Štetnost

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
nego skoro džabe
Puno vas dabe pusi otrov,nema to veze sa cannabisom,a drug Stipe sto je stavio sliku...e da je barem to pusio nego jos goru stvar:zvezda::Albanka koja se nalazi na Hr teritoriju nema preko 2 % thc-a u sebi;)Probajte preko vejpa zapaliti tu Albanku od 20 eura 10-ka..samo probajte;)
Zaista bi to svi trebali shvatiti ozbiljno
Slazem se.Jer od tuda krecu price kako je cannabis stetan,a to vladajucima odgovara.A uopce se ne radi o Travi vec kemijskoj drogi koju zovu sinteticki cannabis...ali opet kazem..cista kemija koja unistava klince po parkovima..
 

Gertner

grow love - love grow
20.08.2018
77
630
83
Svemir
Naivnost, ne-educiranost roditelja, skola itd itd itd.
Izgubio sam dragog prijatelja radi sintetickoga thc (prestanak rada srce), znam sta pricam, manite se gluposti i educirajte se draga djeco to vam zelim iz srca. RIP dragi frende. Hebem ti nisam ovo htio pisati ali ozbiljno je do neba, radi se o zdravlju ljudi. Ajd cuvajte se i razmislite 3x
 
26.08.2018
0
2
3
25
Naivnost, ne-educiranost roditelja, skola itd itd itd.
Izgubio sam dragog prijatelja radi sintetickoga thc (prestanak rada srce), znam sta pricam, manite se gluposti i educirajte se draga djeco to vam zelim iz srca. RIP dragi frende. Hebem ti nisam ovo htio pisati ali ozbiljno je do neba, radi se o zdravlju ljudi. Ajd cuvajte se i razmislite 3x
Ali sve što sam hteo da pitam je, da li albanka može imati sintetike u sebi?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gertner

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
ja nekako sumnjam da sa icime spricaju, osim mozda pesticidima i fungicidima za vrijeme rasta...iako i to sumnjam zbog same kolicine toga.
oberu tonu marihuane, osuse, napune u limene kontejnere ili di vec imaju mjesta pa presanje i distribucija.
ne vidim razlog zbog cega bi spricali kad ce tako i tako prodat to nekome. trosit novac bez razloga. zamisli da imas 5 tona marihuane i sad moras kupit 100 litara neke sintetizirane tekucine koja sluzi za izradu spice-a.
osim ako neka treca osoba ne iskoristi tu albanusu za izradu ulja, pa onda taj biljni materijal nakon otapanja natope sintetskim imitacijama thc-a i tako vrate "zivot" u ganju pa to prodaju onda.... al to zvuci ful nategnuto.
kod albanuse bude plijesni ili prerano skinuta ili presusena i napresana i puna menki..... ili sve navedeno a genetika buckuris pa uz to sve ni rad ne moze biti dobar. ako jako puca, ne znaci da je dobar rad ;)

problem kod spajsova je taj sto je vrlo lako u labosu napravit takve kemijske spojeve koji izgledaju jako slicno thc-u i oblik te molekule izgleda jako slicno. takva slicna molekula se veze za CB1 receptore isto kao i THC. al nije isto i ne djeluje isto.
jednom kad se sazna za tu molekulu, krece postupak zabrane jer je sve to legalno dok ne postane ilegalno. onda kad proglase xy molekulu ilegalnom, tada u labosu naprave novu slicnu molekulu sa slicnim djelovanjem..... i tako u krug.
Testovi za kontraindikacije, djelovanje itd se ne rade jer lijepo pise da nije za ljudsku upotrebu i pusenje. Isto kao sto gongaju ljepilo i benzin pa nitko to ne zabranjuje.


Za primjer

THC - i njegova forumula C21 H30 O2
1536768980063.png

HU-210 -C25H38O3
1536769018492.png

CP 47,497 - C21H34O2
1536769050587.png

itd itd.... ima ih jos hrpa
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.661
13.860
358
Albanka ko trava sama za sebe nije losa ali postupanje je problematicno sa njom nakon branja em skladistenje em zelja da dobiju sto vise, isto sumnjam da bi ju natapali icime el je njihova racunica sto manje uloziti a sto vise dobiti tako da isto sumnjam da kemijaju ista po njoj!
 
26.08.2018
0
2
3
25
ja nekako sumnjam da sa icime spricaju, osim mozda pesticidima i fungicidima za vrijeme rasta...iako i to sumnjam zbog same kolicine toga.
oberu tonu marihuane, osuse, napune u limene kontejnere ili di vec imaju mjesta pa presanje i distribucija.
ne vidim razlog zbog cega bi spricali kad ce tako i tako prodat to nekome. trosit novac bez razloga. zamisli da imas 5 tona marihuane i sad moras kupit 100 litara neke sintetizirane tekucine koja sluzi za izradu spice-a.
osim ako neka treca osoba ne iskoristi tu albanusu za izradu ulja, pa onda taj biljni materijal nakon otapanja natope sintetskim imitacijama thc-a i tako vrate "zivot" u ganju pa to prodaju onda.... al to zvuci ful nategnuto.
kod albanuse bude plijesni ili prerano skinuta ili presusena i napresana i puna menki..... ili sve navedeno a genetika buckuris pa uz to sve ni rad ne moze biti dobar. ako jako puca, ne znaci da je dobar rad ;)

problem kod spajsova je taj sto je vrlo lako u labosu napravit takve kemijske spojeve koji izgledaju jako slicno thc-u i oblik te molekule izgleda jako slicno. takva slicna molekula se veze za CB1 receptore isto kao i THC. al nije isto i ne djeluje isto.
jednom kad se sazna za tu molekulu, krece postupak zabrane jer je sve to legalno dok ne postane ilegalno. onda kad proglase xy molekulu ilegalnom, tada u labosu naprave novu slicnu molekulu sa slicnim djelovanjem..... i tako u krug.
Testovi za kontraindikacije, djelovanje itd se ne rade jer lijepo pise da nije za ljudsku upotrebu i pusenje. Isto kao sto gongaju ljepilo i benzin pa nitko to ne zabranjuje.


Za primjer

THC - i njegova forumula C21 H30 O2
Pogledajte prilog 231697

HU-210 -C25H38O3
Pogledajte prilog 231698

CP 47,497 - C21H34O2
Pogledajte prilog 231699

itd itd.... ima ih jos hrpa
Hvala na ovome
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Albanusa,ili kako vec...brlja haha
Sjemenki ima malo ,ili nema uopce.
Jedino gdje prave gresku je susenje...odnosno ne susenje.Pakira se polu suha i zato ima tu boju koju ima i zato smrdi tako kako smrdi.
Kada bi se susila kako treba...kjurala ne daj Boze...bio bi to heben landrace :D
Ja duvam ..sada skoro haha jbt pa 30 i nesto godina ...puno je dima proslo kroz moja pluca,ali i dan danas me ta famozna domacica ...istrese iz gaca:djede:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Cervantes je rekao da je hors shit :thumb:

Nisam citao temu od pocetka...sada jesam.
Svaka albanusa je bolja od tog sintetickog cuda.Spricana albanusa je mit ..isto kao i bigfoot. Ja sam u formi pa me dobije kao tenagera.
Sad zamisli nekoga tko se sa rizlom sreo jucer ,a ujutro zapalio brlju...pa paranoja,pa srce lupa..hoce riknuti ..to je to ..kraj.
I cim ga malo spusti...rega sa na Vutru i onda tema
Spricana vutra!!!
Posprico ju netko

Ova sinteticka .ovna o tome necu trositi tipkovnicu.To su neki novi klinci..nove rizle.
 
26.08.2018
0
2
3
25
Cervantes je rekao da je hors shit :thumb:

Nisam citao temu od pocetka...sada jesam.
Svaka albanusa je bolja od tog sintetickog cuda.Spricana albanusa je mit ..isto kao i bigfoot. Ja sam u formi pa me dobije kao tenagera.
Sad zamisli nekoga tko se sa rizlom sreo jucer ,a ujutro zapalio brlju...pa paranoja,pa srce lupa..hoce riknuti ..to je to ..kraj.
I cim ga malo spusti...rega sa na Vutru i onda tema
Spricana vutra!!!
Posprico ju netko

Ova sinteticka .ovna o tome necu trositi tipkovnicu.To su neki novi klinci..nove rizle.
Znači napetost i jače lupanje srca je redovno kod albanke?
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Jbga ispast ce da branim albanku.
Redovno je da ces dobiti batina od nje,e to je redovno.
Lupanje srca i sl..predinfarktni simptomi haha...tako te moze opaliti i dobar hibrid..nema pravila.
Evo ja znam da nagla promjena straina moze uzrokovati takvo stanje.
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Dimio sam neke od tih proizvoda, prije no sto sam cuo za vutru org. Jedna je bila kao zacinsko bilje a druga ala hasis afgan, radilo je to sasvim ok, tad jos nisu rikavali od toga. A alba , hm iskreno, jos nisam uzgojio tako jaku vutru kakva se znala naci, diler bi poslao poruku, jebenica i fakat bi bila.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
onda kad proglase xy molekulu ilegalnom, tada u labosu naprave novu slicnu molekulu sa slicnim djelovanjem..... i tako u krug.
Što bi rekli na "naškom" zaobilaženje zakona.

Ne bih se zezao oko ovih "spajsova". Znate već za onog 15- godisnjaka iz Zagreba, kojem je od tog stalo srce. Mlad decko, zdrav, a stalo mu srce.
Pustite tu priču, neće se to meni desiti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: h0nda

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
Jer sam '99 i ono nemam baš vremena da vodim brigu o tome


Ahahahha, baš tako...
svi mi smo imali nekada tvoje godine a ti nase tek treba da imas. ja licno sam sa 14 posle par kupovina albaneze u kutijama od sibica resio da to sigurno moze bolje da odraste u mojoj basti i tako krenuo da gajim. auf kad se setim tih domaja ide mi sada voda na usta. rad nije bio prejak istina ali miris i ukus mmmm
sta da ti kazem brate ako nemas vremena da odgajis sebi lek za dusu ti pusi biljni tamjan bentagin i ko zna sta jos. bog nek vam je u pomoci
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful
30.04.2018
0
0
3
34
Eh jos da je tako kako pricate...

Ako ste pocetnik u '16, '17, '18 godini–a ne znate starije da vam objasne sta valja, a sta ne–velike su velike sanse da pusite prskanu vutru.
Vecina vutre na teritoriji Beograda je prskana. Ovo sto se trenutno na ulici zove "hibrid" nema veze s mixom indike i sative, vec se odnosi na prskano braon djubre puno semenki.

Licno ja sam pusio ovo godinu dana svakodnevno, kao i mnogo ljudi koje poznajem (studenata sa uglednih fakulteta i veoma dobre dece).
Nismo verovali da je prskano, jer svi pricaju da je to mit, a priton nismo znali za bolje–ovo su svi pusili.
Nismo ocekivali da bas 2016. dodje talas prskane vutre na Balkan.
Ovog ima brda u Indiji i istocnoj evropi, i tamo se zna da je vecina vutre prskano.

A pod prskano, mislim na benzodiazepine, heroin, mdma, otrov za pacove, sprej za komarce, itd.

Zato deco i vrsnjaci, ako cujete "brid" ili "hibrid" na ulici, oterajte tog dilera u 3 lepe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.