Zdravo Drugari

Dobrodošli na Vutra Forum
Želite da se pridružite ostatku društva? Slobodno se registrujte ovdje.
Registracija
  • Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
ovdje young stoner, odlican je forum, i odlučio sam da batalim ove ulične dilere i da growam sam sebi biljku, eh ovako imam viku koju niko ne posjecuje i odlucio sam da bi tamo mogao sijati. Eh lose je to sto mi je ova ideja pala napamet sad

Posto ce sad zima i temperature ce bit niske, kako da zagrijem biljke na ambient od 15-20 celzijusa?

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.230
2.483
188
Tamo iza ugla
Krades struju i jos bi growao tamo. :crazyd:

Nema low budget sto se tice potrosnje struje. Grijalica ti trosi minimum 500 watta, a racunaj i sa vise, svjetlo od 250 do 600 watta ovisno koliki ce box biti.

Ako ti netko skuzi da krades struju i prijavi te onda si nayebo i za kradju struje i za biljke.

Sviđa im se: Froggy and Xanny Addict
Cekaj ti proljece, a do tad citaj
a je izgleda da ce tako biti :p

Krades struju i jos bi growao tamo. :crazyd:

Nema low budget sto se tice potrosnje struje. Grijalica ti trosi minimum 500 watta, a racunaj i sa vise, svjetlo od 250 do 600 watta ovisno koliki ce box biti.

Ako ti netko skuzi da krades struju i prijavi te onda si nayebo i za kradju struje i za biljke.
a da to je sjebana situacija izgleda da cu morat cekat proljece hehe :D

02.12.2016
91
137
33
Za led svjetlo ti nisam kompetentan ali znam da ne grije. Cfl ti grije ne jako ali grije ali kad ih imas vise 2-3 ne griju. U kakvom prostoru ces instalirati box (grijanom, ne grijanom, na otvorenom, u podrumu) Pitam te to jer ako je prostor grijan onda nemas frke previse, kad ti je rasvjeta ugasena primaknes ga radijatoru, pokrijes dekama itd. A ako prostor nije grijan a zima kuca na vrata onda će to ići puno puno teže. I imaš opciju da staviš sijalicu ispod glinene vaze, ili više sijalica ispod više glinenih vaza to sam i ja radio. Ali ni to neće pomoći ako je boks izložen baš vanjskoj hladnoći. Samo nemoj koristiti one grijalice ventilator jer je meni to za par minuta spalilo biljku.

Sviđa im se: hazeri