ZEN GARDEN

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
harihoudini

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
142
801
93
Planet Zemlja
128. Dan. Jako sam razočaran! Očito sam trebao iskopati 3 zmajske rupe, natrpati kupovne zemlje i bio bih bez brige... Ugl nisam ih gledao skoro 2 mj, jer su kiše padale nemilice...sad ih pogledao, pognojio , onako potišteno, jer sam se jedva provukao do njih, i nadao se da su nemani...kad ono...

Prilozi

OP
OP
harihoudini

harihoudini

Aktivan Član
28.08.2016
142
801
93
Planet Zemlja
Pozdrav! Evo nisam mogao ranije... Uglavnom, djevojke probrane prije cca 1 tj. Sad su već u teglicama. Ovaj puta sam odlučio veliki dio pretvoriti u hašiš... Tako da ukupna težina vrhova, koji ostaju u prvobitnom stanju, je 130 g. A za hašiš sam odvojio trim I veliki dio vrhova, ukupne težine oko 500 g. Kupio sam ekstrakcijske vreće, te sam do sada dobio oko 5g hašiša... Još dobar dio trebam odraditi... Uglavnom recenzija ekstrakcijskih vreća je ovakva: Dobre su, odrade posao, ali vreća sa 25 mikrona se dosta brzo zaštopa, te je proces cijeđenja dugotrajan... Ali završni produkt je izvrstan! Mada količinski malo razočaravajuć... Evo par fotkicu, kasnije ih bude još... A smoke report: nemam puno toga za reći... NL kao i inače, savršena... Rajski opuštajuća...WW još moram istestirati...

Prilozi