1st Grow Indoor - LSD

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

shtef25

Aktivan Član
06.05.2012
75
11
0
38
KorisnikVutre je napisao(la):
Sto se tice sljedeceg growa, morat cu poceti brzo jer mi ovo sigurno nece biti neki urod... iako nisam pesimista ali realno gledajuci to kazem.
hedova ko šalate ima na slikama,nema šanse da sve to popušiš kroz sljedećih 3-4 mjeseca vidit češ:dada
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Haha daj boze :D ma eto pomirio sam se sa kolicinom kako bude da bude, ali stvarno se nadam da mi ovaj pup sto izbija nije hermij... ako me to zadesi, lupit ce me infarkt.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Evo slika mojih sumnji, iako sam malo bolje pogledao i mislim da nema opasnosti, ima podosta takvih pupoljaka iz kojih izbijaju pistile, poptuno isti oblik imaju samo su malo manji nego ovaj sto cete vidjeti na prvoj slici.

1resizel.jpg





Ova druga slika je isti vrh:

2resizeo.jpg







Ovo je ista biljka samo druga grana:

3resizee.jpg





Ovdje ako uspije netko nesto vidjeti svaka mu cast, jebe me foto malo, ili je glup on ili ja.. nikako pogoditi fokus, dok ga fokusira bude odlican i kad zavrsi sa fokusiranjem samo postane mutan, ali mozda budete vidjeli pistilu koja izlazi iz njega:

4resizeb.jpg




Ovo je slika vrha sa prve slike, takvih pupoljaka nema na samom vrhu vrha :D

5resizeqg.jpg





Ovo je opet ista biljka samo u cijelom izdanju:


6resize.jpg






Evo male biljcice koje sam spominjao, pa vi vidite to malo cudo... iz dana u dan se pumpa na oko.. zato bi htio da mi uspije ako ikako moze do kraja na danjem svijetlu, iako bizzarius kaze napravi caj :D ali mi se urezala u srce pa ako moze ja bi za nju kupio i CFL sijalice samo da je dovedem do kraja ako ne ide danje svijetlo. Bit ce jos u satoru dok cure ne zavrse posao a onda nazalost je moram makniti odatle. I kao sto sam rekao ona je zivi dokaz kako bi trebao izgledati sljedeci grow (bar se nadam), jer kad usporedim nju sada, to jest kad pipnem ovaj divni vrh on je vec ljepljiv, na dodir bas punasan, na oko ogroman s obzirom da je tek odradila 3/7 puta.. ove ostale biljke kad su bile u njenom dobu cvijetanja (otprilike 25-i dan, malo vise) nisu ni upola takve bile, o punasnosti da ne pricam... na kraju ce jos ispasti tako da ce mi ona dati vise nego npr. ova biljka sto je najmanja od ovih 6 ostalih (45cm).

7resizem.jpg


8resizeb.jpg


9resizev.jpg





I evo jos cisto onako 3 slikice mojih cura zajedno:

10resizej.jpg


11resizep.jpg


12resizec.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
KorisnikVutre je napisao(la):
... ima podosta takvih pupoljaka iz kojih izbijaju pistile...

hehe, pa sam si sebi odgovorio, ako izlaze pistile onda nije muski cvet, opusteno, sve je ok ako nema polena ;)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Sve to stoji, ali bolje experte pitati za svaku sigurnost! :D

Nego sto kazes, bili mala mogla pod CFL do kraja? Napravio bi isto sto i ti, uzeo reflekirajucu zastitu od auta, stavio bi to oko nje i 2 CFL-ke. Samo nisam siguran dali bi to biljci smetalo sa HPS-a na CFL.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Neće joj smetati ako ne promjeniš fotoperiod, ali će smetati što se krajnjeg rezultata tiće. Spominješ sunce!? Sad je nekako vrijeme kada vani biljke cvjetaju, pa za koji tjedan nemaš brige, može završiti i tako.

Rep+ :)

Ps:
Nije mi jasno kako si napravio onaj propust sa namještanjem pH... ali neka, sad imaš jedno veliko iskustvo :) Sretno dalje ;)
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
PowerSeed je napisao(la):
cek, a sto bi to radio... i tako si blizu kraju, odradi do kraja kako treba pa uzivaj

haha pa pogledaj slike :D ne mislim na velike biljke nego na malu, koja je krenila 12/12 skupa snjima dok su one vec bile 30 dana u cvjetanju, kad one zavrse njoj ce ostati jos 30-ak dana do kraja, a nemogu samo nju drzati tih 30 dana pod 600w, jer mi se ne isplati, ali mi je opet zao da mi propadne a i poceo bih sljedeci grow vrlo brzo, jer smatram da ovdje urod nece biti nesto.



zlo hvala na rep+, sto se tice pH, tu samo mogu reci jednu rijec, neznalica :D ali eto sljedeci grow ide Sensi tako da ga vise ne moram ni mjeriti.. mada smatram da svako gnojivo iz AN samo regulira pH, jer nema smisla da sensi grow i bloom dode 300kn sa perfekt pH, a npr. Iguana Juice koji sam htio kupiti dode 500kn grow i bloom, a ne pise nigdje da ima perfekt pH. Isto tako Overdrive nigdje nista ne pise a isto napravi savrsen pH.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Frende ja sam napisao da napravis caj jer ces od ostatka imati vutre da duvas i dalje od kraja sljedeceg growa kada god da ga pocnes. MOzes ju i ostaviti pod hpsom tjedan dana duze nego ostale i onda kemijati sta ces. Na tvom mjestu se ne bi sekirao uopce, sve ovo ce ti se jos podebljati i to dosta, vidjeti ces i sam :) A sto se tice gnojiva i PH kojeg nastimavaju. Nadam se da si svjestan da ce nastimati PH u situacijama kada dajes propisanu kolicinu gnojiva na propisanu kolicinu vode. Znaci spustiti ce ti PH u tom slucaju. U svim ostalima ce to biti odoprilike. Jos jedna stvar koja ti ulazi u racunicu je odstajalost vode, odnosno da li je voda koju si koristio odstajala prije nego je u nju dodavano gnojivo jer dok voda stoji raste joj PH. Ono sto ti govorim je da kod mene PH svejedno moram spustiti nakon dodavanja gnojiva jer najcesce je PH previsok prije dodavanja gnojiva pa ga ne spusti dovoljno :) Jos jednom ponavljam, s obzirom na sve biljoze su ti super i ne trebas se sekirati nista. Inace je poslovica da se prvi macici u vodu bacaju, a kod tebe ce da bude krštenja i to postenog :) Keep grow and smile :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Pogledaj si u box imas hrpu kvalitetne zize(bez obzira na kolicinu) i vise nego dosta za svoje potrebe... zavrsi ovo i onda sjedni zapali si jednu na miru i sve ce biti lakse i jednostavnije ;)...rep ti pricuvam za harvest ;)

PS.nekontam paniku oko ove male...i da ostane sama u boxu cijena struje u odnosu na dobit je jos uvijek veca nego da si kupovao vani a da ne spominjemo kvalitetu... sto ju jednostavno ne izneses van da zavrsi svoje ako ti smeta u boxu...:vb_wave:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.385
2.598
a nemogu samo nju drzati tih 30 dana pod 600w, jer mi se ne isplati,.........................................................................................................................................................

meni to dode kao delozacija......pusti malicku neka se razbaškari sama pod 600w ...kad otvoris boks pjevat ce ti.....izniknula cudna suma...pokraj ceste,pokraj puuuuuta.probaj pa ces vidjeti.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Hvala vam dragi ljudi svima na podrsci i na rep+.. od srca!

S vama sve ovo ide puno lakse i jako vas sve cijenim zbog toga. Tko zna sto bi bilo sa mojim growom da nije vas i ovog predivnog foruma na kojem se vi okupljate u jednu krasnu prijateljsku zajednicu.

Sto se tice male, shvacam sto zelite reci, ali shvatite i vi da bi ja kroz 10 dana od zavrsetka ovog growa vec krenio sa novim, samo se o tome radi, neznam ni sam zasto sam napisao da mi se nebi isplatilo drzati je samu, uglavnom sam mislio na sljedeci grow.

Isto tako jedan od razloga sto bih pokrenuo novi grow brzo je taj sto ne bih htio da me uhvati kraj drugog growa poslije 12-og mjeseca jer onda vec i jebenica od zime dolazi, a prostorija gdje mi se to nalazi je sva u betonu..

Tako da cim kisa padne vlaga raste na 80%, e kad bih to rijesio onda se nebi ni brinuo toliko hocu li zapoceti za 10 ili 30 dana i jos neznam kako ce to ici sljedeci grow, zasad je sve savrseno sto se tice vlage ali opet to je radi ovih susa i kisa nije odavno pala..
Temperaturu mogu lako regulirati jer imam klimu.

A usput iako to nisam rekao dosada na forumu, ja sam stvarno totalno lud za maricom... ne u smislu da sam manijak ako ne zapalim nego jednostavno kad vidim danasnju djecu scim se pucaju i sto konzumiraju vec sa 15 godina i manje, onda u sebi pomislim pa jbte boli me ona stvar sto sam toliko lud za njom, jer to je samo ona i nista drugo u mom zivotu sto se tice "droga" kako nas usrani zakon kaze posto je oni trpaju u isti kos sa ostalim shitovima. Nemogu reci da nisam nikad probao razna njasra ali to je sve bilo po 1-2 puta max.. a onda kad sam se uhvatio nje sam ubiti shvatio sto znaci biti u istinskom blagostanju i koliko mi ona znaci, pogotovo ako sam lose volje, ako me netko raspizdio, ako sam nesto tuzan, ako treba opustiti koji misic i zivce.. Kad sam je tek poceo pusiti prije par godina, dozivljavao sam je samo kao nesto sto puca u glavu i smijacina do suza.. sada je to potpuno drugacija prica i potpuno drugaciji pogled na nju.

U tom smislu sam lud za njom i da mi bilo tko kaze ti si ovisnik rekao bi mu neka sam. Zovi me tako ako treba, ali ja se i dalje drzim svoje mare i samo nje :)

Meni je najbitnije da sam ja normalan i bez nje, to jest da ne ludim i da normalno funkcioniram, a tako i je. I imao sam jedan vraski test u kojem sam to sam sebi dokazao i ucinio se jako sretnim.
Taj test mi se upravo dogodio prije ovog growa kad vise nisam imao zaliha ko prije. Da ne lazem i da ne kazem 2 godine, ali bar 600 dana sam konstatno pusio, znaci doslovno se nije rodio dan sa pauzom i to mi je bio najdulji period pusenja u komadu ikad. Ali tad sam mogao to bez frke imao sam i viska para i zato je toliko trajalo. Nisam nikad davao zadnje pare za to ili nesto slicno. Poceo me neki strah hvatati poslije toga, to jest sto ce biti kad nestane. Rezultat toga je 2 dana male nervoze i to je bilo to.. sa spavanjem nisam imao niti jednu noc problema iako sam prije svakog sna zadimio.. naravno puno se puta sjetim nje kad je nema ali to je valjda normalno, ali me ne izluduje. Mozda bi neki rekli da sam ovisnik samo na tu cinjenicu sto mislim cesto na nju, ali ako imas neki dobar auto od 50.000€ i volis ga beskrajno, mislit ces i na njega nonstop i jedva cekas neki razlog da se odvezes negdje u njemu. Ali to ne znaci da ovisis o njemu i da nemozes bez njega, samo ce ti biti tesko vozit se u nekoj kanti poslije njega.

No moram priznati da sam isto malo napet sada kad znam da je brzo kraj growa i da mi je sve tu a u biti jos nista nije tu dok ne zavrsi.

Mozda ovo i nije dobar nacin razmisljanja kako ja to u glavi sebi drzim, ali eto nadam se sada da cete sada shvatiti zasto toliko brzo zelim sljedeci grow i zalihe.
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Imam jedno pitanje vezano uz trihome.

Danas je 62 dan biljkama i jos malo i pocet ce mlijecni ako vec nisu, jos nisam uspio nabaviti mikroskop pa me zanima dali se ta promjena iz mlijecnih u smede moze vidjeti golim okom posto ih odlicno vidim sada kad ih gledam izbliza.

Ili oni na oko uvijek isto izgledaju? Ako ne dali bi se moglo zumirati s fotoaparatom sto je blize moguce i sto sam vec probao, pa da se ravnam po tome?


Edit: evo i pokoja slika, danas su isprane s obicnom vodom pa poslije toga svaka sa par litara kisnice da se makne klor, i sad se ceka kraj kroz nekih 10-ak dana, s gnojivom je gotovo.


Mala princeza napreduje ko velika, jos malo pa ce se sve pospajati u jednu bananu :) vrh joj je vec deblji i tvrd ko kamen, nego bilo koji od ovih 7
p1160072resize.jpg




81319696.jpg


62040862.jpg


83750603.jpg


20284406.jpg


46957466.jpg


78634333.jpg


19149441.jpg


46034376.jpg


37439802.jpg


35848334i.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ja ih bez dobrog macro-moda pa povecanja na kompjuteru ili bez bolje lupe nikad nisam mogao dobro videti niti razaznati, e sad, ako ti imas bas oko sokolovo... probaj fotkati najbolje sto mozes pa okaciti fotku u vecoj rezoluciji... i nisu trihinomi nego trihomi
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
Da tako sam i ja mislio, makro u velikoj rezlouciji i zum na kompjuteru, a sto se tice oka, vidim ih stvarno dobro sve, ali neznam dali se na to mogu osloniti i dali oko uopce skuzi promjenu boje trihoma ili uvijek isto izgledaju, nemam dojam koliki su, ali mogu vidjeti da izgledaju ko gljivice, ali bez obzira nebi bas riskirao. Hvala ti na informaciji!
 

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
35
E molim te jos jednu bitnu stvar koju sam zaboravio, ako si skuzio, na nekim biljkama su calyxi poceli jace bubriti a negdje su jos onako nerascvjetani, dali to znaci da ce te biljke trebati vjerojatno duze ostati ispod lampe?

I dali trihomi idu dalje bez obzira ako se nije calyx potpuno rascvjetao?

Za fotke nema problema, mogu jednu sutra probati staviti u hi res cisto za probu pa da i vi vidite.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
biljka ti jos uvek sretno cveta, kad budes video stanje trihoma odlucices koliko je jos ostaviti, samo opusteno, super je to
 
14.12.2011
11
4
3
34
Ajde molim te nabaci par slika od growboxa. Sviđa mi se što si nabrojao od opreme u prvom postu, pa bih htio vidjet kako ti izgleda setup-ventilacija,lampe,reflektori itd..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.