Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Doman je napisao(la):
Kako u Sarajevu do vutre?
Ako bi neko pito za Ljubljanu bi ja lako odgovorio, a Sarajevo je več druga priča.
Gledo sam na http://www.webehigh.com/ , pa ništa nepiše za BIH :([/quote

Za Sarajevo ne znam..a znam da sad u Zenici ima puk ***** dobre vutra a i jeftina je..pa tako..Ze nije daleko od Sa pa ako ti nije crnjak doleti ovamo pa cemo ti srediti sve..:smoke18:
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
[/quoteZa Sarajevo ne znam..a znam da sad u Zenici ima puk ***** dobre vutra a i jeftina je..pa tako..Ze nije daleko od Sa pa ako ti nije crnjak doleti ovamo pa cemo ti srediti sve..:smoke18:[/quote]


nije li ovo kršenje pravilnika? pa nije ovo neka kriminalna organizacija!

:punch2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Alo?! Zašto bi to bilo kršenje pravilnika? Većina članova uzgaja i puši vutru što je također ilegalno.. Što s tim? Kriminalno je uzgajati, zašto bi bilo "kriminalnije" kupiti ili prodati?
Sve je to crno i ilegalno.
Makar sam ja zagovornik toga da svatko uzgoji za sebe i to je najbolja opcija, ali danas postoji tržište - to se ne može negirati!

Jedna stvar je direktno potraživanje, a treća stvar je upoznavanje novih ljudi (koji u svom privatnom, anonimnom životu mogu raditi što žele bez obzira na forum).

No treća stvar je realizacija toga i direktan doticaj s nekom osobom u stvarnosti jer se tako faktor rizika povećava.
Niti je dobro nuditi niti potraživati travu na forumu jer je time ugrožen i sam forum. Barem ja tako mislim, jer može postati meta koju vlast može srušiti kao nekakva komunistička struktura.

Opet, dozvoljeno je raspravljati, dozvoljeno je davati informacije o uzgoju, o načinu pušenja i o svemu vezanom za vutru, no ako potražuješ ili nudiš, forum postaje medij koji može biti okrivljen za nekakav razvoj crnog tržišta kanabisa.
No ne postaje li forum sam, kao takav, već medij za razvoj crnog tržišta kanabisa koji pruža sve informacije o tome kako uspješno uzgojiti svoju vutru?

Mislim da je potraživanje vutre nepoželjno na forumu jer se time može ugroziti forum i osobe koje su uključene u cijelu stvar.
No to je opet samo stvar osobnog izbora. Stoga, o tome bi trebalo privatno pričati. Na PM.

Zapravo, cijela stvar je apsurdna. Kanabis je ilegalan, makar raste iz zemlje poput duhana, suši se i puši poput duhana. Od posljedica pušenja cigareta godišnje umre oko 12000 ljudi, od bolesti vezane za alkohol još toliko. Kanabis je ilegalan... Kod nas zbog njega možeš završiti par godina u zatvoru. Svijet nije uređen tako da ti imaš slobodu izbora, nego slobodu mišljenja. Možeš misliti što hoćeš, ali se ponašati trebaš u skladu s pravilima. Zato zapadnjačko društvo odlazi u k.
Stoga Vutra kakva god je organizacija, može zagovarati upotrebu marihuane, ali ne smije biti "pružatelj usluge". Stoga ljudi, snalazite se sami. Uzgajate ili pišite o onome što pušite, bilo to homegrown ili kupljeno na cesti... Peace, boz :spliff:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Bozga the Prophet xDDDD


ma salim se...pa homegrown je vjerovatno najbolje ali jebiga...nemaju svi uvjete/resourse za to...pa zasto nebi kupio neciji drugi homegrown ako vec nemres ti uzgajat?zamolit nekog s ovog foruma da ti sredi ti je kao da pitas frenda da ti da za pljugu ak mene pitas...
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
pa naravno da sve treba ić preko pm-a , zato sam i napiso ovo jer kod nas je kanabis iliegalan hebiga , nemam ništa protiv da se ljudi upoznaju i sve al ovo po mom mišljenju privlači preveliku pozornost murije , jer je sajt prvenstveno edukativnog sadržaja i može natjerat ljude da misle krivo.

Pozdrav

:spliff:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
@ Yami - ja sam pitao Stonera za WW prije nego što sam odlučio krenuti u grow i skoro dobio ban, napisao još par gluposti i etotigana. Pravila foruma valjda postoje s razlogom.
Mislim da svaki drot koji ovdje provodi vrijeme (a sumjam da ovdje ima drotova) može štošta naučiti o kanabisu kao takvom pa neka sam odluči da li je njemu to isplativo i što je toliko loše u kanabisu da je ilegalan...
Ili koliko je interesantno drotovima loviti nekog tko uzgaja za sebe par biljčica.
Mislim da to nije isplativo, a i zakon o zaštiti osobnih podataka vrijedi; hackiranje je također kriminal, a i IP adresom se može manipulirati tak da je relativno sigurno biti član ovog foruma ako se drži pravila. Bar tak brijem - nek me netko demantira ako sam u krivu? Admini? Jel' postoji još načina da se još poveća sigurnost pa da ljudi slobodno diskutiraju o tome kaj pljugaju? :spliff:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a da ne glumite javno šmekere o sređivanju i nabavljanju ?
privatno radite šta hoćete ali ne vjerujem da ovo nije neko primijetio do sada
ok je sve to legalno ili ne
ali ovaj forum je legalan ako nismo mi
radi očuvanja istog molim vas bez šmekerisanja

i nemoj neko da mi progovori sada tipa nešto sve je ilegalno jer će svi popiti zaslužene bodove za dosadašnju priču

koliko treba biti ograničen da umjesto drugog načina komunikacije(malo li ih je)
vi baš face preko foruma

nedaj bože neki pandur sa malo mozga
bio bi u zatvoru naš dragi bozga

i ne zaboravite da je ovo privatni forum a ne državni !!! i vi ste privilegovani što ga koristite

P R A V I L N I K ! ! !

I IMA LI MODERA(bezze_sa prehlađen leži) ADMINA ?NEKOG DOMA ? NE? A KUĆI ?
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Balcan_smoke, brate, ja pola toga što si napisao nisam skužio... Probaj koristiti interpunkcijske znakove.
U zadnjem postu pitam kako povećati sigurnost dok je netko na forumu i što bi trebalo raditi, što bi bilo ispravno a ne da mi netko čita bukvicu i dijeli nekakve bodove. :signs054:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
izvini bozga nismo uveli znakove za osobe sa posebnim potrebama
sada znamo da si sa nama pa uvodimo i tu novinu
nemam još tih znakova za tebe
pa ću pokušati da ti objasnim
za ranije postove
umjesto bukvice imaš bodove za ponudu potražnju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajzak43

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
U svemu se slažem sa balcanom! :ridinghorse: Već duže vrijeme pratim ovu temu i stvarno mi se okreće želudac dok ovo čitam...

Gizmo_Blaze je dobio kaznene poene jer je prekršio 14u točku pravilnika, a da jedan Vutrogasac danas nije dobre volje dobio bi ih i bozga koji je također ''tražio referencu'' jer previše priča (zajedno sa Yami_Raziel-om), a premalo poštuje pravilnik. Nema razlike između direktnog i indirektnog potraživanja! :eek:hno:

Ljudi, držite se teme...postajte slike, pišite smoke reportove, a ego si podižite preko pm-a...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Ma ne nudim ja niš niti potražujem, imam sve što mi treba.
Onaj tko drži ovaj forum može postavljati pravila ponašanja. I s tim sam ok. No nisam ok s balcan_smoke koji vrijeđa. I to nije prvi put. :thumbsdown:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bozga je napisao(la):
Ma ne nudim ja niš niti potražujem, imam sve što mi treba.
Onaj tko drži ovaj forum može postavljati pravila ponašanja. I s tim sam ok. No nisam ok s balcan_smoke koji vrijeđa. I to nije prvi put. :thumbsdown:

ja držim ovaj forum !!!

lol

presmiješan si
dje sam te vrijedjao ?

ti ne vrijedjaj ovaj forum i nasu inteligenciju
i mi ćemo poštovat tvoju eminenciju
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
I, što trenutno puši balcan_smoke? Sad kad si obrisao postove s mojim lupetanjima i stisnuo pred bananko? Inače idemo u offtopic!:vb_kez: :whacky084:

peace...keep it green
:spliff: