Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Evo ovdje kod nas u Zenicu dosla dobra domaca gandzha bez sjemenki..Za cenera dobijes 4 super debela..Danas cu da uzmem pa cu uslikati i okacit...:banana_rasta:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hehe.. tako je kolega.. Takve se pljuge rolaju.. A ne kad mi netko slozi pljugu debelu ko 4 cigarete.. Uzas zivi. Long live thin stylish joints :p
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A dobro to samo nekad valja takve ogromne
Nama se jednom nije dalo motat pa smo količinu za tri dobra smotali u jedan i onda to dva sata pušit jer je bio predobar dim ono nakon pete serije više ni netrebaš pušit ali hoćeš
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ovo je meni jutarnji uz kaficu, i onda na komp.... pa online kladionica (jer ponuda ima prije na netu, nego kad otvaraju (10:00, nekad i kasnije) a isto tako odmah vidim i koeficijent tj. ) i naravno tu je neizbježni vutra forum,.....
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Dobra pljuga :icon_mrgreen: I meni je bolje pušit takve nego one baklje od kojih se ugušiš. Eh da imam bilo kaj za zamotat, zakvačio bih i ja svoje zamotuljke. Ali nema niš... :/

U zadnje vrijeme sam samo pušio "skank" za 100kn panj, a od toga svega mogu zamotat 3-4 pljuge i onda sam odjebao taj sport...

I još sam našao gro sjemenki u tom skanku i diler mi kaže kako je to hermić sjeme...
Zadnji put kad sam uzeo sam skužio da taj skank zapravo ima sve odvratniji okus po nekoj kemiji, soli...
Nema više poštenih dilera koji ti uvaljaju za 50 kn panj od kojih složiš 10 debelih pljugetina... Bilo jednom davno..!!! :p

Do daljnjeg banana... Osim ako ne uleti nekaj stvarno finoga.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Eo ja sam sad zamoto jedan eksremno tanak djoint čistog dima pošto duvana nemam ali stvarno jako tanak tanji od slamke, od istog takog sam se jučer ugazio ko idijot pa asd to kad spalim odo igrat dungeons & dragons ima da maštovit budem sam neznam kakvog da lika igram pošto je prošli poginuo
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Hmmm ja ne poznam nikog tko uzgaja... :-/ Ali bi genijalno bilo imati nekoga tko ti svaki put može isfurat dobar gram indoora i da još k tome znaš što pušiš... Ajmeeee!! Hashberry.... Mmmmmmmm =D:watchplant:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dušan17

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
ja poznam dvoje-troje koji uzgajaju outdoor, ali neznam nikoga tko to indoor radi.. ali to su sve prosjecne domacice, doduse, nedavno sam se susreo s izuzetno potentnom domacicom outdoor uzgojenoj s velikim, masnim vrhovima cija 4 dima su me drzala 9h.

ontopic: evo popuseno jedno light punjenje (jedan dim) extra jake domacice koja je jos u uzgoju :) na bong.

to je danas trece duvanje, prvi put u 15h, onda u 20h, ukupno 4 dima i to me drzalo do prije 1h pa sam sad opet jedan dim povukao... :carrot:
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
bezze_sa.....odma se uoci smoking rolls delux :D definitivno naj role za fino motanje :)


edit: sad tek skuzio Davidoff pepeljaru.......do want! :D


a kaj se pusi? -.-' ništ. svakoga strah prodavat, svakoga strah kupovat....na faksu od 300 ljudi duva dvoje, a drugom suša ko i meni....veze iz srednje se raspizdile po cijeloj hrvatskoj....ko da je svijet umuknuo.

a dok vidim kaj se dogada s ljudima koji padaju zbog pol frule i zavrsavaju u zatvoru, strah me uopce i hodat okolo.

*****u, prekjucer....frend išo po fakin mlijeko u ducan na savskoj (ne duva), murja stoji prakirana pred ducanom, gledaju ga...."ruke na haubu, raširi noge." ovaj gleda jel ga zajebavaju.....pretražili ga, normalno niš ne našli al ono.....kaj ak se to meni dogodi.

a nemrem nac nikog ko bi mi direkt nabavio u zagrebu....ove veze od frenda frend...to vec dok cujem otpisujem jer nikad niš od tog.....


:(




sad sam tužan.
 
23.01.2008
5
0
0
40
GizmoBlaze je napisao(la):
Evo ovdje kod nas u Zenicu dosla dobra domaca gandzha bez sjemenki..Za cenera dobijes 4 super debela..Danas cu da uzmem pa cu uslikati i okacit...:banana_rasta:

Ee kada smo kod Zenice...kad god sam pusio vutru iz Zenice nisam mogao reci da je Losha... :banana_rasta::banana_rasta: