ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Box 80x80x190 moze li 5autoamtika primiti sa 400w
Moze...
I akoih odma pobodem u zemlju na 24/0 bar dok ne proklijaju nece biti problema jer hocu da preskocim klijanje u maramici.
Zemlju lepo nakvasi,kao da zalivas,dok ne procuri,nemoj stati...
Pa onda zabodes semenke,zasiljeni vrh od semenke ides ka dnu ili zabodes vodoravno... na 2-3 cm... mozes u box metnut,nema potrebe za svetlom,nek bude mrak dok ne izadju... samo obrati paznju na temperaturu(nemoj da ide ispod 20°)...
I za kraj,momcad su gore u pravu sto su kritikovala al svako zna nekad zalutat... ubuduce obrati paznju gde pises i postavljas pitanja... stej haj... peace
 
30.04.2016
11
2
3
39
L0oD samo da se zahvalim i kazem sve sam tako u radio :) . Samo toliko po pitanju mog fulanja teme haha...
Evo se sad malo i snalazim po sajtu naravno zahvaljunuci pozitivnim kritikama haha...
E sad da se vratim na temu.
Imam problem sa odabirom zemlje. Vecinom je ovyj planetal po radnjama ili bas ove zemlje navedene kao ne preporucljive.
Ali morao sam neku uzet. barem za pocetak pa cu potraziti za uzgoj u vecoj saksiji bolju.
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Ljudi jeli ko mozda radio "super soil mix" vlastiti, ili po nekom receptu (subcool-ov npr.) ili "high brix soil" (ima po nekim forumima)...

Poanta je da se napuca svega u zemlju, ostavi da mikroorganizmi prorade cca mjesec dana (prvi tjedan svaki dan mjesanje) i onda cjeli grow samo vodica!
Stavlja se 1/3 do 1/2 sa nekim light mixim ili cistom zemljom..
Nadam se da nisam na krivome mjestu na forumu :whato::

Peace
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.810
2.698
Weed California USA
Ne znam da je itko to radio. Vidio sam kako se rade ti mixevi i to je fantasticna stvar. Problem kod nas je sto nemamo trgovinu u kojoj ces sve to kupit na jednom mjestu nego moras na 100 strana narucivat i ispadne jako skupo.
Ja radim svoj mix i zadovoljan sam...iako ne radim organic. Ako ces raditi kakvu svoju full organic kombinaciju, slobodno otvori temu i stavi neke detalje ;)
 
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
Interesuje me valja li ova zemlja slucajno naleceh na nju dok sam gleda neki flajer.. Evo slika i jos jedno pitanje bili moga da izguram out ovih 4 mjeseca u ove saksije od 25 cm 80 centi ?
DSC_0022.JPG

moze li mi neko rec vise o zemlji ? evo sam nasao karakteristike na engleskom
Physical Characteristics:
Total porosity 80 %
Readily available water 25 %
Water volume fraction at pFI 60 %
Air volume fraction at pFI 20 %
Chemical Characteristics:
pH (H2O) 6,0-6,5
CE* 1,0-1,5 dS/m
* extraction with water in the ratio of 1:1.5 by volume
Fertilization:
NPK + Microelements, horn hoof meal
COMPOSITION:
  • White peat
  • Black bog peat
  • Bark humus
 
Poslednja izmena od urednika:
02.01.2016
152
13
18
37
Plagron BATMIX 50L 18e

Za najbolji ukus i miris!

Plagron Batmix 50L je mješavina najboljih, pažljivo odabranih tresetnica.
Sadrži različite vrste vlakana i perlit za lakoću i zračnost.
Prisutnost jedinstvenih mikroorganizama osigurava živahan rast te povećava zadržavanju vlage.

Glavni nutrienti u Batmix-u su šišmiševo gnojivo (Bat Guano - izmet šišmiša).
Šišmiševo gnojivo je prirodno bogato sa fosforom i kalijem, koji osiguravaju obilan rast i frutifikaciju.
Batmix sadrži dovoljno nutritivnih tvari da ispuni sve potrebe kroz cijeli ciklus.


Plagron Royamix 50L 17,49e

Royal Mix je top proizvod marke Plagron, kojeg karakterizira potpuno organski sastav.
Najbolji balansirani organski treset i hranjive tvari.
Hranjive tvari su na raspolaganju uvijek i samo kad su potrebne.
Vrlo jednostavna sastav zahvaljujući korištenju najboljih vlakana.



UPUTSTVA ZA UPOTREBU
  • Operite dobro s vodom prije upotrebe, da se hranjive tvari koje se apsorbiraju odmah isperu
  • Dodatne hranjive tvari potrebne su nakon 6 tjedana, odvinso od stanja biljke
  • Nemojte oploditi tijekom prvih 6 tjedana
  • U cijelom ciklusu nije potrebno korisiti gnojiva, dovoljno je redovito zalijevanje
  • pH: 5.8 i 6.2
  • EC: 1.8 i 2.2

Sta kupiti? Jel neko koristio ovo, opisi su jako primamljivi...ponuda je iz hempatie...ima li sta bolje?

:spliff::respect:
 
11.07.2016
4
0
1
33
klasmann-florabella-20-l.jpg
pozz
jeli ova zemlja ok?
20l- 35kn