Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
39
Kod mene u ekipi se vec duze pusi takozvani SKUNK.Vutra je gajena sigurno negde unutra jer nema nikad ni jednu semenku,svaka dva ili tri mesaca je sveza sto znaci da je to nova tura.Jako lepo izgleda sa mnogo crvenih dlacica i belih kristala.I headovi su jako vazdusasti,izgledaju mnogo tezi nego sto jesu.Ubija u glavu.Cak sam jednom prilikom od nje i u nesvest pao,al nebih sad o tome.Prvo je neko pustio buvu da je AK 47 a potom da je Orange bud.Sta god da je jako je jako.Cim budem u prilici slikacu pa cu vam pokazati head toga.
 

brunofall27

Banned
Banovan
25.06.2008
0
0
0
30
pusim skunk smotan u rizlu i stavim filter na kraj. Koja je razlika pusenja s filterom i bez? I koja je razlika pusenja s bongom iliu smotano u rizli?
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
mhm mhm jel ti to malo zajebajes ili??

ovaj gore pada u nesvijest od "skunka", ti pitas koja je razlika sa filterom i bez, i koja je razlika iz rizle i bonga.. mislim ljudi, alo.. ajd barem sam se nasmijao posteno :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
trenutno duvamo neku bosanku, neznam sortu, ali ubija...znam da je domaceg uzgoja, miris je ocaravajuc:vb_devil:....samo sta se cjene dizu prestrasno, za nekada panj od 50kn sada platim 250kn, s tim da je u panju odlicna đikica...slike stavim kad ih uhvatim... zato jednostavno cekam svoj urod da pusim pravu stvar, a kako je krenulo bit ce toga dosta,,,,uff, jos malo:RastaBong:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
U džiru je neki Haze hibrid. Pun kristala i ima opak miris.
Makar ne bih rekao da je Haze jer ne djeluje baš tako. :p A niti mirisom niti djelovanjem upućuje na Haze.
Totalna katastrofa koliko su od ove džike usta suha... A u glavi kaos pomiješan sa tupavim smješkom i malo pre - opuštenim stavom ;)
Nadam se uskoro pisati report o Satori i Hashberryju... Cheerio!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
trenutno pušim neki hašhiš...predobar je crn ljepljiv i mirišljiv :D
malo mi je falilo da ga ne počnem žvakat jer mi kao neka ukusna žvakaća izgleda.
puno više mi se sviđa high od ovog nego od trave
nemam onog neugodnog "napona" u tijelu.
a opet bolji mi je od nekog smeđeg haša što sam pušio koji me samo umori.
tolko je dobar da mislim da ću ga vječno dimit.
naravno samo na lulu.
 
30.06.2008
30
1
0
37
kod nas se puši supergrasara, nekome se riješi obično smeće pod supergrasaru, a prava supergrasara riješava se pod skunk, tako da većina koji puše nikad ustvari i nedobiju skunk, cijena za supergrasaru ista je kao za spid, od paketa pa do većih količina, ima i nekog haša tobože afganistanca, dobar za pušit, dobro se upušim, samo što mi to kratko traje, ne drži me dosta, ja uopće ne kupujem ništa za pušit jer mi je preskupo, nego pušim sa ekipom koji riješavaju te stvari, a ponekad ako mi se puši uzmem desetku i riješim pola, a pola uzmem sebi besplatno
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Da ima i ovdje tog supergrassa kojeg ja ne mogu smislit jer je okus za zbljuvat se, a prodaje se po cijeni skunka.
Nego, zašto je to supergrass i tko ga je tako nazvao? Što je to u biti ako netko zna? Meni djeluje toksično...
No recimo, imam ja frenda koji preferira supergrass naspram ovakvog indoora... Ukusi se razlikuju :/
Ova skanđa se pljuga dobro, ide glatko, okus je fini, slatko-kiseli, aroma vuče malo na ljutkasti haze, sandalovinu, ljubičice i efekt je divan. :)))))) Koliko god da se popuši nema ubijenosti nego sve samo u glavu, clear, celebral... Ma super nema kaj. :sun2:
 
30.06.2008
30
1
0
37
bozga je napisao(la):
Da ima i ovdje tog supergrassa kojeg ja ne mogu smislit jer je okus za zbljuvat se

ne znam, meni je većinu puta bio okus ok, a bilo ga je i sa šugavim okusom, možda si ti naviko na bolje pa ti onda ovo ne valja

Nego, zašto je to supergrass i tko ga je tako nazvao? Što je to u biti ako netko zna? Meni djeluje toksično...

to i mene zanima, a ta supergrasara nije uvijek ista, bilo je svašta, ipak nikad me nije baš razočarala

No recimo, imam ja frenda koji preferira supergrass naspram ovakvog indoora... Ukusi se razlikuju :/

neznam kakav je taj indoor pa ne mogu reć dal je tvoj frend u pravu

Ova skanđa se pljuga dobro, ide glatko, okus je fini, slatko-kiseli, aroma vuče malo na ljutkasti haze, sandalovinu, ljubičice i efekt je divan. :)))))) Koliko god da se popuši nema ubijenosti nego sve samo u glavu, clear, celebral... Ma super nema kaj. :sun2:

dobro je kad nema ubijenosti, nego sve u glavu, od supergrasare znalo je bit da se nemogu dovuć do doma, sav onako lijen i zabijen do daske, pogotovo ako još uz to pijem nešto, a šta bi kad nemam bolje, moram pušit makar me ubijalo