Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.06.2008
35
0
0
44
bozga je napisao(la):
Nego, zašto je to supergrass i tko ga je tako nazvao? Što je to u biti ako netko zna? Meni djeluje toksično...

negdje na netu sam davno procitala da je supergrass u biti genetski modificirana ziza i da toga kod nas nema. sad jel tocno ili nije, nemam blage veze. ja se u pravilu drzim zize vulgaris i ne volim nekakva pretjerana kemijanja.....

znam samo da balavci nabavljaju malo bolji indoor pa ga prodaju pod super a vrlo cesto i pod skunk. samo se nikada ne sjetim pitati te iste balavce kako pojasnjavaju sjemenke u tom navodnom supergrassu i skunku jer koliko znam, niti u jednom niti u drugom ne bi smjelo biti sjemenki....

u biti... kad malo bolje razmislim, ja vec dugo ne vidjeh skunk kod nas.... zadnji put kada sam ga imala priliku degustirati, isla sam kuci i iz glasa vikala sama sebi "ima ceste, ima ceste..." jer me oprao hal na nestajanje ceste ispred mene....

takvo nesto vishe nisam poslije probala......
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma pretpostavljam da je to supergras isto ko i ulični skank i štatijaznam, malo bolja gudrovina za 1gr 100 kn
A genetske modifikacije teško da će se naći, sumnajm da to itko radi na travi a ako si negdje čitala u novinama je često skank genetski modificirana marihuana i po nekoliko puta jača od obične - debili šta reći
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Šaman Šandor je napisao(la):
Ma pretpostavljam da je to supergras isto ko i ulični skank i štatijaznam, malo bolja gudrovina za 1gr 100 kn


a nazvali su je supergrass da bi je mogli prodavat po višoj cijeni, al sve u svemu malo bolja trava, dobro si rekao...
 
15.05.2008
3
0
0
37
sorry kaj ovdje pišem, al nemogu otvorit novu temu a to je prikrivanje mirisa.

pošto sad idem na more i biću smješten u sobi sa još par soba za turiste na katu i vlasnicima u prizemlju zanima me kako prikrit miris naše nam najdraze? ok po noći još možeš negdi vani zapalit, al kaj po danu.

uglavnom kako prikriti?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Supergrass se zove supergrass samo zato da se prodaje po supercjeni.. genetski modificirana vutra ne postoji na nasem, a ni svjetskom trzistu, a tko vam kaze suprotno reklamira proizvod, ili je nasjeo na neciju reklamnu laz pa ni sam nije svjestan da laze.

I da.. tu spada i G13.. MIT
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Nistaaaaa.......
gaah.gif

Nema
bad_boys_20.gif
ni za leka..
 

green_goblin

Aktivan Član
13.11.2007
62
0
0
35
bio u austriji sad prije par dana, pa sam tamo pusio neku holandijsku vutru... svjetlozelena je i dosta je dobra, iako je mjesana sa secernom vodom :rasta1:
sad sam se vratio na domaci shit i vuvu :)
 

Django

Aktivan Član
06.05.2008
99
2
0
38
Vimes je napisao(la):
sorry kaj ovdje pišem, al nemogu otvorit novu temu a to je prikrivanje mirisa.

pošto sad idem na more i biću smješten u sobi sa još par soba za turiste na katu i vlasnicima u prizemlju zanima me kako prikrit miris naše nam najdraze? ok po noći još možeš negdi vani zapalit, al kaj po danu.

uglavnom kako prikriti?


možeš je pojest :spcartman:

ili se prošeći negdje pa zapali nemoraš u sobi baš
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Vimes je napisao(la):
sorry kaj ovdje pišem, al nemogu otvorit novu temu a to je prikrivanje mirisa.

pošto sad idem na more i biću smješten u sobi sa još par soba za turiste na katu i vlasnicima u prizemlju zanima me kako prikrit miris naše nam najdraze? ok po noći još možeš negdi vani zapalit, al kaj po danu.

uglavnom kako prikriti?

pusi shish :)
mnogo suptilniji miris i teze ga skuzit
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
35
tako smo ja i prijatelj, ash kako ešpanjolci kažu, u sobi njega, a vani domaje, ali je i ona rokala. 10-20m svi oko nas se okretali i gledali nas ko đankije teške, mislim da bi lakše primili da vide iglu
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jučer napokon nešta pošteno izrodili nekih sto kuna ja i drugar i riješili za nekih 4-5 fruli vrlo pristojnog dima ali stvarno se ne mogu požalit
jedino mi čudan rad ima kontam si da je ima dosta indice u njemu onako tijelo sabije totalno, neam pojma ali dobar je
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Mislim da je zalosno to sto se vecini vas vutra ne uspije niti osusit, a kamoli zacurat kako treba.. ccc steta vutre.. :/
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
joj sinoc sto sam sprzio zlo...uzas...white widow ,pum smole,narandzast...ukusan...a rad...wrh
pokocio sam se od nje :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
evo ovo se pusi i skupo je ko vrag, nekada sam za ove pare kupio kvalitetnu kesu, ...
ali necu se bunit, fina je ovo stvar



jao a sada mi je samo ovo ostalo:

 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hahaha...sad kad više nema kesa za kupit, čak ni one pilje po paketima, nego samo vutra na gram...barem se više ne moramo bojat da će bit krize za nabavit :D :D :D
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
nema vise i sad sam opet na suhom...a i nemam bas para previse...ali bit ce domaje sada uskoro...to me veseli:icon_mrgreen: