Zeznuo sam stvar, molim pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.06.2015
7
0
1
35
POštovani svi, evo molim savjet za moj problem....Prva mi je biljka
Dakle, zasadio sam jedno sjeme Vanilla Kush kod sebe doma, imam ok uvjete ali nemam dovoljno pameti...
NAime, zasadio sam je oko 5.svibnja (sjemenku) ali sam očito pogriješio kod ciklusa svjetla mraka, slijedeći znance koji mi kažu da je za Kush dovoljno 18/6 ili 20/4. KAko nisam imao net doma, nisam mogao provjeriti pa sam krenuo tako, sve dok prekjučer nisam skužio da sam očito u krivu.
Ukratko.... Sada nakon dakle 6 tjedana imam biljku visoku oko 1,20 m koja nikako da počne 'bacati cvjetove' odnosno baca ih ali sve je to slabo, malo... I čim sam u panici skužio da sam joj dao malo mraka, promijenio sam ciklus u 12/12 i odmah su se jutros osjetili rezultati, cvjetići su dobili lijepu boju, izgleda ok, redovno se brinem o njom i hranim ali pitanje je jesam li ovim pokvario stvar do kraja, koliko ću otprilike morati produžiti njen 'život' i koliko će moja neukost utjecati na konačan rezultat. Oprostite mi ako sam pitao odavno poznate stvari, no nisam naletio na post da se netko žalio da je fulao sa svjetlom puna 2 tjedna. Molim vas pomoćž i hvala vam Braćo!
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Nista strasno..sasmo si imao malo duzu vegtaciju.Zato biljka i je visoka 1,20m
Sada su na 12/12 koliko sam shvatio i to je to.Kush cvjeta kratko tako da racunaj bar 60 dana cvjetanja.
I nisi morao temu otvarati zbog toga ;)

edit:
haha brz ovaj Tarzi ;)
moram trenirati potezanje hahah Tarzi :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and Tarzan
26.06.2015
7
0
1
35
Ma znam koliko je otprilike od početka do kraja, ali eto meni je prošlo cca 45 dana a očito sam zeznuo sa svjetlom, tek sam ima 2 dana prebacio na ciklus 12/12... Prvo sam s MH žaruljom 4 tjedna, i nakon toga s HPS 250 w, ali davao joj sam joj premalo svjetla u cikusu cvjetanja....
Ahaa, dakle treba mi 60 dana samo cvjetanja? Uh, eto ni to nisam znao
 
26.06.2015
7
0
1
35
Od BArneys je. Uvijek me bunilo to, mislio sam da od kolijevke do groba, odnosno sjemenke do harvesta treba sve skupa 60ak dana. Znači samo cvjetanje je 60... Eto još nešto novo, jbg neuk sam ali želim naučiti :))
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.390
2.598
Moze i tako ali ju onda stavis od pocetka na 12/12
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.678
35.034
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Samo cvjetanje ide tako otprilike
information
type: indica dominant
yield: Excellent
height: 1 to 1.50 meters
flower time: 60 to 65 days
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.