1. grow-outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
pozdrav ekipa,pratim ovaj forum već nekoliko godina i odlučio sam napravit svoj grow.
znači :

sjeme:iz dobre vutre koju sam pušio,osam komada
zemlja:koristim zemlju sa mjesta na kojem sadim,dosta je kvalitetna i kompostirao sam je prije početka growa da je obogatim mineralima itd.
zalijevanje:zalijevam jednom tjedno,a kad biljka bude u fazi cvijetanja planiram jednom u dva tjedna,ali to isto ovisi o vremenskim prilikama
planovi: kad biljke porastu primjenit LST metodu, i ako grow bude uspješan napravit ulje i dati onome kome je potrebno,ali ima vremena do toga

sjeme sam direktno stavio u zemlju 10.4. zalio i vratio se nakon deset dana
pola biljki je visoko oko 3-4 cm , druge jedva vrhom izišle iz zemlje.

sutra ću stavit neku sliku :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.597
2.598
sretno,...jedino što ćeš morati promijeniti raspored zalijevanja,hehe...kad bude u fazi cvjetanja bit će i veće :) i budu žedne ako je tlo žedno
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Pozdrav ekipa evo me s novim slikama.
Vrijeme je ovih 10-ak dana bilo odlično,dosta sunca i još je danas ujutro pala kiša,pa nisam morao zalijevati.
Područje oko sajta se dosta za zelenilo i time je još manje pristupačno.
Evo dve slike:



i



Slika je od samo jedne biljke jer su ostale gotovo identične po visini i razvoju općenito.

Imam pitanje,ako se kod neke ženske biljke u idealnim uvjetima može dobit ajmo reć 250 grama
koliko se grama može očekivati na istoj biljci ako je oprašena ?

edit:
biljke su stare oko 25 dana
 

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
nažalost ovaj tjedan je bilo puno kiše,a malo sunca i vidi se utjecaj vremena na rast biljke







nadam se da će okrenut na bolje vrijeme i da će bit nešto od ove tri biljke...pozdrav do iduće objave :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

Kanabis_kid

Aktivan Član
24.02.2010
252
361
63
34
Ispod mosta
Bok ekipa,javljam se nakon 6 tjedana sa ne tako dobrim vijestima.Put koji vodi do sajta je skoro totalno blokiran i zato nisam mogao obilazit biljke.Srećom padalo je kiše tu i tamo pa nisu skroz uništene.
Jučer sam našao škare za živicu i nekako sam se uspio probit do sajta. Da budem iskren nisam baš očekivao dobre rezultate ipak mi je ovo prvi grow,a na greškama se uči.
Donji listovi su žuto-smeđi rekao bi nedostatak kalcija ili mangana. Šta vi mislite ? Zemlju ( sa sajta ) nisam gnojio,ali je kompostirana prije growa.









 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Ako ti je imalo stalo do ovog growa,prvo okopaj okolo svu tu travirinu,nahrani sa nekim gnojivom ako imas,ako nemas radi ih sam,organik,ako ne znas uci.Svakako skini jos tog zutog sa listova jer moze bit i neka infekcija da se ne prosiri po cjeloj biljci.
Nahrani ih s necim,i vidi se da trebaju sunca.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
ja bi rekao da ovde zemlja pravi probleme, da nema dovoljno sunca one bi se izduzile, ove nisu al su male,
ovo zutilo je nedostatak N a vidim i neke druge boje moguce i da ima jos neki nedostatak nekog
elementa i zutilo se nece prosiriti ako listovi ostanu na biljci ali oce ako ih ne nahranis :D