Zanimljive Vijesti Iz Medija (nevezano uz vutru)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
172
129
43
51
Maru iskorenjuju sa ulice da bi se videlo kako kao nešto rade, a neće valjda ove s koksom i pajdom što (se)rade, mnoge uticajne ličnosti bi ispaštale bez svoje omiljene droge. Ne interesuje njih konoplja, fuj smrdi, a tek oči...
 
16.07.2011
197
180
43
Došli ljudi na odmor da se malo opuste i gotovo. Meni da se ovo desilo samo bih spakovao kofere i ćao. Da na Balkanu legalizuju travu pffff mogli bi cela evropska zajednica da nas pogladi po jajcima :)
Čuo sam za Hrvatsku da ima prelepo primorje i da je raj , jest malo skuplje ali je uživancija. Ali, ipak ne bih bio gost jer mi ne bi bilo svejedno zbog budala koji kad bi čuli kako pričam sigurno napravili frku.
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Užas kako deru, što je najgore imaju sistem da oduzimaju putovnicu pa nemoš napustit HR dok neplatiš. Ali fino pune proračun, dvije akcije i pola milijuna kuna u kasu.
@gule što se tiče primorskog dijela HR i otoka prek sezone slabo možeš čuti naš jezik. To su potoci stranaca, njemaca, francuza, španjolaca, engleza, rusa, brazilaca, australaca... Nemoj gajit predrasude, ja imam mnogo gostiju iz BG svake godine već godinama i nikad nisu imali problema nikakvih, osim što su prošle godine pali sa 3 grama vulje pa su im uzeli putovnice jer nisu imali 4000 kuna da plate kaznu, ali se i to riješilo.
 
16.07.2011
197
180
43
Tvoji gosti su onda imali sreće. Nisu predrasude veruj mi, poznajem dve porodice koje su imale jako neprijatno iskustvo a u pitanju su Split i Dubrovnik.
No joke jedino da odsednem kod tebe i da se osećam bezbrižno :)
a zaista bih voleo da posetim hrvatsko primorje...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ajme meni, znas li da citas naslov teme, pise nevezano uz vutru a ti tekst o legalizaciji. nece legalizovati krompir, znaci tekst je o vutri pa obrati paznju malo sledeci put, nisi od juce na forumu da i tvoje postove treba da premestam u adekvatne teme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni