250w ormaric by C.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Da se malo druzimo kad smo vec tu.

Novaci paznja !

Cetiri stvari su bitne kod unutr. uzgoja marihuane : 1.svijetlo
2.ventilacija
3.zemlja
4.strpljenje
Ako imate te 4 stvari imate sve potrebno da uspijete u svome uzgoju a rezultati su osigurani.Nemojte skrtariti na te 4 stvari .

E sad nam ostaje samo da vidimo da li je ta tvrdnja tocna ;)

Box sam napravio od starog ormana š86d55v146cm imam pasivni upuh 4x120mm rupe na dnu 2 pc ventica 80 i 90mm za mjesanje zraka 250w MH i HPS 125mm CT i sve to hladi nas vent sa nagradne igre :D
policu iz ormana sam iskorisito kao light trap stavivsi ju na 4 cm od dna.
ubusio sam 3 vijka u orman da mogu setati sa pc ventovima au njih sam uvrnio po 4 duza sarafa da mi sluze kao odstojnici


stranice ormana sam obukao u ......... skontat cete i sami
temp. se okvirno krecu od 19 do 28C vlaga 40-60%

Da upoznamo nove stanare.

U velikim kaljevima od 17l su blueberry dutch passion i special kush royal queen a u malom kalju 4 ili 5l donedavno odpisani brainstorm dutch passion :D

Sjemenke stavljene u zemlju sredinom 1 mjeseca u mjesavinu TM i Composane za ruze+stiropor, zivjele malo ko beskucnici i 12.2 uselile u novi dom :D

Par dana prije useljenja sam velikima skinio skalpove i nakon useljenja pustio ih na miru da se malo naviknu ,udomace i udebljaju.Malo lst-a je ipak moralo pasti usput ;)

06.03.prebacene na hps i na 12-12...krecemo :D
u vegi su se hranile hesi tnt,root koplex i power zyme u odokatvnim dozama ;)
u cvjetanje su krenile sa Sensi A+B ,Bud candy jos cemo vidjeti hoce li im se i sto pridruziti kao booster.
Ajmo sad to sve popratiti u slikama


Tu se mi ukljucujemo ....9 dan cvjetanja ;)

LP.
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Hahaha doktore da znas koja je panika sinoc na chatu nastala,sace slike,da mu se nije sta desilo,reko je za pet minuta samo da slika........kad ono pravi dnevnik.brainstorm se super oporavio ,lepe si sorte odabrao a box necu da komentarisema vec samo da se divim i naravno pratim.
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
Kad vidim tvoje biljke tacno znam da su tvoje zbog tamne boje listova,
dobar grow u najavi, sretno :ninja:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
C, koliko ti to bokseva imaš? još nisi pravo završio jedan dnevnik, već kreće drugi (tj. već je u punom zamahu koliko vidim)...
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Dnevnike koje sam ja otvorio sam i zavrsio ako se nevaram... ako te nesto zanima vezano za ormaric kao i bilo koga drugoga pitajte odgovorim svima od srca...hvala frend :cvetak
LP.

PS. Drago mi je da vam se svida tema pocetnici :watchplant: a iskusnjaci malo odmorite mozak i dusu. :sun2:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.161
298
54
Creative je napisao(la):
Dnevnike koje sam ja otvorio sam i zavrsio ako se nevaram... ako te nesto zanima vezano za ormaric kao i bilo koga drugoga pitajte odgovorim svima od srca ...drzimo se teme molim te...ima jos milion drugih tema ako ti ova nepase...hvala frend :cvetak
LP.
jel to meni namijenjeno? ako je, bojim se da si me pogrešno shvatio, ja sam samo komentirao kako kod tebe dnevnici idu kao na traci, jedan za drugim...

samo bez ljutnje i nerviranja molim, znaš da tvoje dnevnike pratim sa užitkom...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative
16.03.2013
9
5
0
e i ja sam napravio box-ormaric mada moram priznati da nije bas funkcionalan, recimo pojavljuje se budj po saksijama neznam jel problem u zemlji ili to sto nemam vent... ima li neko homemade sredstvo protiv te budji ili sta da iskuliram i nadam se da ce sama nestati??? help!!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ma nema ljutnje frend ...mogu dok mogu ;) ...kad nebudem mogao gledat cete me u pc boxu :D(ako mi vrisne maticna nije iskljuceno da ce i to biti uskoro ;) )

@kris ako imas neku bezveznu zemlju problem je vjerovatno u njoj ......skini lagano prvi sloj zemlje gdje je pljesanj i stavi novu a potrudi se da nabavis neki vent koji ce izmjesati zrak u boxu (velika ti je vlaga u doljnjem djelu boxa i vjerovatno ti stoji zrak) i smanji vodu.... pljesan nemoze zivjeti u maloj vlazi ....mozes staviti komad kartona na povrsinu zelje da im ubijes svjetlosti i dovod zraka al ga moras mjenjati s vremena nemoj dopusiti da bude vlazan...mozes i pusiti zemlju da se potpuno isusi pa probati politi preko tanjurica par puta ili kombinirati nesto od navedenoga .... bitno je da pokvaris dobre uvjete zivota koje ocito ta pljesanj ima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname and krisBG

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i kod mene special kush-2 kom. ( 1 topiran 2 lst-iran )...samo..ni jedan mi nema ovako shiroke plojke listova...
razlika je shto su moji u 14lit. posudama i shto su par dana ranije prebachene na cvjetanje-nakon cca 5-6 tjedana vege.
+ moje jedva da su gnojene u vegi ( 2 x urticom-bio gnojivo na bazi koprive )...pa che mi biti bash skroz zgodno patiti razvoj ovog tvog special kusha..+izgleda da je drugi pheno u igri..shto stvar chini josh zanimljivijom.tako da chu pratiti sa zanimanjem.
koliko si ih dugo drzhao u vegeti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.