iz nekog razloga su se sve biljke u režimu 12/12 prebacile iz cvatnje u ponovni rast tako da je cijeli ciklus počeo isponova.

DSC_0005.jpg


Što se tiče WW jedna od 4 je oprašena, ostale su također u cvatnji ali ne pokazuju pistilice tako da ih nemogu oprašit. Kod te oprašene očekujem oko desetak sjemenki.

DSC_0006.jpg


Također tu je i super silver haze koji nisam niti pokušavao oprašiti.

DSC_1198.jpg


U pozadini se vidi Far out koji planiram skinut sljedeči vikend ;)

Još jedna slika super silver-a:

DSC_1207.jpg


U box-u imam još auto super hash, kojeg planiram oprašit tek toliko da imam raznoliko sjeme, ako uspijem dobro ako ne opet dobro. Također tu je i jedan cheese od dinafem-a kojeg sam dobio na poklon, njega planiram bacit van kad bude vrijeme.


Eto toliko za ovaj puta. Neznam jel bi nastavljao s dnevnikom ili da ga zaključim. Kakvo je vaše mišljenje?

Do sljedečeg puta :vozdra: