2013. šaroliki vrt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
527
566
113
balkan
Lijep pozdrav, evo samo bi reko par riječi, jer sam upušen a palo mi na pamet spomenut u vezi sigurnosti i onoga dijela u videu How to never get busted :fuck-4:

U videu se spominju slomljene grane i taj okolni dio koji je očišćen radi dolaska sunca da je obavezno potrebno uklonit to suho granje jer je upadljivo i drugačije je boje i primjeti se tako lakše.

http://youtu.be/eL_JqLVhxKs?t=5m18s

Eto preporuka pogledat za ponovit gradivo, recimo korisno za imati na umu - ako vidiš životinje kao vjeverice na sajtu i jedu lješnjak, znak da nije bilo ljudske prisutnosti, ako već nađeš kurton ili korišten wc papir znat ćeš da nisu vjeverice jer to njima netreba, logično. Ptice ako se sele i bježe, znaš da ih nešto plaši. Treba slušati prirodu i razmišljati staloženo, jer paranoja zna ići do maksimuma, pumpa znoj iz tebe na sve strane grizu komarci i krpelji u isto vrijeme...zna to bit veselje pravo! :b_hop:

Čuvati okoliš čistim, i paziti obavezno da tragove hodanja štapom ''pročačkaš'' kako bi sve ostalo ''netaknuto''.
Biti brz, poslikati sve na licu mjesta, provjeriti zemlju i neobavljati rituale svećenja sviranjem trube oko biljki,
odradit sve planirano i gubit se odatle lagano čeprkajuči travu, zemlju i lišće iza sebe, sve mora ostati kako je i bilo.
Poštujte prirodu i priroda će vas nagradit. Jer možda baš izrastu koprive i sve zakamufliraju... :icon_cool:

u svakom slučaju - good luck :thumb:
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
pozz svima.. evo malo da napravim neki reportić..
danas je 50-ti dan otkad su izasle.od toga thinku je deseti dan cvjetanja.
malo ih obisao danas da vidim jel sta treba,pospricao ih malo gnojivom..

1.jpg

i delboy fala na info... pazim na te stvari ful..jbga dao bi vise informacija al me strah neprijatelja,a i oni citaju forum pa da mi ga ne metnu s boka..
uglavnom sav taj materijal koji je skrsen za potrebe dobivanja sunca je uklonjen daleko od sajta..
a sajt sam po sebi je napravljen nesto kao obor za ovce,s tim da je okolo bodljikavo granje koje je napravljeno tako da ne izgleda kao da je neko tamo nesto cackao... al gle ak je suđeno da mi ga uvale,oće..da ne znam sta napravim..
 
Poslednja izmena od urednika:

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
sretan i siguran g.
Pa valjda nije doslo dotle da ce uskok ici i traziti helikopterom za nekoliko biljaka po otocima...
o tome ti ovi decki pricaju :)
dobro vi ste pazili i to se i vidi.
Polako i oprezno.
cini mi se kao da nece biti neke extra visoke biljke tako da sve drzis pod kontrolom :)

tako da bez paranoje, ali maximalno oprezno i to je to.

i da poslikas poslje harvesta nebi ti nitko dao zamjerku... nemoras sve slike objavljivati dok to ne zgotovis...

kada oberes ne muvaj se po gradu puno... znas te osnovne stvari, imati ces ti ovdje dobru kolicinu... :)

biti ce to stvarno mrcina s otoka lol :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
e pocetnicki fala na podrsci... e i da pitam stogod kad sam vec tu.. ovaj think,pa jel moguce da iz tako male biljke doje 250g sta svi pricaju tu po forumu?
kolicina je mozda i prevelika,jbga kad prvi put sadis,zabrijes..drugi put se necu tako zajebat... ugl plan je uzet od svake po malo a ostalo ce u ulje..e pa da pitam jel ok napravit ulje od svih vrsta skupa il je bolje po vrstama?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
ma jok, to je ja mislim napumpano...
mozda uz bolesne bloom boostere + savrseni uvjeti zasto ne u biti...
ja osobno vjerujem da je nemoguce na automatiku dici preko 150 u idealnim uvjetima, ali ipak su u dosta velikim kantama, tako da nebi trebalo biti problema.
Jel imas nesto za gnojenje? Neki bloom booster u cvjetanju da dobijete maximum nebi bilo lose ako imate da pljunete jos 300kn kad vas je sjeme vec izaslo dosta.
Posto vidim da necete kemijati, mozes podebljati na kolicini i kvalitetu stvarno dosta, - AN BigBud 1L 289kn u igrowu nemoras mjeriti ph sa onim listicima, samo das dozu i promuckas i zalijes. Bez puno petljanja.
Ostalo recimo picis sve prirodno, tj onaj kolega ce ti praviti mix koliko sam skuzio.
mada mozes i putpuno prirodno naravno kako si i planirao :)
za dobar okus: an bud candy 459kn 1L ili an carbo load 147kn 1L ja sam odabrao ovo jeftinije.
i imas sigurno puno deblji urod koji ces pamtiti.
ovako biti ce to, ali nemoj se cuditi ako ti bude na njih 18, ne bas ocekivana kolicina.
mada, nemoj bolje sa bloom boosterom ici, neces imati gdje sa urodom. 1grana bude debela kao podlaktica. :) e to je onda to.

opreza nikad dosta, a znas i da oni samo cekaju da nekog sruse, a pogotovo jer ces imati super veliku kolicinu.
Nemoras brinuti hoce li biti 250 po jednoj hehe, pa i da 100 dobijes po jednoj a imas ih 18, imas sigurno do iduceg outdoora ;) zelim ti svako dobro mozda ti se cini da te zelimo uplasiti ali nije tako :)
ipak su ovo pravi strainovi kojih ti nece sigurno trebati 0.5 u jednu pljugicu... tako da nemoj se sekirati hoce li biti kolicina, bitnije ti je da sigurno izguras do kraja i naravno moli boga da ti netko slucajno u blizini ne oprasi slucajno tvoje cure, moze navodno biti i do 50km udaljen grow da ti oprasi .. :)
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
pa uglavnom gnojim folijarno preko listova koprivom i nekim biljem,al sam razmisljao da kupim nesto...
u biti grow nije trebao bit tako velik al nisam mogao kupit od svake vrste po recimo 2-3 menke,5 mi je bilo minimalno,jer nisam preko aliena narucio vec od jedne firme iz engleske..a sad si mi dao na razisljanje o tom bloomu u pm..
ono cilj je da svaki uzme od svake vrste da smo mirni bar do sljedeceg growa,jer su cjene 5g ovdje jebene(50 ojra) a dobijes kitu,ko zna sta i upitne kvalitete.. ugl od ovih sta sam uzeo sam probao sve osim td,lsd i thc bomb.. jer mi dobar frend gaji u indooru pa sam probao vec pun k vrsta,jedino nije iz mog grada pa se rijetko viđamo..
zahvaljujući njemu i ovom forumu smo se odlucili za grow..inace smo menke platili sce skupa cc 1700 kn al kao sta sam vec negdje rekao,imamo love al nemamo pravu vutricu

1.jpg 2.jpg

evo da se vidi kako se pune vrhovi thinka..
a sto se tice oprasivanja,pa nadam se da nece nis razjebat al ako i oprasi,opet ce bit vutra dobra al ce bit semenja,i to je razlog zasto sadim,mrzim miris sjemenke u trubi,sve zasere..
hvala vam svima koji dajete dobre savjete jer stvarno bez vas(foruma) nebi bilo nicega :)
 
Poslednja izmena od urednika:

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.415
28.127
1.098
Trøndelag
sto se tice td vidjet cemo za nekih 2mj :) ja svoje ne planiram skidati prije 100og dana starosti (procvjetali 23 i 25 dan) znaci cvjetati ce cca 75 dana i gotovo sa siguran da ce biti masala :D
mislim da je tu glavni faktor sto su moje u zemlji a tvoje u pitaru,skoro su duplo mlade a identicne velicine. da si imao mogucnosti ubosti direkt u zemlju mislim da bi bilo bolje.
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
vjerujem da ce bit razlika..pitar je ogranicen..
mislis da bi bilo dobro da ih i ja pustim 75 u cvatu? samo sta ce mi onda probit sve granice,40 dana vege i 75 cvjet,ode u pm na 115 sve skupa
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.415
28.127
1.098
Trøndelag
budes sam vidio kad se krene debljati koliko ce mu trebati,uglavnom to sto pise na papiru ne mora znaciti da ce biti tako jer uglavnom nije tako,uvijek treba vise. gledao sam indoor dnevnike i drzali su ih 100 dana na zivotu,poslati cu ti link na pp
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.02.2008
1.048
1.455
188
A sto ne bi bar po jednu biljku od svake zabo u zemlju pa da vidis razliku,
kontam da ce biti mnogo bolje mada i za sad pici dobro.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
ma kojih 100 dana, o čemu vi??? ako su procvjetale sa 25 dana onda ih možeš skidati na 75-80 dana, osim ako želiš biti siguran da su kristali skroz smeđi...
nema smisla da ih ostavljaš toliko dugo, biljke će otprilike oko 70-og dana potpuno prestati rasti i kad kristali budu onakvi kakve želiš onda ih skini, nema smisla da ih držiš još 3-4 tjedna i da riskiraš cjelokupni trud...

moje su 40 dana bile u vegetaciji a skinuo sam ih na otprilike 90 dana, i kristali su bili pola-pola...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
weedic,teren je od ***** pa su zato u pitarima,...
a kupio sam neki macro pa cemo vidjet kad budu spremne,planiram isto pola-pola kristali da budu..
ugl danas im je 54 dan,nisu zalivene ni jednom,upravo se ustao kad van prolom oblaka i dok sam se posrao evo lagano sunca haha
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grga77

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.415
28.127
1.098
Trøndelag
metalmaniac je napisao(la):
ma kojih 100 dana, o čemu vi??? ako su procvjetale sa 25 dana onda ih možeš skidati na 75-80 dana, osim ako želiš biti siguran da su kristali skroz smeđi...
nema smisla da ih ostavljaš toliko dugo, biljke će otprilike oko 70-og dana potpuno prestati rasti i kad kristali budu onakvi kakve želiš onda ih skini, nema smisla da ih držiš još 3-4 tjedna i da riskiraš cjelokupni trud...

moje su 40 dana bile u vegetaciji a skinuo sam ih na otprilike 90 dana, i kristali su bili pola-pola...

http://www.dutch-passion.nl/img/nieuws_org/ganajamoto%20think%20diff%20table.jpg (na dnu)
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
1. think 1
2. think 2
3. think 3
4. think 4
5.l.s.d.
6.low rider2
7.lemon skunk
8. jos malo thinka
9.Zajednička


e sad da malo bacimo report.. danas im je 60-ti dan,od toga think cvjeta 20..
zadnjih par dana kisa ubijala,uz vrlo malo sunca,danas malo izvirilo..
brijem da im ne fali ništa :)
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    513,4 KB · Pregleda: 38
  • 2.jpg
    2.jpg
    514,8 KB · Pregleda: 31
  • 3.jpg
    3.jpg
    557,9 KB · Pregleda: 35
  • 4.jpg
    4.jpg
    623,1 KB · Pregleda: 33
  • 5.jpg
    5.jpg
    467,5 KB · Pregleda: 32
  • 6.jpg
    6.jpg
    555,2 KB · Pregleda: 33
  • 7.jpg
    7.jpg
    653,1 KB · Pregleda: 31
  • 8.jpg
    8.jpg
    356,1 KB · Pregleda: 38
  • 9.jpg
    9.jpg
    460,3 KB · Pregleda: 40
Poslednja izmena od urednika:

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
:respect: .a mogao bi i jos jednu turu poslije ove :rofl: . posude imas, zemlja je tu. samo umjesto automatika uzmes feminizirano sjeme i mirno more
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.