@1Grow - Early Skunk & Sensi Skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.05.2016
80
68
18
37
2PuGrow reflektor 4x55,LST
2VKO 125 vent
1x Early skunk
3x Sensi skunk

Plagron Royalmix
Posude 18 litara
Box 100x100x200
Hesi bloom complex
Hesi fosfor plus
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
Fino i sretno moze vise info koja boja je svjetlo koja zemlja kolke tegle mislis i sa cime ces gnojit..:watch:

Edit:taman te pitam a ti napisao a kolko kelvina su te cfl cjevi..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stonerdays coming
17.05.2016
80
68
18
37
Samo da opišem trenutno stanje u box-u zato jer ne počinjem od početka,dakle nalazimo se u 15 danu od kad su stavljene pod lampe,vlaga varira od 35 - 65%,temperaturna razlika kad su lampe ugašene je od 4,5-6,malo me zabrinjava žutilo,možda PH,burnout,ne znam gdje sam,samo da se nadovezem da PH reguliram,postavit ću sada par slika iz boxa i usput ako netko zna što mi se događa sa dve biljke....

:zvezda:::zvezda:::zvezda::
https://www.vutra.org/threads/važno-kako-otvoriti-i-voditi-dnevnik-uzgoja.13310/
Ej druže, jesi škicnuo možda kako i zašto ? Ajde pls baci oko na ovaj link gore, pa editiraj .
I daj šibni u isti post, imaš opciju edit.
Ne pratim te tehnologije,ja sam na Nokia 3310,ali za ove prilike sam morao na kraju i kupit kako to zovete android?
Ali probat ću Edit.

Fino i sretno moze vise info koja boja je svjetlo koja zemlja kolke tegle mislis i sa cime ces gnojit..:watch:

Edit:taman te pitam a ti napisao a kolko kelvina su te cfl cjevi..
6500

Samo da opišem trenutno stanje u box-u zato jer ne počinjem od početka,dakle nalazimo se u 15 danu od kad su stavljene pod lampe,vlaga varira od 35 - 65%,temperaturna razlika kad su lampe ugašene je od 4,5-6,malo me zabrinjava žutilo,možda PH,burnout,ne znam gdje sam,samo da se nadovezem da PH reguliram,postavit ću sada par slika iz boxa i usput ako netko zna što mi se događa sa dve biljke....
 

Prilozi

  • 14883938344801694599203.jpg
    14883938344801694599203.jpg
    296,4 KB · Pregleda: 59
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Dvolicni
17.05.2016
80
68
18
37
fino a ono gore na listu nije strasno ak se ne nastavi sirit a mislim da nece sve ce to bit ok..
Nadam se da neće ići dalje,ali zadovoljan sam,na dobrom smo putu,nadam se.

Mislim da je problem u PH svako zalijevanje vodu sam ostavio dva dana da stoji,ali PH sam reguliro kako treba,napisao mi je netko da mogu nakon pola sata koristit vodu jer klor tada već ispari pa ćemo odraditi tako.
 
Poslednja izmena od urednika:

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Iste simptome sam i ja imao u par zadnjih growova, kod mene je to bio samo nagovještaj dolazećih problema. :fuck: Ali, da se sa time izboriti, zato samo naprijed! :thumb:
Sumnjam da je kod mene problem u zemlji, jer to je jedina varijabla u mojim jednačinama.
Provjeri pH runoff-a, dakle vode koja se nakon zalijevanja nakupi u tacnici. Kada sam to prvi put uradio, bio sam iskreno šokiran... :eek:
Sretno! :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stonerdays coming
17.05.2016
80
68
18
37
Nadam se da će izdržati do kraja osim žutila biljke izgledaju super zdravo,pojavilo se prije tjedan dana i ako nastavi tim tempom do kraja biljke će izdržat,baš me zanima....
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
vodu sam ostavio dva dana da stoji
Nemas potrebe za tim,rekli su ti drugari gore a i sam kazes da si procitao,pola sata odstoji i to je to.Sto se tice prehrane bloom pocinjes kad kliknes na 12/12 a p+ tek na sredini cvata dodaj zajedno sa bloom.Kazi mi onaj problem sa zutim liscem ne siri se vise jeli cim ne spominjes.:popcorn::E da zaboravih ti reci,ako se dohvatis nekih para nebi bilo lose da ukljucis i boost od hesija,nije losa stvar osim sto ima makro i mikro elemente ima i enzima,kiselina i jako je dobra stimulator u fazi cvetanja.Nije obavezan mozes i sa ovim sto imas da izguras grow bez beda eto cisto jedan mali savetic pa ti razmisli.:popcorn:::joint2:
 
Poslednja izmena:
17.05.2016
80
68
18
37
Sutra ih moram zalit vidim već po njima da su malo i žedne,svakako ću poslušati savjete vas ozbiljnijih i iskusnijih....
Da se nadovežem na žutilo širi se i dalje ali nije da se širi jako brzo,samo da malo još opišem,znači prvo se pojavi sitna bijela točkica na listu i onda kroz dan,dva počinje proces žutila.....
Neke osnovne uvjete sam im dao,mislim sa je PH u pitanju ili gljivice,ali nisam ni sam siguran jer mi je prvi grow i totalni sam amater,samo želim da ako je moguće da odradim grow do kraja da ne kupujem na cesti marihuanu,jer mi nije zadovoljavajuća...
Uzet ću i taj boost,hvala na savijetima pomoći će mi puno...
Ovo što se tiče gnjojenja mi je jasno,za bloom piše 50ml na 10litara vode,ok sve jasno,p+ kaže 25 ml na 10litara vode,ok sve jasno,kako je slucaj,doziranje za boost?
Dali mogu svako zalijevanje gnojit naravno u početku kako si rekao bloom,pa onda u sredini bloom i p+ zajedno,i onda na kraju dva tjedna ništa od gnojiva ne dodajem,dali je to taj flush o kojem ljudi pričaju?
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
A flush je zadnjd zaljevanje gdje se kroz zemlju pusri vise puta veca kolicina vode kako bi isprao sva mineralna gnojiva iz zemlje te se zatim biljka ostavlja dok ne popije vodu/dok se zemlja ne isuši i onda je harvest kad se tko napravi vrh ce bit puno kvalitetnije bez zaostalih sranja iz gnojiva u sebi i bit puno finiji za pušit..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stonerdays coming

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Evo kolega ti je izbacio tablicu,pa se pridrzavaj toga koliko mozes.Ja bas nisam za to da se ide svako zalivanje hrana bar se meni nije pokazalo kako treba bez obzira sto je hesi organsko gnojivo.Mislim da trebas da se upoznas sa gnojivom sto je jako bitno i pocnes po pola doze i onda pratis biozicu,tako ces brzo nauciti kako da je hranis jer ce ti ona sve reci.Ja recimo hranim svako drugo zalivanje do sredine cvata onda pocinjem sa 2xhrana pa 1x voda i sve tako do flusa.Isto koristim hesi.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stonerdays coming
17.05.2016
80
68
18
37
21. Dan vegetacije,14.3 ih prebacujem na 12/12...
Zadnje zaljevanje sam odradio kako ste mi rekli....
Biljoze mi izgledaju zdravo i pune su života,ako ne računamo ono žutilo na listovima,usprkos tome super sam zadovoljan.
 

Prilozi

  • 1488781341570-1757738455.jpg
    1488781341570-1757738455.jpg
    356,9 KB · Pregleda: 26
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
17.05.2016
80
68
18
37
I još jedno pitanje kada bi bilo dobro da počnem LST,sada u vege fazi ili cvjetanju,po mom u cvijetanju,jer koliko sam pročitao cilj LST-a je dovesti sve vrhove u jednaku visinu ili približno podjednaku i na kraju dobiju više svjetlosti i na kraju više hedova za pušit :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix