Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
32
ja sam prosli tjedan u cetiri dana bio uduvan tri puta...hehe...a jedan od tih triju je bio jebacki i mogu ga staviti sa par nekih u hall of fame XĐ

i dns nesto stize vjerojatno...mali neki dimic...
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63


10g Marokanca(sad 9 xD)
i 15g nekog skenija...(sad 13 xD)

high prejeben,skeny je prefin za pusit,dim je skroz lagan i "ispunjen"...opustajuc skroz,kao neki "dreamlike" state...sve u svemu ja zadovoljan :)

*sry na losoj slici...mob je debilan xD*

peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hehehehe vidim fino se puši... :)
Pozz svim vutroljubcima, nisam neko vrijeme bio "aktivan" iako sam pratio koliko sam mogao "iz sjene" :) hhehehe tj. preko mail-a.......
Što se tiče šiljenja, meni nije problem.... pušim uglavnom uzgojenu indoor... i to od havera, tj. on uzgaja sad sam, a ja sam mu pomogao pri startu... tako da me on "gura" max.... :)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
doors_of_perception je napisao(la):
hahaha...sad kad više nema kesa za kupit, čak ni one pilje po paketima, nego samo vutra na gram...barem se više ne moramo bojat da će bit krize za nabavit :D :D :D

haha bas smjesno +1 post slazem se.


(cini se da je ova situacija dobrano uhvatila sve prostore ex Yu al nebi bas reko za sloveniu)


---

Inace kod mene se pusi Sour jacK al mi ga je laganini pun K sad bi neku 100% indicu : (

mR hiNDu is oN hIs wAy
 
07.02.2007
7
0
0
37
Ja sam stari-novi član na ovom forumu, ali nije me dugo bilo jer sam stao bez kompa.
Ja trenutno ništa ne pušim jer se nema para. A inače kad pušim to je "SKUNK" što ljudi pričaju ali to je obićna trava, ali je dobra ovdje kod nas u Sl. Brodu
 

Zzz

08.08.2008
4
0
0
41
Travaros je napisao(la):
Ja sam stari-novi član na ovom forumu, ali nije me dugo bilo jer sam stao bez kompa.
Ja trenutno ništa ne pušim jer se nema para. A inače kad pušim to je "SKUNK" što ljudi pričaju ali to je obićna trava, ali je dobra ovdje kod nas u Sl. Brodu

potpis
imam love ali ne dosta, niko neda ispod 5g a to mi je sva lova do plaće
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
ja jucer pusio neki sisha od kojeg totalno brijes na filozofiju :O
danas cu neku skankulju.. nisam ju probao, tek sam ju izvadio iz grindera, ali cu navecer fino..
bila neka susa zadnji tjedan, ali sad jebeno. istina, vutra se samo prodaje na grame, ali sad ce domacica krenut pa se nadam da ce bit bolje :=)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
oppaaa missko.. nema zahebancije.. fina hedovina LB
evo ja sam na suhom.. imam nesto lisca pa cu to vaporizirat ako bas zagusti.. ;)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
:clap: Vidim lijepe kolekcije i zbirkice kojekakvih šiševa, čak i u bojama i to. :eyebrows::maryjane:
Yami buraz kaj si ubio cijelu ovu posudu za voće sa komadinom šita i hrpom cvijekovine unutra? jao :icon_exclaim: dobro ti radi fergazer haha.:b_cyclops:
evo kod mene ostaci ostataka, fred donirao za gensić. :RastaBong:

 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
:clap: Vidim lijepe kolekcije i zbirkice kojekakvih šiševa, čak i u bojama i to. :eyebrows::maryjane:
Yami buraz kaj si ubio cijelu ovu posudu za voće sa komadinom šita i hrpom cvijekovine unutra? jao :icon_exclaim: dobro ti radi fergazer haha.:b_cyclops:
evo kod mene ostaci ostataka, fred donirao za gensić. :RastaBong:


da ni ja nisam vjerovo...prebrzo je to otislo xD sad opet uzeo 5g xD