Štetne posledice od pretjeranog konzumiranja kanabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
To je točno. U normalnim količinama (par puta mjesečno), vaporizacija ili pušenje čistog kanabisa u normalnim dozama nema nikakve štetne posljedice za ljudski organizam. Između ostalog, može poboljšati apetit, raspoloženje, motivaciju, smanjuje bol, pomaže protiv nesanice... Ovisno da li je indica ili sativa imat će različit učinak.

:sun2:
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
poslala sam poruku nitko mi nije odgovorio
odgovorite mi nije sramota ako odgovarate samo iz iskustva
ne mogu svi biti doktori
 

vager

Aktivan Član
16.11.2015
141
242
63
pusim travu vec 18 godina i nisam našo ni jednu štetnu pojavu u kanabisa ... zato sam naso svega u drugo cemu dok sam bio u travi...
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.641
1.058
Jugoistočno odavde
Evo me... hm...u gomili dekadentnih i trivijalno koncipiranih silogizama, pre svega u moralnim aspektima subjektivističkih postavki, sa fokusom na suštinski empirijsko, odnosno obrađeno u konzumentskom smislu, van konteksta toksičnih konsekvenci u zoni teorije o napušenosti, mogu se izvući paradoksalni mehanizmi sa minimalnom vrednošću u egzaktnoj definiciji pitanja degradiranog do nivoa ličnih premisa, te se opšta konkluzija može dobiti isključivo pušenjem buksni u kratkim intervalima tokom višečasovnih seansi. :D smiley9934
 
  • Sviđa mi se
Reactions: why so serious

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Evo me... hm...u gomili dekadentnih i trivijalno koncipiranih silogizama, pre svega u moralnim aspektima subjektivističkih postavki, sa fokusom na suštinski empirijsko, odnosno obrađeno u konzumentskom smislu, van konteksta toksičnih konsekvenci u zoni teorije o napušenosti, mogu se izvući paradoksalni mehanizmi sa minimalnom vrednošću u egzaktnoj definiciji pitanja degradiranog do nivoa ličnih premisa, te se opšta konkluzija može dobiti isključivo pušenjem buksni u kratkim intervalima tokom višečasovnih seansi. :D smiley9934

Ne razumijem ništa, samo slazem se:psmiley9934
 

evome

Banned
Banovan
19.11.2015
45
7
8
Evo me... hm...u gomili dekadentnih i trivijalno koncipiranih silogizama, pre svega u moralnim aspektima subjektivističkih postavki, sa fokusom na suštinski empirijsko, odnosno obrađeno u konzumentskom smislu, van konteksta toksičnih konsekvenci u zoni teorije o napušenosti, mogu se izvući paradoksalni mehanizmi sa minimalnom vrednošću u egzaktnoj definiciji pitanja degradiranog do nivoa ličnih premisa, te se opšta konkluzija može dobiti isključivo pušenjem buksni u kratkim intervalima tokom višečasovnih seansi. :D smiley9934

ne znam ne pušim travu
 
Poslednja izmena od urednika: