Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
bezze evo testiro sam ga, 4way(svoj)... :maryjane:

laicki opis bi bio...
miris...paaaa...."klasicno skankast" al vuce malo na miris zemlje?
okus...isto tako po zemlji....od "kemije"malo grebe..al malo...
rad...hmmmm....lagani chill...

pozzzzz :wave:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Testirao sam skunkić prije nekih 5 dana. Mogu reći WOW!
Nabrzaka osušeno na radijatoru i novinama u roku od 48 sati.
Dim je mekan, fino za pljugat. Nema baš puno okusa, ali se osjete tonovi biljke koji će doći sa sazrijevanjem i sušenjem. Trenutno vuče na vosak, suhu travu i malo slatko.
Miris je vrhunski, prava marihuana nema kaj.
Sušeni vrhić nije neki intenzivni miris širio.

A rad.. Ideššš!!!
Sve u glavu, kroz kičmu u glavu. Glava se osjeća napuhnuto, naelektrizirano, kao da se širi. Oči širom otvorene i nije moguće sjediti na mjestu. Samo bla bla i dobar feeling pomalo euforičan, ali čist i bistar.
Nakon cca 40ak min. neka spuštalica i laserske oči...
Over / aut. blop. Peace. Boz. :sun2:
 
26.12.2007
15
2
0
37
ma ne znam vishe ni ja shta unosim u sebe u poslednjih nekoliko dana samo neko krssssssss...... granje , ali nadolazi buica sa severa pa ochekujem u najmanju ruku neki unkic
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
de ajde prestanite pisat sranja ovdje nema ništa ovdje pušiona blabla....
sve je kakvu štelu imate evo ja zadnjih 8 mjeseci samo neke outdoor skune pušim i čekam haš da stigne iz zg-a. a čujem da ima u zg i odlične domaćice tak da treba obrisat ove klince što serendaju tu da nema trave , IMA nađi si ,bogati!
 
31.08.2007
0
0
0
35
mozda sam se malo krivo izrazila...ananas smiri hormone,don't kill me dd...ebali te klinci...ma trazim nadem sranje(zadnja imala odvratan miris,ko pljesan neka ,reko zajebi) odustanem i copm skunu...al potraga jos traje...:icon_rolleyes:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ja nisam nista imao mozda mjesec dana..ali dns stize skunk, a u cet dolazi paket jedan....tako da ono....

bit ce jebenicaaa hehe....ae pis, kad dobiem, slike stavljam ^^
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
antonweb je napisao(la):
ma ne znam vishe ni ja shta unosim u sebe u poslednjih nekoliko dana samo neko krssssssss...... granje , ali nadolazi buica sa severa pa ochekujem u najmanju ruku neki unkic

da li znas sta se desava ovde u bg-u,neka ubiboze nestasica, evo u subotu uzeh neko sranje (rad je ok) ali sramota koliko ga je malo dao u kesici.:thumbsdown:
 
14.03.2008
1
0
0
37
Zanimaju me neki 'iskreni prolazi' kad kupujete ganju, skunk ili hash? U Bosni nije svugdje isto, recimo Sarajevo ili Zenica su xtra, ali ostatak je za qratz. U sarajevu (Zenici) 1g koshta 1KM (10g i vishe), dok 'okolo' za 10KM dobijes jedva 3g.
 
14.03.2008
1
0
0
37
Shit sam pushio, al je jaran donio iz Austrije. Smotali smo dva, i nas trojica smo skakali ko guske... Prelooda stvar!!! Jednom neki afganistanski, ali prelose je djelovalo i za 5KM sam dobio nesto velicine sjemenke marihuane.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
zakaj kupujete smece?
mislim ako vidite da ne radi kako spada...zasto kupovat?nadjite si pravog providera i nemojte uzimat to s ulice....

u krajnem slucaju ako ne uzimate mjesec dva s ulice vec trazite dobrog providera...imat cete za gro :)

a ako vas ne puca...odite meditirat radje :)
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
uh ja dns sa legom isao kao u sumu, peci kobasice i slaninu XD XD XD

i naravno, isprobali skunk....jedna mala tanka pljugica ono....ja nznm, nisam se mogo sa poda ustat, nisam snage imao, i imao sam filing da mi tijelo trni...nznm za njega, njega nije bas roknilo, nznm zas, ali meni je bilo lijepoo...hehe