Što trenutno pušite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Mislim da manje vise svi na forumu znaju da superG i skunk ne znace nikakvu sortu nego bi ako je diler pošten trebali predstavljat razinu kvalitete.... Moj stav je da su ti izrazi stvoreni samo zato da nebi morali govorit imam podnosljivu travu, dobru i super pa bi se dogadjale komplikacije koja gdje spada jer ti fino kazes uopce ni bila super bla...bla...bla.... a vak fino jebi se to je superG ne moze jeftinije :violent018:.... A to što ima budala koje zabrijavaju da su superG i skunk ovo-ono ko ih jebe....
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Ja imam neke fine zelene vrhice i lako se mrve ful idem si bas zapalit jednog...

EDIT: e da ovo sto ja imam je neki hibrid skanka i super g-a.... i voziiiiiiiiiiii....
:signs040:
 
05.01.2009
1
0
0
43
sick.gif
:)
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
kolačići sa kokosićem, njam, njam, am, njam.
al ima i za pušit. em je skupo, em niko nema ništa, em kad riješiš te zlevate za POLA, kao evo ti 5 grama moš si mislit i mi na gicu kad ono... 2.2 grama sa kesicom. naprosto sramotno, sramotno, sramotno. gore nego kad ti u ljekarni oće još naplatit a ti imash recept.
em se mi selimo uskoro pa nish od sadnje, eh, eh... treba otić živit nedje na pusti otok.
em usb mi ima problema pa nish od slike. a ja se nabrijala. al sam se ubila. uf.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
elephant0r je napisao(la):
btw sjeme smanjuje prinos a ne potenciju I thinks :)


Zavisi količinski (mislim na sjemenke) a naravno da utiču na potenciju samo biljke. Neće se osjetiti ako je par sjemenki na veći cvijet, ali ako je (pa svi ste valjda pušili i takvu vutru...???) sve sjeme do sjemena, onda tu nema šta da "radi"...
Znao sam od jednog "čička" koji kad smrvim, ispadne 50 sjemenki najmanje.... kad ukloniš sjeme (toliko), nema ništa od "vutre", a rad da ne govorim....

"čičak" - manji cvjetić
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
da, slazem se bezze, ali to je ekstreman slucaj kad je bas svaki calyx oplodjen..
na ovom glosijevom hedicu se vidi da ima sta radit :)

sjeme je smanjilo kolicinu heda raspolozivog za pusenje, ali nije smanjilo potenciju trichoma koji su vec tamo..
 
07.02.2007
7
0
0
37
Znate šta ovdje o ovom jebenom osijeku suša vlada ima dima,hašiša nikako i to sve kao neki skunk...dima dobiješ za 4,5 frule maximalno 6...slabo je sve to roba je dobra al vise nemos uzet za 50 kn najmanje za 100 i dobiješ minimalno...nisam u najboljem financijskom stanju i nemogu da si priuštim to bas cesto mada to obožavam i jedino to volim na ovom svijetu...prije je bilo lakse uzmes za 50 kn imas super dima za nekih 5-6 fruli i milina a sad....strasno....
 

thc_positive

Banned
Banovan
17.01.2009
17
0
0
30
Travaroš je napisao(la):
Znate šta ovdje o ovom jebenom osijeku suša vlada ima dima,hašiša nikako i to sve kao neki skunk...dima dobiješ za 4,5 frule maximalno 6...slabo je sve to roba je dobra al vise nemos uzet za 50 kn najmanje za 100 i dobiješ minimalno...nisam u najboljem financijskom stanju i nemogu da si priuštim to bas cesto mada to obožavam i jedino to volim na ovom svijetu...prije je bilo lakse uzmes za 50 kn imas super dima za nekih 5-6 fruli i milina a sad....strasno....

Isto tako u Splitu, nemos vise za 50 uzeti, rijetko kad se nadje. . .
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brisi to bongash kad sam ja zapamtio da treba slike onda bas u ku ... c brisi sve bez sluika e tako...!