Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Hahahahahaha, ma nije bitno, Sarajevo je super grad, može i bez toga :D
Kad se vratim, postam fotku kaj se puši. Neka luda outdoorica. Nadam se da moji doma to nisu popljugali jer imam za uslikat fakat veći hedić hehehehehe :spliff:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
bozga je napisao(la):
Hahahahahaha, ma nije bitno, Sarajevo je super grad, može i bez toga :D
Kad se vratim, postam fotku kaj se puši. Neka luda outdoorica. Nadam se da moji doma to nisu popljugali jer imam za uslikat fakat veći hedić hehehehehe :spliff:

znam znam iam ja svoje sourceve xDDD

ja jucer pusio sensi star+marokanski pollen hash....pre pre ubojita pljuga^^
 
29.01.2008
26
2
0
35
Da ja sam jucer pusio prejeben dim... dam dileru 200 kuna on meni nosi fakat malo ja popizdim, al zapalim i totalka me ubije XD
Na kraju je i vrijedilo tolko ^^
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Eeee ljudi kako sam ja samo pukao bez dobre vutre ovdje kod nas..i evo sad stiglo opet nesto drugo..a kod koga bi stiglo ako ne bi ovom mom covjeku..I nikad me nije razocarao..evo sta dobijete za 10KM(5eura),,,:b_hop:

my.php
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
549
113
Ne sjećam se
Eto mene natrag iz SA, pozdrav svima tamo dolje. Respect to BiH people :D
Bilo je phun, a pušio neki ljuuuuti ljuti skunk koji me napravio blentavim cijelo večer... :) Izgledao je kao ovaj što ima Gizmo. Lol :D :spliff: :sun2:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
bozga je napisao(la):
, a pušio neki ljuuuuti ljuti skunk koji me napravio blentavim cijelo večer... :) Izgledao je kao ovaj što ima Gizmo. Lol :D :spliff: :sun2:

A stvarno je dobar..Skontao sam da ovaj ima bolji efekat ujutro nego uvece.Imam jos za neku dzoju tako da trebam opet zvati lika.Uzeo sam par kvalitetnih sjemenki iz ove vutre i ubrzo cu poceti svoj prvi grow..jedva cekam..:b_bow:
 
04.02.2008
2
0
0
34
Trenutno pušim White widow izpod 2x400W HPS lampi, a imam i neku outhdoor robu. Mirisa nema nikakvog,vizualno izgleda ko albanka, ali pukne ko skank:)Možda zato što uvjek navijam u blant samo travu?:)hehe