ZEMLJA

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.06.2014
71
8
8
Poz, biljke presađene u žutu florabelu prije točno 7 dana a stare 2 tjedna, prodavac mi je rekao prilikom kupovine da zemlja ima "nutrijenata" pa da prva 2-3 tjedna netreba ništa dodavati /imam plantelu zel. i crv./ pa me zanima dali da sačekam kako je on rekao pa da nakon tri tjedna krenem s plantelom?
 
Poslednja izmena:

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Neces faliti ni sa Plagron ni sa Canna, pogotovo jos u kombinaciji sa njihovim gnojivima. Od Plagrona bi ja uzea ili Growmix ili Lightmix, malo vise u korist Lightmixa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Delpiero

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
A i u nas vise manje svi imaju Plagron uz jos 2-3 druga proizvodaca. Ako uzimas Lightmix pogledaj i od BioBizz Lightmix, bude li di bilo.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Nisan radija nikad sa terra brill, ali vidin po komentarima i dnevnicima da je bolji izbor od plantelle.

Edit: evo upravo danas mislin posaditi novu i bas cu za probu uzeti terra brill umisto terra magme.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Pazi samo koji Terra Brill. Ima vise vrsta.
Crveno pakiranje je odlicno(u prvom postu je slika), zeleno je neopisivo lose i ta zemlja ubija sve sto se nadje u njoj.
 
11.06.2015
1
0
1
46
Primetio sam da dosta novih clanova komentarise da nema jedinstvene teme o tome koju zemlju koristiti, pa za pocetak evo par fotki (thumbnails, kliknite da se uveca) sa najcesce koriscenom zemljom za uzgoj, slobodno dopunjavajte i komentarisite licna iskustva. composana i terramagma su se do sada pokazale kao najbolje, imaju sirok izbor razlicitih mikseva te savetujem da koristite univerzalnu ili za cvetajuce biljke, nikako za palme, rodondedrone i sl (ovo vazi i za ostale proizvodjace koji imaju sirok spektar mesavina :) ako ne mozete nabaviti neku od te dve ili su vam preskupe, plantelina balkonia je svakako bolja od noname humusa i slicne "crne" zemlje za cvece. takodje se pokazala kao ok i florabella ("zuta" ili "zelena"). sretan uzgoj!

Pogledajte prilog 78849
Dal znas nesto o coco-u? Razmisljam poceti da koristim coco zemlju. Bio bih ti zahvalan na nekim savetima.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Kokos je kokos nije to marka zemlje. Kokos je odlicna alternativa i za mene ajmo reci ulaz u hydro uzgoj. Lose nije sigurno samo malo cesce zalivanje. Ko voli nek izvoli.
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Imam zemlju Potgrund H i posto je to dosta kvalitetna zemlja jel potrebno dodavati stiropor i sljunak?,znam da sluzi da zemlja ima sto vise kisika za korijen ali jel ova mozda dovoljno oksidirana?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
U PotgH je potrebno staviti perlit ,cak i kokos ;)
Moze i bez toga,ali moze li se pita od govanca napraviti...moze,moze,a dali se moze jesti?? haha