Štetne posledice od pretjeranog konzumiranja kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
sumnjam da se moze moze otkriti obicnim nalazima krvi jer to nece niko trazit.
kao sto vam puno stvari ne gledaju kad vade krv. doktor oznaci sta da se gleda kolko sam ja sfatio.
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
ako je neurolog napisao da netko pije ulje
onda je mogućnost veća ako je doktoru u interesu
da se vidi u krvi
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Skupo je to. NE MOŽE se vidjeti ništa. Dobrovoljno sam davatelj, točno 18 puta davao napušenu krv, nikakva testiranja na takve stvari nejdu. I labaratoriske analize kad te doktor opće prakse ili određenog smijera pošalje također nejde na takve analize. Thc iz krvi ode 10x brže nego iz mokrače, i zato zahvalite bubrezima i nemojte da su vam gola leđa :djede:. I kad vam prepišu prisilno odvikavanje testiraju vam mokraču, a ne krv. Glavni je razlog što u krvi za dva-tri dana nebi našli ništa, a analiza bi ih koštala "ko pantu pita". Sad znate ;) .
A tema po meni najglupljeg naziva živi i dalje na groblju :upiii:, pustite je nek umre sad :grob:.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Blader

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
A tema po meni najglupljeg naziva živi i dalje na groblju :upiii:, pustite je nek umre sad
Jedina greška kod ove teme je što se nijesmo svi potrudili da bude on topic, te da ista bude znatno znatnoo ozbiljnijeg karaktera ! Ne zavaravajmo se, nema ničega u ovom našem Univerzumu, a da nema svoje negativne konotacije/nuspojave . Sunce je izvor života, ali ako ste mu previše izloženi bićete udareni sunčanicom, ispečeni njegovim zracima... u najgorem slučaju, zaradićete ozbiljna kožna oboljenja, kao Melanom !!Tako je i sa kanabisom. Pretjerujete... onda očekujte posledice, štetne naravno! Ovo je trebalo da bude tema, u kojoj bi svi zainteresovani članovi upisivali svoja negativna iskustva, a propo priče o štetnosti kanabisa. Evo da ja probam.... Kanabis utiče na moje raspoloženje, te sam često, bez valjanog razloga prgav, svadljiv i napet. Ovo najčešće po danu. Uveče je drugačije, jer uveče se dimim kao losos :D
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Tako je! Ništa nema određenu ulogu. Nekome je stablo kuća, nekome hrana, nekome ogrjev, nekome hlad... mi smo ti koji dajemo ulogu interakcijom. Ako su moje unutarnje funkcije kao jedan muzički orkestar, treba sebe osluškivati i naučiti kako ukorporirati vanjsku da poboljša unutarnju skladbu u veću harmoniju u nekim trenutcima.

Ništa ne postoji kao lijek, niti kao otrov. Sve ima svoj mali dio harmonije i ako znamo prepoznati mi to možemo iskoristiti. Ako je za vračanje harmonije u unutarnju pjesmu onda je lijek, ako je disharmonično i van ritma onda je otrov i počinje biti zasebna cijelina jer nije u harmoniji i javlja se konflikt između toga i napetost. Osječam to u obliku tjeskobe, napetosti...

Tako bar ja osječam kod sebe, jer kad sam dobro ja osječam kako u meni žubori potok kao jedna pozitivna trema, dok kad mi je loše osječam koflikt i organi (instrumenti) se stišću i drobe. Nismo tu da opravdavamo svoje želje, tu smo da učimo i ubrzamo učenje razmjenom informacija i stalno poboljšavamo primjenu kanabisa kojemu je lepeza primjena jako široka i korisna od lijekovitih primjena za tijelo do otvaranja psiholoških mogučnosti, kreativnosti, novih pogleda, a kroz to rast samog čovjeka, da i on nauči svirati svoj instrument u svemirskom orkestru u harmoniji ;). Svi smo drukčiji, zato treba osluškivat sebe i primjeniti primječeno.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Thc iz krvi ode 10x brže nego iz mokrače, i zato zahvalite bubrezima
.

Koji cu im moj zahvaljivati, kad im treba 10 puta vise vremena da preciste vodu u organizmu, od onog koje je potrebno jetri da precisti krv :D

Jedini nacin da se na kontroli krvi utvrdi prisustvo THCa jeste, da vas policija zaustavi dok vozite kola i posumnja da ste konzumirali kanabis, jelte. Dobro vece - dobro vece, pa skljoc lampu u oci, a one kao krv mlade rode, juce rodjene. - Gospodine podjite s nama... - i za to im je potrebno da popune nalog. Dakle, striktno testiranje na prisustvo THCa.

Da se dotaknemo teme :)
Kakva crna stetnost kanabisa? Kao kada bi ste iz lovacke puste ubili komsiju i na sudu se branili tvrdnjom da je komsija kriv, jer je stajao izmedju vas i prepelice. Kanabis cini jedino to da stetu koju nanosite sami sebi malo bolje osjetite, ne bi li se dozvali pameti.
Nema puno mudrovanja oko biljoze. Ako je za lijek - po potrebi, ako je za san - prije spavanja itd.

Tema moze ici pod "stetne posledice od pretjeranog konzumiranja kanabisa". Ovaj naslov mi zvuci kao da se za sve nase licne gluposti i stetu koju cinimo sami sebi krivica prebacuje na biljku koja nije u stanju s mjesta da se mrdne. Nemojmo biti bas toliko malodusni. Zar je ta voljena biljcica u stanju bilo kome stetu napraviti!? Pa, nju i zeko voli!

Pitanje pravo glasi: Kakvu stetu cu pretrpiti, ako ne budem umjeren u jelu i picu, a kakvu, ako ne budem umjeren u kanabisu?!
 
19.09.2015
66
158
33
Planeta Zemlja
Koliko je meni poznato jedina štetna posljedica konzumiranja kanabisa je da te murija zayebava pa tamo neki "sudac" utripa da je autoritet, pater familias koji zna što je najbolje za tebe i odere ti kaznu.... :joint: inače meni je od vutre super.