2013. šaroliki vrt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.422
28.143
1.098
Trøndelag
e da bar sad usja sunce nakon toliko kisurine bilo bi odlicno,nekad je nema niti za lijeka (kao prosle goine) a sad je pretjerala.
dobre su ti biljoze :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
ma posto ce nakon 4 thinka i 2 lowridera ostat 3 lsd,2 thc bomba,2 skunka #1,1GWS i 2 lemon skunka,sharplaninac,nisam mislio vise sadit ove ne autoflowere.. mislio sam opalit jos jednu turu think diferenta jer je ipak 60% sativa a ostale su jebačice majki, a onda se pitam di cemo mi s tom silnom travurinom,vidjet cemo..a sta moze u kanti koja je odradila jednu biljku,opet se posadit?

hazeseeker razmisljao o topiranju aal bojim se da ne zaserem nesto,pa zasad nis od topinga :)

smokey fala.. a nisu zalivene ni jednom od kad smo ih zaboli u kante,17.3. i valjda ih nece sjebat toliko kise..
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
mislim da mozes u istu kantu da posadis nove biljoze al moras dobro da ocistis od korena i trebao bi odma da pocnes da djubrenjem a djubriti malu biljku nije dobro, radili su neki tako.
a rece ne znas sta ces raditi sa silnom vutrom, evo mozes ulje da napravis, hash,
a mozes i da sledece godine ne sadis pa napravis zalihe za 2 godine.
e sto ja nemam takvu dilemu, sta raditi sa viskom vutre :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
e vidis weedic... to me uvjek zanimalo..koliko dugo vutra moze stajat u tegli? zar moze 2 godine? ako moze onda znam di cu s vutrom haha
ulje je u planu kolko god da rodi..
onda najbolje nova zemlja i problem riješen,al ako se odlucimo za jos thinka...
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
sto duze stoji u tegli to je vutra bolja, Triptoperu je kjurao
Skunk1 ja mislim 7 meseci,naravno potrebno s vremena na vreme da je provetris.
ako se odlucis za novu turu, ja bi ti preporucio da ih posadis u malu saksiju pa
kad ojacaju ti ih prebaci u vec koriscenju zemlju i pocni sa djubrenjem onda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
2011 godine meni su preporucili da ju spremim u zamrzivac,normalno, prvo ju osusis i skjuras dobro.
sto se tice neautomatik sjemena. ako sam se dobro informirao postoji regular i feminizirano a nisu autoflower.
posto bi krenuo recimo polovicom 7 mj. uzmes feminizirano jer krajem 8 ce ti svejedno procvjetati. cak mislim da im je cijena niza, zavisno od sorte.
ali daj ti ovo finisiraj pa... o tom potom.
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
uglavnom ove sta su ostale su sve feminizirane,imamo ih 10(nisu automatici,vec normalne koje zavrsavaju tamo u 10 mj) sve skupa..one nek guraju do kraja.
a posto mi se think na oko svidio,i relativno je brzo procvjetao uz ovoliku kisu s malo sunca,onda vjerujem da bi ljeti i ranije prcvjetao jer zovu jebeno vruć i 7 i 8 mjesec pa bi imao dovoljno sunca,a voda mi je blizu za jos jednu turu,recimo 7 fem automatik td jerr cemo imat 9 pitara viska :)

ali ovo vrijeme nije normalno,od sinoc do sad je ubijala kisa,al ono,ja ne znam kad je ovoliko padala..
di je to sunce zapelo?

kao da sam ga dozvao,pa otisao napravit đir..

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
Dr Underground King Kong Feminised


Feminised
Indoor / Outdoor
Sativa

The effect is quick and powerful, providing a state of happiness that you completely uninhibited.


odluka je pala,narucio sam ovu vrstu...cim dodje(3-5 dana) ide van. 2 menke.Pošto nemam ni jednu sativu :)
zemlja je vec pripremljena,dva pitara od prije koja nisam koristio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
mrcina z otoka je napisao(la):
Dr Underground King Kong Feminised

Production ext: around a kilo per plant in mother earth.
Jel može pitanjce ?
Koliko je imalo utjecaja na tvoj odabir sjemenki - Production :nana:
To bi se možda desilo da si ih ranije nabavio i piknuo u zemlju :vb_wave:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
koji mi, oces skontati da se na forumu pise u prvom licu jednine, ovo je tvoj dnevnik, a ne vas
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
jesi mjerio visinu biljoza nemrem uopce preko slika prepoznat kolko bi bile visoke, jer mislim da ce ti prerast tu bodljikavu ogradu sto si radio koliko ono 1.7m
 

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.422
28.143
1.098
Trøndelag
jel se osjeti miris td-a? ja sam danas svoje snjofao 5 min :) predobar miris,mene podsjeca na jorgovan.
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Nista tu nece biti nesto puno kolicinski koliko mi se cini, nisi ulozio novaca u dobro gnojivo? ;)
Nekako se to slabo razrgranalo, dobro u pitanju su automatici pa to mora biti tako...
nista pici drugu turu, mada ima ovo jos da gura... :)
Mozda i grijesim, ali kad posusis to svaka biljka ce imati main top colu + 2 grancice?
Biti ce ti oko 30 po jednoj kad osusis... mozda i grijesim. Ali shebala je kisa ocito neke stvari.
Daj boze da grijesim ;)

I nema veze koliko bude bude, biti ce tvoje, a to je najbitnije... i biti ce kvalitetno.

Ali malene su mi jako s obzirom na toliko velike kaljeve... mada imaju one jos da guraju i da pune cvjetove, rano je ovo jos da mislis da su polako pred kraj...

Ali su slatke :))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mrcina z otoka
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
uglavnom think je u 20 l kantama..gnojivo je bilo folijarno,kopriva..ovo je pravi ekološki grow haha
jer bolje se ne zajebat s kolicinom pa da ode sve u 3 lipe..
pa uglavnom samo ovaj think koji se vidi na slici nema grana,on je jedini koji nije razgranat,ostali imaju po 4-5 uz glavni vrh..
a i to sta kazes,bitno mi je da ne moram kupovat vise pa valjda ce izgurat dok ove druge ne zavrse..
 
23.04.2013
236
1.857
143
44
vukojebina gornja
pozzz ekipa

evo neki mali reportić....
danas je curkama 71 dan,od toga think cvjeta 31.a lowrider 21 dan.
e ovo jos nisam vidio,pitari su probušeni da višak vode može van..i sta se desilo..korjen je izasao van iz tegle kroz te rupe i ode u zemlju..
probao malo razmjestit curke i kad sam probao dić teglu,ne ide,kad sta,eto odoše van.. pa niš od premještaja. :)
Nakon 7 dana sunca,sinoc ih opet zalila kiša.. pa sam miran par dana..

think

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

neki pokusaj macra

6.jpg 7.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.