Zagreb stanje u zadnje vrijeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nng

08.05.2014
0
3
2
Pozdrav svima :)

Evo za prvi post da postavim pitanje, koja je situacija u Zagrebu zadnjih mjesec dana.

Velika je nestašica i ako se što nađe to je sitno i loše kvalitete.
Pa me zanima po vašem mišljenu koji bi bio razlog za to?
 

nng

08.05.2014
0
3
2
Može bit da sam u krivu, nego samo govorim iz svoje perspektive. Društva u kojem gravitiram i ljudi preko kojih se nabavlja.
 

nng

08.05.2014
0
3
2
Definitivno razmatram tu ideju, čak sam i pregledavao ponudu indoor opreme na forumu.

Najveći problem mi je to što živim u stanu s cimerom, koji ne puši (ne smeta mu moje pušenje) pa nekako ne želim njega dovoditi u nepoželjnu situaciju.
A naravno kako sam u Zagrebu nemam pristup nekoj zabačenoj površini na otvorenom :D

Ali kakvo je (iz moje perspektive) sadašnje stanje mislim da ću morat nešto smisliti u tom smjeru.
 
17.01.2014
43
109
33
malu kutijicu i male štedne i male komp ventove, pa uzgojiti flance, a i da se malo upoznaš,
pa pokazati cimeru kako to sve slatko izgleda, da se zamisli... možda bi ti upalilo.
ako ne upali, premjestiš vanka.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
nng je napisao(la):
A naravno kako sam u Zagrebu nemam pristup nekoj zabačenoj površini na otvorenom :D
Mojne tisra, kreni po stubickoj ulici prema jablanovcu(kod streljane,samo preko potoka)-gornjoj bistri-sve do stubaka . divljine ko u prici,dusu dalo za guerillu. radje reci lijen sam ili bojim se krpelja ,fazana i sl.
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Ja nisam ni blizu tako velikog grada , al znam da ako se potrudis i imas volju nemožeš ne naći sajt, nađe se prirode
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.413
28.091
1.098
Trøndelag
trenutno stanje u zg
gigglesmile.gif



https://www.youtube.com/watch?v=uRNGK0zhrdQ
 

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
nng je napisao(la):
živim u stanu s cimerom, koji ne puši (ne smeta mu moje pušenje) pa nekako ne želim njega dovoditi u nepoželjnu situaciju.

Ali kakvo je (iz moje perspektive) sadašnje stanje mislim da ću morat nešto smisliti u tom smjeru.

Sreća pa sam u malomj provinciji,ne bi se mogao nositi s dilerima i ovim gore :love001:
:vb_kez:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nng