Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
auuuuuu......

ew ja maloprije, prije pola sata podimio neki mali skanksi...hehe...onak malo stavio samo da me mal uvati za doro jutro...heee
 
02.02.2008
20
0
0
48
Moj prvi post- ovako travka je ima miris po benzinu nafti stali je i odvratnog je izgleda i puna sjemena dofuro kolega sa terena iz Dalmacije ali je prava sačekuša misliš nije mi nista sto dalje vrjeme prolazi to te više pere ali je ok vuva
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Evo i kod nas se pojavio "skunk" :) LOLčina, (naravno, rječ je o običnoj domaćici koja je uzgojena unutra) i što je žalosno, raja (koja puše već godinama...) nemaju pojma šta je skunk!!!!... a to što se prodaje m u d a pod bubrege, to je već druga stvar ...!!! Al' mnogi su uvjereni da puse "skunk" !!!!
Baš za ne povjerovati.... nevjerovatno majke mi... "panj" se pakuje u kesice (ko da je heroin) i unutra (to svojim očima vidio....) dođe mali čičkić, i to je tooo!!! Što je najgore i dileri su uvjereni 100%, jer dugo vremena nije bilo vuve (na ulici) sve samo smeće, i prašina........
Svašta....
Al' opet, dok ima budala, uvijek će se prodavati **** pod bubrege!!!! ;)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Haj dobro je da se ima....
Ja takodje pušim neku domaćicu u indoor-u (sensi) (pa ono, odem do nekog od havera i uzmem da zapalim...) i opet se ta ISTA vutra prodaje kao skunk!!!! - smiješno i žalosno u isto vrijeme
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Juče sam ispušio poslednji gram white widow-a, doneo ortak iz Hollandije... Ostalo je još kamenče nekog ice-o-lator hasha i onda pauza... Ne pada mi na pamet da pušim ova sr@nja koja se mogu kupiti na ulici... do tada sam str8 & sour... :(
Pozdrav!
 
28.09.2006
3
3
0
42
Pozdrav svima, novim i starim, poznatim i nepoznatima... evo navratih, nemam pametnijeg posla... long time no see... da ne offtopičarim, trenutno ne pušim ništa. nada. njente. nix.

Da nisam svjesna 14.amandmana, sad bi vas sve po redu žicala. Mislim da su svi dileri ovdje umrli. Ili su popadali. Nisam pošteno zagicala više od godinu dana. Prvo sam bila trudna, a sad kad sam se pomnožila i mogu dim-dva si dopustit, sad nema ni u panju.

Jedina dobra vijest je da nisam više na uvjetnoj :) i da imam prekrasnog sineka Davida....

Nećem više serat, pozdrav svima...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dr.Chronic

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
djevojka od bronce je napisao(la):
...Jedina dobra vijest je da nisam više na uvjetnoj :) i da imam prekrasnog sineka Davida....

Sjećam se jedne djevojke koja je tu bila davno davno :)
Lijepe vijesti, drago mi je da si navratila...

btw, evo ti jedan vrhić makar cyberom :crash:

Peace:maryjane:
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
50
Nisam dimio vec par mjeseci a juce sam podimio enu granu buduceg tate. E ak ce deca imat takim rad bice ojlrajtl...
Ima tetak afganske krvi i ostaviosam mu samo jednu granu da zaledim polen...
DOLAZI TOPLIJE VRJEME, JUPIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Haj vala da vidimo šta je na kraju ispalo???? Jel to od onih tvojih ili....? Javi "report" kakav rad ima... s obzirom na kol. gnojiva (al' si ih šopo momački :) hehehhe) možda ti malo ukus bude onako... al' javni nam u svakom slučaju kakav je bio taj cvjetić :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Miss Poppins