Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Veli jedan frend, to je namještaljka, pa šta ne vidiš da je on to naručio i organizirao (tučnjavu).....
 
18.02.2015
37
18
8
sa ovom Smederevskom zelezarom smorili, najbolje da snime film o njoj pa ko hoce nek gleda i slusa, a ne da smaraju skaki boziji dan, a i ove prosvetare turim na k, strajkuju a 70po100 srba nezaposljeno, bahatluk, otkaz svima ima ko hoce da radi....
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Meni su u zadnja 3 tjedna 4 puta brisali fejsbuk jer ne koristim pravo ime i to bez ikakvog upozorenja. Doduše koristim pravo prvo ime ali ne i prezime. Samo mi nije jasno na koju foru on to ustanove i onda bez ikakvog upozorenja brišu.

Znači majstori mi dođu nakon kaj sam korisnik fejsbuka s istim tim imenom već 8 godina i ladno bez jebemti obrišu fejs.

Onda po toj logici bi trebali obrisat 2/3 ljudi sa kompletnog fejsbuka, pogotovo ove poznate.

Još mi pošalju kao da im slikam osobnu/putovnicu, je dobro jutro da ću vam osobne podatke dat konjine :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Stipe

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Već je netko to podijelio jučer. Totalno sam protiv toga. Ako već to rade nek bacaju feminizirane, onda može, ali ovako nikako. Nakoti se mužjaka, otvore jaja, puhne vjetar pa opraši moj out i eto ti zla. Reko zajebi radnju :djede:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo