2 ture domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.02.2015
29
24
8
27
ljudi evo otvorio sam dnevnik jer danas su mi proklijale 4 domaje,imat ću ih do 1.4 pod štednim lampama,pa idu van,posadio sam ih tako rano zato što ću ih u 100% siguran sajt piknut,i dok ne narastu 1m nece dobivat svjetla zbog okolne vegetacije,necu ih topirat ni nista,pa cu vidjet imam1 grow iza sebe,pa malo eksperimentiram,sjemena ionako imam dosta skupljo sam ga cijelu zimu,slike nabacim kad izadju iz zemlje a to ce bit za 2 dana..eto tolko od mene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
ak je tak siguran sajt onda ocisti okolnu vegetaciju pa da nemora narast 1m do svijetla.
ak i uspijes vise od mjesec dana pod stednima, ovo bez svjetla mi ne zvuci dobro. Izduzit ce se a stabiljka nece ojacat pa ces morat to sve vezat ovo ono... bit ce slabasne. malo triper kombinacije. strpite se malo ljudi. i da u 6om mjesecu zasadite jos imate previse vremena za dobre hedove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica
28.02.2015
29
24
8
27
U 5 mjesecu mi ide iduca tura,a ovo nece bit bez svjetla nego ce imat 5-6 sati direktnog sunca a to je dosta da se razgranaju,necu cistit oko njih samo zato jer ce bit lakse uocljive,a kad ce imat 1m imat ce svjetla tokom cijelog dana,ova iduca tura ide na bolje mjesto,al kao sto sam na pocetku napiso imam menki,volim eksperimentirati,pa da probam ako ce prezivjet dobro ako ne jbg,jos sam razmisljo ako ne pocistim vegetaciju i stavim kanister na nju da ako udari i mraz nece joj nista bit,al vidjet cemo
 
28.02.2015
29
24
8
27
**** ***** izađe mi jedna domaja i po njoj puzaju leaf mineri odma sam ju izvadio iz boxa





* * *
pravilnik: Zabranjeno je psovanje i korišćenje vulgarnih reči!
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
28.02.2015
29
24
8
27
Oblijepljena je odozdo,ova jedna ide na posebno mjesto,di sam imo prosle godine biljku,iskopana je vec rupa,pognojena prosle godine sa stajskim izmetom,danas sam iso pogledat mjesto di cu piknut 10tak biljki,to ce bit iduca tura,zemlja je crnica,ko humus crna neobradjivana 15godina,cini mi se prva liga mjesto,samo se nadam da kad pocne vegetacija tjerat da se to mjesto u djunglu pretvori hehehe,da napisem malo o tome,planiram gnojit u vegi sa koprivom,cvjetanje plantella,ovu koju sad imam cu topirat a ovu drugu turu ostavit neka same rastu,10tak puta obic,pognojit i otklonit muzjake,i to je to,bez kompliciranja,jedino ak ce bas sunce przit zalijevat cu svaka 2 tj..Evo tolko od mene,nadam se da ce mi prevladat zenske i da vise necu dat ni lipe ovim dilerima sta deru ekipu ko blesavi sad dok je kriza...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.